پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله: خنده های کُشنده…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / سیستم حکمرانان ما چقدر جذاب و زیباست، گاه برای اثبات این که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و اصولا همه چیز آرام است و باید خوشحال بود، از روش های طنزی استفاده می کنند که مردم را بیشتر می آشوباند و عصبانیت اجتماعی را به اوج می رساند بدون اینکه بدانند این روش ها تلمبار می کند خشم جامعه را تا با کوچکترین بهانه ای چون بالا رفتن قیمت سوخت شعله برکشند.
بارها و بارها مجلس حتی در باخت تیم های ملی فوتبال و کشتی ورود پیدا کرد و شعار برقراری چندکمیته حقیقت یاب را سرداد اما نه این کمیته ها و نه قدرتمندتر از آن نیز نه اینکه تشکیل نشدند بلکه اساسا به دنبال چرایی آن نیز نرفتند، بلکه بهانه ای بود برای اینکه سرپوشی شود بر تعفن بیزار کننده مدیریت های ابن الوقت بله قربان گو و رانت خوار که در قدرت سیاسی و اقتصادی کماکان باقی بمانند…!!
در اعتراضاتی که تقریبا همه دانستند که چه اتفاقات تلخ و وحشتناکی افتاد حتی بدون گران شدن نرخ بنزین نیز با اندکی تاخیر یا تعجیل شاهد بروز آن می بودیم، چرا که هیچگاه به سراغ چرایی ها و باید و نبایدهای اجتماعی نرفتیم، هیچ گاه به اخطار و راه حل متخصصین وقعی نگذاشتیم و مفاهمه خصوصی را بر مفاهمه عمومی ارجح دانستیم، هیچگاه سعی نکردیم از پیله های محکم دور خود تنیده ای که نشات گرفته از منیت و خودخواهی مان بود خارج شویم، هیچگاه شاهد برنامه های کارشناسانه واقعی و به دور از شعار در رسانه ملی نبودیم که افکار عمومی اقناع شود، هیچگاه صداهای دیگر را در صدا و سیمای مان نشنیدیم تا انتخاب کنیم بهترین اش را، دایم برای مردم انتخاب کردند….!!
هیچگاه شاهد اعتماد به دستگاه های اجرایی و تقنینی و نظارتی نبودیم و کسی هم به خود اجازه ورود به این حیطه را نداد، هر کس به خود اجازه داد که در قالب کارشناس برای مردم اشک تمساح بریزد و لقمه به دهان فکرشان بگذارد، هیچگاه شاهد شفافیت در سیستم های حکمرانی نبودیم و نیستیم، با مردم جوری حرف می زنیم و جور دیگر عمل می کنیم…!! در هر حال تعدادی انسان در این اعتراضات خونشان ریخته شده، هزاران میلیارد تومان بر خزانه این مملکت که مردمش باید منتفع شوند زیان وارد شده…ده ها و یا بسیار بیشتر بانک و عابر بانک و ادارات دولتی نابود شدند، نزدیک به سه هزار میلیارد تومان فقط با قطع چند روزه اینترنت به کسب و کار مردمی زیان وارد کرد که ممکن است اصلا نقشی در این اعتراضات نداشتند و…
آنگاه مردمی که چنین دچار اندوه و تضادهای موجود هستند را نمیتوان و نباید با لبخند و خنده و طنز رئیس دولت قانع کرد که بپذیرند هر آنچه را که آنان می گویند، این حداقل خواست همان مردمی بود که رای به صندوق ها ریختند تا شاهد عذر خواهی دولتمردان شان باشند و تسلیت به خانواده هایی که دچار خسران و از دست دادن عزیزانشان شده بودند، این حداقل کاری بود که می شد کرد که آن را هم دریغ کردیم و بجایش لبخندی کُشنده را تحویل مردمی دادیم که بار همیشه بر دوش آنان بوده…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + ده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور