پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سرمقاله: تضادهای خبری…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com/ در پروسه تشکیل و تولد حاکمان موفق یکی از مؤثرترین و در عین حال حیاتی ترین عامل باز تولید آن، ارتباط نزدیک و تعامل دایم و صادقانه بین حکمرانان و مردم است که یکی از خروجی های موفق آن اعتماد و اعتقاد است، اعتمادی که توان همبستگی ملی و مراقبت از منافع ملی را بالا برده و در بزنگاه هایی که کشور در مواجهه با مشکلات پیچیده منطقه ای و بین المللی دچار پیچیدگی و معضلات سهمگین می شود به شکل غیرقابل تصور و باوری توان همپوشانی بین حاکمان و مردم را بالا می برد.
اما آنگاه که بنا به هر دلیل یا دلایلی اعتماد و اعتقاد مردم سست و دچار ریزش شد دیگر نمی توان انتظار معجزه از حاکمان و مردم را داشت…!!
چرایی عدم اعتماد مردم نیازمند واکاوی ها و آسیب شناسی  های وسیع و شفاف است، اینکه چرا دولتمردان ما در هر سه قوا و یا سایر ارگان ها نمی توانند و یا نمی خواهند مردم را در جریان تصمیماتی که می گیرند قرار دهند و بیشتر جملاتی غرق در کلی گویی که طعم گس شعار نیز می دهد را بر زبان می آورند و از شفاف سازی دوری می کنند را باید یکی از دلایل مهم بی اعتمادی مردم به دستگاه های نامبرده دانست…!
تضاد و چندگانه گویی هایی که هر سیستم و قوه دیگری را نقض می کند مردم را در سرگردانی محض قرار داده و چون موریانه عمارت اعتماد و اعتقاد طرفینی را ذره ذره از هم می پاشاند، در مسایل روزمره و فشارهای کُشنده ای که استخوان های مردم را دارد می شکند در مسایل روز هر یک از آقایان و مدیران میانی و پایین دستی ساز و حرف خودش را می زند که با واقعیات مردم بسیار فاصله دارد، که تاییدی است بر انشقاق بین مردم و مسئولین شان ..
آقایان! باور کنید که هر قدر با مردم بی واسطه تر، شفاف تر و صادق تر باشید نه اینکه هیمنه شما فرو نخواهد ریخت که اعتماد مردم را بیشتر خواهید کرد، فرار از شفاف گویی در اصل فرار روبه جلوست، فرار از واقعیات دردناک جامعه است، جامعه ای که دچار چالش های بزرگی است، جامعه ای که دارد منفجر می شود، چرا باور نمی کنید که حرف هایتان با حقیقت جامعه و درد مردم خیلی فاصله دارد؟ چرا مراقب شعارهایی که می دهید نیستید چرا برای مردم حق ایجاد می کنید که نتوانید عملیاتی اش کنید؟ مردم کدام قول را قبول کنند؟
یکی می گوید ما در بهترین و طلایی ترین شرایط اقتصادی و فرهنگی طی صد ساله اخیر هستیم، اما چندی بعد معلوم می شود که بیش از ۶۰ میلیون نفر از مردم این کشور نیازمند بسته های حمایتی اند، یکی از شرایط فرهنگی در طراز بالای مملکت می گوید و مسئولی دیگر سرانه مطالعه کتاب را چند دقیقه در روز ارزیابی می کند و قس علیهذا…!!!
بیاییم تمامی مشکلات و دلایل بوجود آمدن آنها را بدون کم و کاست و صادقانه و شفاف با مردم درمیان بگذاریم تا شاهد از هم پاشیدگی اجتماعی و قطع اینترنت نشویم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور