پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: خوش باوری های کودکانه…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / تخیل در نوشتن از ویژگی های یک نویسنده موفق در جهان رمان هاست ، همانگونه که به قول نویسنده سریال گاندو ۸۰ درصد متن نوشته شده تخیلی بوده است اما قرار بر این بوده که به نام واقعیت در افکار عمومی تزریق شود..!
اما تخیل در عالم سیاست نه جایگاهی دارد و نه تعریفی، نه می شود راهبردی اش کرد و نه می شود بنام واقعیت به خورد افکار عمومی داد…!
وزیر نفت کشورمان که اتفاقا سیبل آماده شلیک مخالفان برجام کشورمان است و تقریبا همه تهمت ها و دروغ ها و… به اوختم می شود چرا که از حضور معامله گران چرب و نرم دور زنندگان تحریم در پاک دست ترین دولت به شدت جلوگیری کرده تا از زایش بابک زنجانی دیگری جلوگیری کند در آخرین مصاحبه اش می گوید: مدیران کشورهای همسایه از بهترین پیمانکاران اروپایی و آمریکایی استفاده می کنند و هیچ الزامی ندارند که با ما کار کنند چون بر کار سوارند، دیر بجنبیم حقی در این کشورها برای مان نمی ماند، آنان حتی جواب ما را هم نمی دهند، در عالم سیاست و منافع ملی برادری مرادری اصولا نه تعریفی دارد و نه جایگاهی، دنیا دنیای موازنه قدرت است، خدا نکند که آدم ضعیف شود…!
سخنان زنگنه بسیار تأمل برانگیز است و پرده از واقعیاتی برمی دارد که به دروغ به ما تفهیم شده و می شود…!
همسایگان ما سخت بفکر منافع ملی خودشان هستند و قرار هم نیست که با ما مشورت کنند و اجازه بگیرند، آنان برای شان اصلا مهم نیست که میلیون ها دلار سرمایه گذاری برای ساخت کارخانه لبنیات کاله بنا به هر دلیلی در آتش بسوزد و در یک سیاه چاله مطلق خبری هیچ پاسخی هم به چرایی این اتفاق ندهند…!
فردا روزی همین اتفاق در کشورهای دیگر رخ خواهد داد و ما تا به خودمان بجنبیم، روس ها و آمریکایی ها و ترکیه ای ها سوار بر کار بازسازی آن ها خواهند شد و ما همچنان در کش و قوس درگیر بازی با کلمات خواهیم ماند..!
واقعیت ها را که پنهان می کنیم و دایم با ترفندهای گوناگون خاک بر آنها می ریزیم تا از نشت خبری اش پیشگیری کنیم نتیجه اش همانی می شود که در عراق شد، قرار نیست کشورهای دیگر بله قربان گوی ما شوند ، یادمان باشد که در دنیای سیاست نه دشمنی همیشگی است و نه دوستی بین کشورها ، آنچه که آن را تعریف می کند منافع ملی است و بس، منافع عامه مردم نه خاصه مردم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور