پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: آقای استاندار! لطفا مدیران تان را به خط کنید…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / آن جمله معروف که دایم و در هرشرایطی به گوش ماخوانده می شد اینک پس از چهل سال به واقعیت پیوسته و عینیت آن را آشکارا با پوست و گوشت مان لمس می کنیم، جمله ای که می گفت: (در این موقعیت حساس کنونی…) به ایستگاهی رسیده ایم که باید تمامی شعارهای چهاردهه گذشته را راستی آزمایی کنیم و بازخوردهایش را ببینیم و نتایج اش را تحلیل کنیم، بدون هیچ گونه بهانه و توجیهی، مرد و مردانه بپذیریم نتایج آن همه شعارها را و اگر اشتباهی کردیم، بر مردم مان کرنش کنیم و با تعظیمی طولانی در برابر آنانی که به دلیل اعتماد به مدیران شان بیشترین ضربات را تحمل کردند و خم به ابرو نیاوردند و بدترین فشارهارا تحمل کردند، از آنان عذرخواهی کنیم و خاشعانه و متضرعانه از پست هایی که وزن و مسئولیت شان بسیار از ظرفیت و مدیریت ما بیشتر بود کنار رفته و کار را به جوانانی که حرفی برای گفتن و رمقی برای رفتن و سوادی برای ماندن دارند بسپاریم !!!
آن برهه حساسی که همیشه مثل قصه های شب تکراری بود زمانش اکنون است، یک جنگ تمام عیار اقتصادی، یک نبرد نابرابر رسانه ای و فشار عظیم و خرد کننده بر ده ها میلیون نفر انسانی که دستش هم از ثروت کوتاه است و هم از قدرت و هم از بیت المال…!!
استان خراسان جنوبی چون سی استان دیگر دچار اعوجاجات همان برهه حساس کنونی است و شاید بیشتر از سایر استان ها، چون به لحاظ شاخصه های توسعه در رتبه آخر ایستاده است و جالب این که بیشترین تورم را نیز دارد تجربه می کند!!! همان استانی که با تمام وسعتش فقط چهار نماینده دارد که باید پاسخگوی جمعیت ۷۰۰ هزارنفری آن باشند…
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که با تمام عدم توسعه یافتگی اش بیشترین وصولی مالیاتی کشور را دارد که بسیار هم برآن می بالد، از بس که ثروت دارد و مردم اش در اوج رفاه و آرامش و آسایش روز را به شب و شب را به روز می چسبانند..!!
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که یک سوم جمعیت اش وابسته به نهادهای حمایتی اند و یک سوم شان نیز از سو تغذیه رنج می کشند !!
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که وضعیت اسفبار صنعت، معدن و کشاورزی اش را شما بهتر از هر کس دیگری در جریان هستید و می دانید !!
آقای استاندار! بگذارید از استانی بنویسیم که اصولا مردم اش با خوی مطالبه گری فرسنگ ها فاصله دارند اما لازم می دانند که حتما در محاوره های شان از صفت فرهنگی استفاده بهینه کنند !!
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که در طول ۱۵ سالی که از استان شدنش می گذرد هفت استاندار را رونمایی کرده اما هنوز به ثبات مدیریتی و اصل برنامه ریزی و نقشه راه نرسیده است ؟!
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که تاکنون به اصل پاسخگویی و شفافیت در عملکرد مدیران اش نرسیده و هیچ مدیری خویش را نه ملزم به پاسخگویی می داند و نه اعتقادی به آن دارد…!!
آقای استاندار ! بگذارید از استانی بنویسیم که بی اغراق هنوز توانایی ارائه یک پایلوت عملیاتی برای دستیابی به بستر توسعه و تهیه زیرساخت های حیاتی برای برون رفت از زنجیرهای محکم عدم توسعه یافتگی و عقب ماندگی را نداشته و ندارد !!
آقای استاندار ! در شرایط حساس کنونی چه نقشه راهی را برای چنین استان گسترده اما کوچک و محلی رسم نموده اید تا تهدیدها تبدیل به فرصت شود ؟ با کدام سرمایه گذاری ملی و فراملی قرار است پا در راهی گذارید که دیگر کسی به خودش اجازه ندهد تا از این دیار به عنوان تبعیدگاه یاد کند !
آقای استاندار ! چه میزان در ایجاد وفاق عمومی و جذب سرمایه های عظیم علمی استان برنامه ریزی کرده اید تا مردم با تاسی به گروه های مرجع شان بر دور محوریت آنان خویش را وقف آبادانی دیارشان کنند و آیا اصولا چیزی بنام گروه های مرجع اجتماعی آنان باقی مانده است و اصولا آنان را می شناسید ؟!
آقای استاندار ! مدیرانتان را به خط کنید و از آنان بخواهید شفاف و شیشه ای با مردم سخن گویند و در برابر پرسش های تلمبار شده افکار عمومی پاسخگو باشند، این موارد را با تمام استانداران هفتگانه استان بارها و بارها درمیان گذاشتیم اما هیچگاه آب از آب تکان نخورد و با حماقتی ابلهانه آب در هاون کوبیدیم !
آقای استاندار ! مردم استان دیگر با روش شعار درمانی و نصیحت محوری و سخنرانی های مکرر و بیهوده ای که کمترین تاثیر را بر زندگی آنان دارد نه به هیجان می آیند و نه دلیلی بر مترتب بودن آن دارند ، اینان عمل می خواهند و نقشه راه و حداقل امکاناتی که حتی از آن نیز محروم اند!
آقای استاندار ! مدیران بله قربان گویی که کمترین بهره ای از علم و هوش مدیریتی ندارند را حذف کنید، یکبار و برای همیشه اصلی را در چارت مدیریتی استان خراسان جنوبی تعریف کنید که این دیار مدیر می خواهد نه رئیس، مدیر و برنامه ریز می خواهد نه تدلیس گران و محافظه کارانی که کارشان بولتن سازی و چاپلوسی است….
آقای استاندار ! در برهه حساس کنونی شاید حساس ترینش داشتن برخی مدیران ترسو و خالی از قدرت ریسک و سواد مدیریتی است که از شفافیت و پاسخگویی و تعریف برنامه ریزی گریزانند و تن به پاسخگویی و رو در رویی با افکار عمومی و نمایندگان آن یعنی رسانه های محدود استان نمی دهند…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هشت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور