wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

سلام با تشکر از روزنامه خراسان امروز ؛ دهیار روستای اصقول از توابع شهرستان سربیشه بخش مود ترا خدا پیگیر حمل نخاله های ساختمانی از پروژه ای که طرح هادی در آن اجرا شده و از زمان دپوی نخاله ها یکسال و اندی می گذرد باشید اگر برایتان امکان ندارد اعلام بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم اگر این مکان نزدیک خانه ،،،،،؛، می بود که ضرب العجلی انجام بود پس چرا ؟؟؟؟ !!!! ممنون از روزنامه

سلام از راهنمایی و رانندگی میخوام فکری به حال تقاطع خیابان مهر با شرافت واقع در مهر شهر بکنند هفته ای نیست که در این تقاطع تصادف رخ ندهد میخوام خودشون به امار تصادف ات این تقاطع نگاه بکنند هنوز دارند در همین تقاطع در حال ساختن مدرسه هستند با تشکر

با عرض سلام خدمت ریاست محترم مخابرات خراسان جنوبی ما احالی شهرک چهکند با اینکه هزینه ثبت نام تلفن ثابت راپرداخت کرده ایم چرا همکاران شما برای وصل تلفن ها کاری راانجام نمیدهند درصورتی که با پرداخت هزینه بعداز یک هفته داخل شهر وصل میشود(فاصله از شهر2کیلومتر)
لطفأ موضوع راپیگیری کنید بااحترام اهالی شهرک چهکند بیرجند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

wfn_ads

سرمقاله: استیضاحی که باید استیضاح شود…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / شهاب نادری عضوکمیسیون ولایی مجلس می گوید دولت روحانی را به زیر می کشیم و آنگاه به دنبال استیضاح رئیس جمهور می رویم که اتفاق خاصی هم در کشور نخواهد افتاد چون وضعیت پولی مان بد نیست…!!
معلوم نیست در پشت پرده سیاست و پول چه اتفاقاتی در شرف وقوع است، هنوز شرایط عادی به کشور بازنگشته مجلس از طریق چنین طرح برخی نمایندگان می خواهد ثابت کند که در رأس امور است !! استیضاح چهار وزیر در کمترین زمان ممکن نشان از اتفاقات ناخوشایندی آن هم در شرایط پر از التهابی که کشور و مردم در آن قرار دارند جای سؤالی بزرگ را در ذهن افکار عمومی بوجود می آورد که چرا ؟!!
چرا در مجلسی که به گفته فلاحت پیشه در مهرماه سال ۹۵و در اعتراض آیین نامه ای عنوان کرده بود که هر دقیقه در مجلس ۳۰۰میلیون تومان هزینه بر می دارد باید در چهار استیضاح ۵ساعته ۹۰میلیارد تومان هزینه شود آنهم با قیمت سال ۹۵ تا دولت را از اکثریت بیندازند تا راه استیضاح رئیس جمهور فراهم شود ؟!! عجبا از این همه تعقل و تفکر انقلابی و زمان سنجی و موقعیت شناسی و منافع عامه و ملی!!!
وقتی برخی نمایندگان فراکسیون های مختلف از ولایی و امید و پایدارچی ها و… نتوانستند جایگاه مجلس را حفظ و صیانت کنند و تن به خنثی سازی زهر مجلس دادند نتیجه اش شد بی تأثیر بودن مجلس در زندگی روزمره مردم، حاصل اش شد سال ۹۶ و۹۸، آنگاه جواب این معادله ده مجهولی عملکرد مجلس می شود استیضاح وزرا و از اکثریت انداختن دولت و استیضاح رئیس جمهور، البته این نوع نگرش به دلیل خامی و در نظر نگرفتن واقعیت موجود جامعه در نهایت راه بجایی نخواهد برد اما زمان بسیار زیاد و پول این مردم فلاکت زده را به باد بی مدیریتی های برخی آقایان خواهد داد…!!!
درست است که استیضاح حق مجلس است و باید از این حق به بهترین شکلی استفاده کنند اما این حق نباید منجر به نابودی حق مردم و یا حق الناس گردد…!؟

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور