پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سرمقاله: آقایان ساکت باشید ، اردوغان ناراحت می شود…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / حضور مستمر اردوغان در سپهر سیاست کشور ترکیه و افکار آمیخته به توهمات بازگشت به دوران عثمانی و قسطنطنیه دیگر، از او چهره مغشوشی از ناسیونالیسم ترکی با رنگ و لعابی اسلامی ساخته است…!!
پس از شبه کودتایی که چند سال قبل در ترکیه رخ داد که در همان ساعات اولیه با شکستی سوال برانگیز همراه بود، بهانه ای طلایی به اردوغان بخشید که دست به تسویه سران ارتش و قضات و …بزند تا با همه پرسی که متعاقب آن به انجام رساند اختیارات نامحدودی را کسب کند.
در زمان ریاست جمهوری او بود که اقتصاد ترکیه شکوفا و از حالت سکون به بازدهی بسیار بالا و رشداقتصادی قابل توجهی دست یافت و با همین پیشینه توانست براریکه قدرت سوار و احزاب دیگر را در زیر سلطه خود درآورد، اینک اردوغان به آنچنان اعتماد به نفس کاذبی دست یافته که بنام مبارزه با پ ک ک و سایر گروه های معارض تا عمق ده ها کیلومتری کشور سوریه که تبدیل به حیاط خلوت بسیاری از کشورها شده پیشروی کند و دست به نسل کشی کردها بزند …!! او این روزها در کشور روسیه درحال بازدید و احتمالا عقد قرار دادهای اقتصادی و فرهنگی است، در مصاحبه ای گفته که از ایران صداهای ناخوشایندی به گوشم می رسد که سخت ناراحتم کرده است، یعنی هیچکس در اطراف حریم سلطان حق اظهار نظر یا یادآوری قرار دادی که سال ها قبل بین دولت ترکیه و سوریه در مورد عدم حمله نظامی به دولت های طرفینی به یکدیگر، ندارد و کردهای ایران نیز حق طرفداری از اکراد سوریه را در قالب راهپیمایی و سخنرانی نیز ندارند که نکند روح لطیف حریم سلطان جدید از اظهار نظر نمایندگان و وزارت امور خارجه و سایر مسئولین کشور آزرده و مکدر شود…!! در دنیای سیاست هیچ دوستی و هیچ دشمنی ابدی و همیشگی نیست، در اطراف مان کم دشمن نبوده اند که تبدیل به برادران شده اند و کم برادرانی نبوده اند که تبدیل به دشمن گردیده اند، چیزی که حیاتی و بسیار مهم است در نظر داشتن منافع ملی است، سیاست می گوید دشمنان امروز ما دوستان فردای ما خواهند بود و برعکس…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور