wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست0

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

wfn_ads

سرمقاله: تضادهای خبری…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com/ در پروسه تشکیل و تولد حاکمان موفق یکی از مؤثرترین و در عین حال حیاتی ترین عامل باز تولید آن، ارتباط نزدیک و تعامل دایم و صادقانه بین حکمرانان و مردم است که یکی از خروجی های موفق آن اعتماد و اعتقاد است، اعتمادی که توان همبستگی ملی و مراقبت از منافع ملی را بالا برده و در بزنگاه هایی که کشور در مواجهه با مشکلات پیچیده منطقه ای و بین المللی دچار پیچیدگی و معضلات سهمگین می شود به شکل غیرقابل تصور و باوری توان همپوشانی بین حاکمان و مردم را بالا می برد.
اما آنگاه که بنا به هر دلیل یا دلایلی اعتماد و اعتقاد مردم سست و دچار ریزش شد دیگر نمی توان انتظار معجزه از حاکمان و مردم را داشت…!!
چرایی عدم اعتماد مردم نیازمند واکاوی ها و آسیب شناسی  های وسیع و شفاف است، اینکه چرا دولتمردان ما در هر سه قوا و یا سایر ارگان ها نمی توانند و یا نمی خواهند مردم را در جریان تصمیماتی که می گیرند قرار دهند و بیشتر جملاتی غرق در کلی گویی که طعم گس شعار نیز می دهد را بر زبان می آورند و از شفاف سازی دوری می کنند را باید یکی از دلایل مهم بی اعتمادی مردم به دستگاه های نامبرده دانست…!
تضاد و چندگانه گویی هایی که هر سیستم و قوه دیگری را نقض می کند مردم را در سرگردانی محض قرار داده و چون موریانه عمارت اعتماد و اعتقاد طرفینی را ذره ذره از هم می پاشاند، در مسایل روزمره و فشارهای کُشنده ای که استخوان های مردم را دارد می شکند در مسایل روز هر یک از آقایان و مدیران میانی و پایین دستی ساز و حرف خودش را می زند که با واقعیات مردم بسیار فاصله دارد، که تاییدی است بر انشقاق بین مردم و مسئولین شان ..
آقایان! باور کنید که هر قدر با مردم بی واسطه تر، شفاف تر و صادق تر باشید نه اینکه هیمنه شما فرو نخواهد ریخت که اعتماد مردم را بیشتر خواهید کرد، فرار از شفاف گویی در اصل فرار روبه جلوست، فرار از واقعیات دردناک جامعه است، جامعه ای که دچار چالش های بزرگی است، جامعه ای که دارد منفجر می شود، چرا باور نمی کنید که حرف هایتان با حقیقت جامعه و درد مردم خیلی فاصله دارد؟ چرا مراقب شعارهایی که می دهید نیستید چرا برای مردم حق ایجاد می کنید که نتوانید عملیاتی اش کنید؟ مردم کدام قول را قبول کنند؟
یکی می گوید ما در بهترین و طلایی ترین شرایط اقتصادی و فرهنگی طی صد ساله اخیر هستیم، اما چندی بعد معلوم می شود که بیش از ۶۰ میلیون نفر از مردم این کشور نیازمند بسته های حمایتی اند، یکی از شرایط فرهنگی در طراز بالای مملکت می گوید و مسئولی دیگر سرانه مطالعه کتاب را چند دقیقه در روز ارزیابی می کند و قس علیهذا…!!!
بیاییم تمامی مشکلات و دلایل بوجود آمدن آنها را بدون کم و کاست و صادقانه و شفاف با مردم درمیان بگذاریم تا شاهد از هم پاشیدگی اجتماعی و قطع اینترنت نشویم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور