پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله: استیضاحی که باید استیضاح شود…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / شهاب نادری عضوکمیسیون ولایی مجلس می گوید دولت روحانی را به زیر می کشیم و آنگاه به دنبال استیضاح رئیس جمهور می رویم که اتفاق خاصی هم در کشور نخواهد افتاد چون وضعیت پولی مان بد نیست…!!
معلوم نیست در پشت پرده سیاست و پول چه اتفاقاتی در شرف وقوع است، هنوز شرایط عادی به کشور بازنگشته مجلس از طریق چنین طرح برخی نمایندگان می خواهد ثابت کند که در رأس امور است !! استیضاح چهار وزیر در کمترین زمان ممکن نشان از اتفاقات ناخوشایندی آن هم در شرایط پر از التهابی که کشور و مردم در آن قرار دارند جای سؤالی بزرگ را در ذهن افکار عمومی بوجود می آورد که چرا ؟!!
چرا در مجلسی که به گفته فلاحت پیشه در مهرماه سال ۹۵و در اعتراض آیین نامه ای عنوان کرده بود که هر دقیقه در مجلس ۳۰۰میلیون تومان هزینه بر می دارد باید در چهار استیضاح ۵ساعته ۹۰میلیارد تومان هزینه شود آنهم با قیمت سال ۹۵ تا دولت را از اکثریت بیندازند تا راه استیضاح رئیس جمهور فراهم شود ؟!! عجبا از این همه تعقل و تفکر انقلابی و زمان سنجی و موقعیت شناسی و منافع عامه و ملی!!!
وقتی برخی نمایندگان فراکسیون های مختلف از ولایی و امید و پایدارچی ها و… نتوانستند جایگاه مجلس را حفظ و صیانت کنند و تن به خنثی سازی زهر مجلس دادند نتیجه اش شد بی تأثیر بودن مجلس در زندگی روزمره مردم، حاصل اش شد سال ۹۶ و۹۸، آنگاه جواب این معادله ده مجهولی عملکرد مجلس می شود استیضاح وزرا و از اکثریت انداختن دولت و استیضاح رئیس جمهور، البته این نوع نگرش به دلیل خامی و در نظر نگرفتن واقعیت موجود جامعه در نهایت راه بجایی نخواهد برد اما زمان بسیار زیاد و پول این مردم فلاکت زده را به باد بی مدیریتی های برخی آقایان خواهد داد…!!!
درست است که استیضاح حق مجلس است و باید از این حق به بهترین شکلی استفاده کنند اما این حق نباید منجر به نابودی حق مردم و یا حق الناس گردد…!؟

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور