پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله: تأثیرات منفی ایزوله شدن ارتباطات …!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / با توجه به شرایط و چالش های موجود و محاط شدن انگیزه ها و نگاه های امنیتی بر کشور و اینکه تمامی راه های ارتباطی بین رسانه ها با قطع شدن اینترنت منجر به بی خبری و اشاعه انواع شایعات شفاهی گردیده، لذا چنین به نظر می رسد که با ادامه وضع موجود به غیر از کسب و کار و ارتباط جهانی و بازار داخل، ضربات سنگینی بر اقتصاد بیمار و به شدت رنجیده کشور وارد شده و خواهد شد، ابزار کار و تحلیلی روزنامه نگاران و خبرنگاران مطالعه ضروری نقطه نظرات و تحلیل هایی است که رسانه های دنیای مجازی در دسترس اهل قلم و اهل مطالعه است، ایجاد انسداد در ارتباطات شاید به جهتی از روی اجبار و مصلحت اندیشی باشد اما ادامه آن بلاشک ضربات مهلکی را بر شاکله اجتماعی وارد خواهد کرد و انسجام اجتماعی را دچار نقصان خواهد نمود.
البته ممکن است این نگاه نیز حاکم باشد که در شرایط کنونی از شدت آشوب ها و اعتراضات مخرب خواهد کاست، لذا علم مدیریت بحران در بزنگاه های این چنینی است که تعریف می شود…
مدیریتی که نگذارد شرایط و بستر چنین معضلات و مشکلاتی شکل گیرد، مدیریتی که بتواند بازی خوانی کند تا دچار اعوجاج در تصمیم سازی هایی که بار سیاسی و اجتماعی دارد نشود، مدیریتی که صداهای متکثر را بشنود و برای تمامی اقشار جامعه حق اظهارنظر و زندگی فراهم آورد، مدیریتی که جامعه را با تمام خودی و غیرخودی و ریز و درشتش بپذیرد، مدیریتی که همه چیز را در خودش خلاصه نبیند و حرف خود را عین قانون و… نداند، مدیریتی که بتواند از تمامی ظرفیت های علمی و اجتماعی و فرهنگی جامعه استفاده بهینه کند و دست به جداسازی نزند…!!
مدیریت یک علم است که در آن نمی توان به دلخواه برید و دوخت و همواره ضعف های خویش را به گردن این و آن انداخت. در مدیریت اصولا پاک کردن صورت مسئله جایگاهی ندارد، علم مدیریت می فهمد که قانون فصل الخطاب همه چیز است لذا نمی تواند به دلخواه قوانینی را بایگانی کند و قوانین دیگری را به دلخواه و دائم استفاده کند.
باور کنیم که ایزوله کردن مردم از اطلاعات و اخبار دیر یا زود نتایجی را به بار خواهد آورد که هم اینک شاهد آنیم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور