wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

سرمقاله: آمدنیوز ، شاید وقتی دیگر…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com  /  قائله آمد نیوز ظاهرا تمام شد، منبعد هر از گاهی از زبان “زم” اقاریری نوشته یا پخش خواهد شد که چند صباحی موجی ایجاد و سپس عده ای بازداشت و نهایتا تمام ..!!
“زم” را آنقدر با تبلیغات مان بزرگ کردیم که انگار تمام مشکلات روابط داخلی و خارجی مان وابسته به او بود !!
فلسفه بوجود آمدن آمدنیوز را باید در تولید بستری دید که میوه تلخ آن ریزش اعتماد عمومی به نحوه اطلاع رسانی رسانه های داخلی خصوصا نوع ملی اش بود، زم و تیم همراه او با امتزاج دو گرم واقعیت با یک خروار دروغ و شایعه باورپذیری قشر بزرگی از افکارعمومی داخل را فراهم آوردند، فیلم های تقطیع شده و عکس های کذب همراه با ویراستاری حرفه ای خبری را درج می کردند که عوام تشنه شنیدن اش بودند، در ناآرامی های سال ۹۶ عکس چند هواپیمای باری در فرودگاه تفلیس را بنام بارگیری جواهرات و پول و… در فرودگاه امام جهت فرار مسئولین بخورد مردم دادند تا تنش را بیشتر کنند…!!
شاید بهتر است قبول کنیم که زم را خودمان بوجود آوردیم از بس که برتمام بی لیاقتی ها و خیانت برخی از نامدیران سرپوش گذاشتیم و نگذاشتیم تا مردم بدانند که درکشورشان چه می گذرد، از نامها ترسیدیم و بر نان ها کرنش کردیم تا از غافله نشستگان بر سفره بیت المال عقب نمانیم، هیچگاه به سراغ علت نرفتیم تمام وقت مان صرف سرکوب شدید معلول شد، رابطه با قدرت را بسیار ارجح تر دانستیم در رابطه با مردم، با دوقطبی کردن جامعه حرف و عمل حداقلی را بر حداکثر بار کردیم، از شفافیت در مسایل اقتصادی و اداری ترسیدیم و با هزار دلیل آبکی جلوی آن را گرفتیم و….!!
طبیعی است که در چنین بستری، آمد نیوز تبدیل به یکی از منابع خبری مردمی می شود که باورش دارند، چه کسی ضمانت می دهد که در آینده نزدیک شاهد تولد آمدنیوزهای دیگری در عرصه دنیای مجازی نباشیم؟!! آیا باز هم درب تفکرات مان بر همان پاشنه سابق خواهد چرخید؟!! به شدت نیازمند تفکر و مدیریت صحیحی در عرصه اطلاعات و اخباریم، دیگر روش های منسوخ خبر رسانی دهه ۷۰میلادی بلوک شرق پاسخگوی افکار عمومی تشنه به حقایق کشورمان نیست…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور