پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: جوانی که زود پیرشد…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد – mohammadraeifard@yahoo.com / در کشاکش جنگ خبری بسیار پرهزینه این روزها که درهر دقیقه اش خبری سر تیتر می شود از سفر آبه شینزو به ایران و حواشی آن، از حمله به دونفتکش در محدوده خلیج فارس ، سخنان واظهار نظرات سخیف بولتون وپمپئو و عربهای سعودی واماراتی بگیر تا اخبارتیم ملی فوتبال و آش های شوری که مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش می پزد، همگی نشان از تلاطم اجتماعی کشورمان دارد..!
اما چرا وبه چه دلیلی خبر ورود رامبدجوان وهمسرش به کانادا به بهانه اکران فیلم سینمایی قانون مورفی چنین داغ می شود که سایر اخبار را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد !!!
رامبد جوان و نگار جواهریان مگر که هستند و چه نقشی در روابط اجتماعی کشورمان داشته اند که چنین حجمی از همسویی افکار عمومی را به خود معطوف کرده اند ؟! حتی بیشتر از سفر آبه به تهران ؟!
آن دو مگر چه جایگاه و پایگاه اجتماعی داشتند که چنین مردم و افکار عمومی را برآشفتند ؟!
چرا مردم به آنان بیشتر از چهره های سیاسی که در حال آمد و شد در کشورمان هستند اقبال نشان دادند ؟!
چرا مردم از سیاست بازان و سیاسی کاران خسته شده اند ؟ چرا برای افکار عمومی ماجرای اسنپ سواران نسبت به سفر وزیر امور خارجه آلمان در اولویت بسیار بالاتری قرار می گیرد ؟!
برای ورود به این بحث نیازمند دانستن علم روانشناسی اجتماعی هستیم تا بدانیم که چرا اولویت های خبری مردم در حال تغییر و پوست اندازیست !
عاملی که مردم را از واقعیات سیاسی کشورشان دور و دور تر کرده و می کند همانا ریزش اعتماد عمومی نسبت به سیاستگذاران شان است، آنجایی که به دلیل نبود شفافیت در پس و روی پرده خلوت نشینان سیاست، افکار عمومی دچار ریزش بزرگترین سرمایه هر کشور یعنی اعتماد عمومی شدند…!
برای آنان اینک نحوه پوشش خبری رامبد جوان و تولد فرزندش در کانادا و گرفتن حق شهروندی آنان ، درد بیشتری دارد تا سفر آبه به تهران ، برای آنان قابل تحمل نبود که باورشان به خندوانه ای که حتی نتوانست با لوس بازی های استندآپ کمدی هایش حتی زورکی مردم را برای لحظه ای شاد کند ، اینگونه پاسخی از فریادهای مجری اش که : ما خیلی دوستتون داریم ، حالتون چطوره ؟ عالییی! ببینند و بشنوند، برای شان درد آور بود که صدها میلیون تومان هزینه سفر این دونفر آدم کاملا معمولی از ریال ریال مالیاتی باشد که از کیسه آنان به یغما رفت تا فرزندی در کشوری دیگر بشود شهروند آن دیار …!
مردم احساس کردند که به آخرین سنگرها و خاکریزهای اعتمادشان تجاوز شده و توهینی بزرگ برآنان نازل گردیده است.
درد ناشی از سندروم رامبد جوان بیشتر آنان را آزرد تا حملات مشکوک به نفتکش ها در نزدیکی مرزهای کشورمان ، شناسنامه شهروندی کانادای کودک رامبد بیشتر ناراحتشان کرد تا حرف های مفت و گنده گویی های ترامپ !
سالهاست که سیاستمداران کشور با مردم هرآنچه را که خواستند کردند و هرچه گفتند باورشان شد اما در نهایت آنی شد که دیدیم ، منافع ملی فدای منافع و مطامع گروهی و حزبی شد، آقایان به جان هم افتادند و از لغزش هم لذت بردند هلهله کردند و پایکوبی سیاسی براه انداختند، آقایانی که تمام کشور را در دو گروه تمام شده اصولگرایی و اصلاح طلبی دیدند و مردم را کنار گذاشتند و فراموش کردند و کم کم از آنان فاصله گرفتند، تا جایی که رامبد جوان اینک برای مردم اهمیت بیشتری نسبت به منازعات سیاسی پیدا کرده است، رامبد جوانی که خواسته یا ناخواسته در نزد افکار عمومی ناگهان پیر شد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور