پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: خواستم بنویسم اما…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / خواستم از مسکن و سرپناه مردم بنویسم، دیدم چنان بلایی بر سربالایی رفتن قیمت ها آمده که با هیچ منطق و گزاره علمی قابل دفاع نیست و نه قابل طرح در مجمعی علمی، چه اتفاقی به لحاظ اقتصادی و یا اصل عرضه و تقاضا افتاد که ناگهان در کوتاه زمانی یک خانه سیصد میلیون تومانی به هشتصد میلیون جهش کرد؟!
خواستم از گرانی ارزاق عمومی بنویسم، دیدم که کار از تهدید و تحدید گذشته و این خود تولیدکنندگان و دلالان یک لاقبای بازارند که به آنی و در کسری از روز قیمت ارزاق عمومی را به نقطه جوش و انفجار می‌رسانند!
خواستم از برخی نهادهای نظارتی بنویسم دیدم این بندگان خدا در عالم دیگری سیر می کنند و در خوابی سنگین سیر آفاق و انفس می‌کنند و خود نیاز به گروه نظارتی دیگر دارند و آنان نیز به همچنین!
خواستم از نظام بانکداری اسلامی بنویسم دیدم این سیستم آنقدر اسلامی است که صدای مراجع را هم درآورده از بس که تبدیل به نزول خواران گردن کلفتی شده‌اند که کسی یا قانونی یارای در افتادن با آنها نیست، در وام دادن برای عوام آنقدر خسیس و ممسک هستند که رمق وام گیرنده را تا پای آبروی او می‌گیرند و آن بخت برگشته تا سال ها و ماه ها باید بهره و سود بانک ها را بپردازد تا تازه نوبت اصل پرداخت پول برسد، اگر هم بیچاره وام گیرنده نتواند اقساطش را بپردازد بهره دیرکرد و ربح مرکب در انتظار اوست…!
خواستم از مبارزه با قاچاق سوخت و کالا و ارز و…بنویسم دیدم با آن همه دستگاه های عریض و طویل و ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری کماکان سودهای هزاران میلیارد دلاری و تومانی در حساب قاچاقچیان دانه درشت و مافیایی بالا و پایین می‌شود..!
می‌خواستم از اهمیت آموزش و پرورش بنویسم که چگونه باید به آن آرمان شهر رسید، دیدم هنوز دغدغه دانه درشتان دولتی آموزش و پرورش مان همخوانی و حرکات موزون و ناموزون چند دانش آموز دختر در مقطع ابتدایی است و موجی به پا کردند که در اختلاس و کلاشی بانک سرمایه اصلاً آب از آب تکان نخورد…!
خواستم از بدعت نامیمون مؤسسات اعتباری بنویسم، دیدم آنقدر تعفن بوجود آمده در بزرگترین کلاهبرداری قرن زیاد است که گفتم بگذار درب قابلمه این فاضلاب بزرگ همچنان بسته بماند تا بوی ناخوش تعفن اش دوباره به مشام نرسد..!!!
خواستم از خیانت بزرگی به نام پرداخت یارانه‌ها بنویسم، دیدم چه فایده؟ اگر قرار بود تفکری حساب شده و منطقی درپشت این بازی خطرناک احمقانه باشد اینک اوضاع یارانه بگیران باید گل و بلبل می‌بود نه با گرفتن ماهی چهل وپنج هزارتومان ارزشش به اندازه خرید چهار صدگرم گوشت در ماه رسیده باشد…!!!
خواستم از اختلاسگرانی که هر روز نامی از گلدان قرعه کشی‌شان بیرون می‌آید و از رانت خواران مرده خور و بی هویت انسانی و پولشویان گردن کلفتی که دستی درکاسه دارند بنویسم، دیدم آنقدر گفته و نوشته ام که دیگر به شکل مهوعی دوباره نوشتنش می‌آزاردم، نوشته ای که دوباره چون بومرنگی به صورت خودم برگشت و این سیل سه گانه عظیم تمامی ندارد و هر روز نام یکی بیرون می زند که روی صدتا بابک زنجانی را سپید کرده‌اند…!
خواستم به عمق بیشتری فرو روم و باز بنویسم اما ترس از تأدیب و خوردن آب خنک روح افزا و در انفرادی قیلوله زدن سخت مرا ترساند تا وظیفه قلم و شرافت اش را تا همین جایی بدانم که برایم خطری نداشته باشد…!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور