پیام شهروند

باسلام.خواهشمنداست درصورت امکان نسبت به خط کشی خیابان قدس غربی جهت جلوگیری ازهرگونه حوادث ناگوارشهرداری محترم اقدام فرمائید.درضمن اسفالت خیابان مربوطه بدلیل عمرطولانی فاقدکیفیت می باشد.تشکر

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سرمقاله روزنامه امروز خراسان جنوبی به بهانه سفر معاون اول رئیس جمهور و ۶ وزیر به خراسان جنوبی شش بعلاوه یک (6+1) …!!!

گاه برای یک اتفاق خوب بهانه ای لازم است حتی به بهانه روز ملی روستا و عشایر که این ششمین سال تجربه آن است، هر سال در تهران و امسال در بیرجند…!!
بارها و بارها در طول تولد استان خراسان جنوبی نوشتیم و فریاد زدیم و خون دل خوردیم و دندان بر جگر فشردیم که آقایان استاندار !! برای خروج استان از مهلکه عقب ماندگی و توسعه نیافتگی به جز حضور بالاترین تصمیم گیرندگان کشور در استان و به باور رساندن آنان به واقعیات تلخ و گزنده این دیار راهی وجود ندارد، نشد که نشد، گاها وزیری یا معاون وزیری سرکی نیم روزه به استان کشیدند و رفتند و بعد هیچ …!!!
اینک اتفاقی در شرف وقوع است که شاید دیر باور باشد اما ظاهرا شوک لازم دارد به این بوم و خاک دور افتاده وارد می شود، حضور معاون اول رئیس جمهور و حداقل ۶ وزیر و تنی چند از استانداران دیگر و روسای بنیاد مسکن و کمیته امداد را باید به فال نیک گرفت و از آن به عنوان تخته پرش استان و جدایی آن از رتبه سی و یکمین استان به لحاظ شاخصه های توسعه یافتگی استفاده نمود..!!
باید باور کنیم که برای چینش چنین برنامه ای که بتوان معاون اول رئیس جمهور و شش وزیر و سایر مقامات را به خاک خاوران ایران کشاند کار بزرگ و ارتباطات وسیعی لازم بود که نقش استاندار خراسان جنوبی در این زمینه بی بدیل بوده و هست، کاری که در ششگانه های قبل از او انجام نپذیرفت…!!!
آقایان مدیر کل شاید این اولین و آخرین شانس شما باشد که تعریف کنید علم مدیریتی تان را، نه لازم و نه نیاز است که آمارهای بولتنی را تقدیم وزرا کنید، آنان توسط معاونت های خود این آمارها را بهتر می دانند، بدون لکنت زبان و شفاف و عریان واقعیت های حیطه کاری تان را بیان کنید، وزرا برای تفریح و خوشگذرانی به این دیار کویری نیامده اند که نه ساحل دریایی دارد و نه جنگل و رودخانه ای، آمده اند و آماده اند که از زبان شما تلخی نبود امکانات و زیرساخت های استان را زیر زبان منطق شان حس کنند، بدانند که وضعیت صنعت، معدن و کشاورزی استان چه حال اسفباری دارد، زبان بگشایید و فریاد خواسته های این مردم صبوری که توان خواستن ندارند را از حنجره تان خارج کنید، بگذارید معاون اول رئیس جمهور بداند که یک سوم جمعیت استان زیر پوشش نهادهای مختلف قرار دارند، بگذارید بداند که یک سوم جمعیت ۷۰۰هزار نفری استان دچار سو تغذیه اند، بگذارید بداند که بسیاری از زیرساخت های استان هنوز وجود خارجی ندارد، بگذارید بداند که تولیدگران و مردم این دیار کمترین درآمد سرانه کشور را دارا هستند، بگذارید بداند که صدها و هزاران روستای این استان خالی از سکنه شده اند و روستاهای مرزی هم که به لحاظ امنیتی بسیار مهم هستند در آینده نزدیک اجبارا تخلیه خواهند شد…!!
آب یعنی آبادانی، یعنی زندگی، یعنی طراوت، آب که نداشتی یعنی محکوم به مرگی تدریجی هستی، قرار است چه زمانی صدای پای زیبای همهمه آب در جویبارها و نهرهای استان شنیده شود، آبی که مزه شمال یا جنوب دهد، فرقی نمی کند، باید روان شود قبل از اینکه جمعیت استان به سمت سایر استانها روان شوند…!!
آموزش و پرورش استان را برای آنان به زیر میکروسکوپ واقعیت هایش ببرید تا بدانند که تولید آن دُرهای درخشان علم و ادب دراین دیار چگونه به پایان تلخی رسیدند و چه عامل یا عواملی باعث خشکانیده شدن این چشمه همیشه جوشان گردید..!
آقایان مسئول! با مدارک غیر قابل انکار به وزرا اثبات کنید که این استان نیاز به تصویب سر فصل های بودجه هایی خاص دارد و نمیتوان با آب باریکه بودجه های مصوب مجلس و دولت او را از زنجیر فقر و عقب ماندگی رهانید.
قرار بود که با تقسیم استان خراسان بزرگ اتفاقات قشنگی بیفتد که نیفتاد، قرار بود که استان خراسان جنوبی به مدال و گردن آویز طلای توسعه یافتگی دست یابد نه این که در این مسابقه حذف گردد…!!
حضور این تعداد وزیر و مسئولین دیگر نهادها را قدر بدانید و یکبار و برای همیشه فریاد فروخفته و در نای جان گیر کرده مردم این استان باشید…!!
جناب آقای معاون اول ریاست جمهور و وزرای محترم! استان خراسان جنوبی اینک چون انسان رو به موتی است که نیاز به مراقبت های ویژه و احیا دارد، لطفا به جای عیادت خشک و خالی از این بیمار و سری از تاسف تکان دادن خونی تازه در رگ های خشکیده اش تزریق کنید، بی منت و اما و اگر، شک نکنید که فردا دیر خواهد بود…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور