wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

سرمقاله: با تصورات متوهمانه خودمان را گول نزنیم…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / بسیاری از مدیران بالا دستی ما در سه قوه حاکمه بر کشور و سایر ارگان ها و نهادهایی که علی ماشاا… کم هم نیستند به دلیل مدارهای فشرده و نادیده انواع مشاوران شان، فرسنگ ها از واقعیات دردناک مردم کشورشان فاصله دارند، لذا در مجموعه سخنرانی های شان هیچ اثری از درک شرایط موجود دیده نمی شود .
نمی توان از لایه های محافظین و نیروهای امنیتی دور خود، مردم را دید و دردشان را فهمید، نمی شود گرسنگی و فقر را چشید، نمی توان بیکاری و رنج بیماری بی پشتوانه مالی را درک کرد، نمی توان عقب ماندگی فرهنگی و سیاسی را لمس کرد، نمی شود ناهنجاری های اجتماعی را دید، نمی شود فاصله های نجومی طبقاتی را فهمید، نمی توان فاصله بین مدارس دولتی و غیردولتی را با متر شعار اندازه گرفت، امکان ندارد که بتوان مفهوم رابطه و تلفن بازی فلان حاج آقا با فلان مهندس و دکتر را فهمید، نمی شود که با شعار از فقر و بدبختی مردم یقه به درانی اما یکبار ضعف ناشی از چند روز غذا نخوردن را نچشیده باشی، سخت است که بدانی مردم از این همه فسادهای اقتصادی و اختلاس و پولشویی و قاچاق و فساد اداری چه برداشتی از بالا نشین های قدرت دارند…
این که در حرف دایم از نردبان نام مردم بالا برویم و بر بام آن ها بنشینیم و به جایشان حرف بزنیم و تصمیم بگیریم و خویش را در حدی تصور کنیم که انگار تمام اسلام و انقلاب و انسانیت و قانون مداری و عقل در ما حلول کرده و بقیه رعیتی بیش نیستند و بر شعورشان بخندیم، نامش می شود کیش شخصیت و حس مخرب خود بزرگ بینی که نتیجه اش زیرسوال بردن جمهوریت و آزادگی است و خودمحوری و امر بر ما مشتبه شدن که واقعا کسی هستیم که حق داریم بنام مردم به سرنوشت شان فاتحه بخوانیم..
اینکه خیال کنیم در انتخاب نامزدهای ورود به مجلس و ریاست جمهوری و خبرگان و بنام مُرقانون هرچه بیشتر سختگیری کنی و راه خروج اهل فن را تنگتر کنیم به مردم و انقلاب و کشور خدمت کرده ایم خود گول زنکی بیش نیست …!!
این که خیال کنیم با برپایی دادگاه های مختلف و مبارزه با معلول داریم ریشه فساد را خشک می کنیم باز هم خیال خوشی است که برنده اصلی آن علت است که هیچگاه قاضیان قضات ما تاکنون به سراغ آن نرفته اند و احتمالا نیز نخواهند رفت…از اولین مختلس پس از انقلاب تا آخرین آنها را ببینید، یا اعدام شدند یا زندانی های طویل المدت، نتیجه چه شد ؟ عدد فسادهای مالی و اداری روز به روز چون تورم مان بالا و بالاتر رفت…!!!
این که هر قلم افشاگر را و هر زبان حق گو را یا بشکنیم و یا قطع اش کنیم، باز همان ابزار خود گول زنی ماست که انتهای راهش بن بستی است که ما را به گوشه رینگ خواهد کشاند…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور