wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

سرمقاله: آشی بنام شله قلمکار…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com/ نوعی فوبیای ناکارآمدی و عدم پاسخگویی برخی مدیران و فرار از مسئولیت و ترس از مواجهه با چالش قلم بدستان روزنامه نگار و خبرنگار کشورمان را فرا گرفته است، نمی دانیم چرا اینگونه بلایی بر سر مان باریدن گرفته است، بهتر است مثالی ورزشی بزنیم. چه کسی یادش می آید که آخرین مصاحبه چالشی وزیر ورزش با خبرنگاران چه زمانی بوده؟ چه کسی از آخرین مصاحبه چالشی داورزنی معاون وزیر ورزش و یا رئیس فدراسیون فوتبال خبر دارد؟! قبلا فقط یک کفاشیان داشتیم و اینک در هر سازمان و ارگان و وزارتخانه ای ده ها کفاشیان داریم که با لبخندی ملیح همه مشکلات را زیرسبیلی رد می کنند، هرگاه که دست به قلم شدیم و افشا کردیم و سخت به چالش کشیدیم با موج جدیدی از یک حاشیه دیگر به راحتی همه چیز به دست فراموشی سپرده شد و می شود، به اوضاع اسفبار فوتبال کشورمان و انواع فسادهای رایج و موجود درآن بنگرید، چه کسی پاسخگوست؟ هیچکس ..!! همه راه توجیه کردن و انداختن توپ به زمین دیگران را فوت آب اند…!!!
یکی در جایی بنام صدا و سیما می گفت، دیدیم برای آقازاده مان مدرسه ای در خور وجود ندارد لذا دست به کار شدیم و آموزشگاهی را پایه ریزی کردیم، ده ها مدرسه لاکچری ساخته شدند اما کسی نگفت و نپرسید که چرا و از کجا و چگونه !! کسی نپرسید که حتی در برخی نقاط شهری هم مدارسی بدتر از کپری وجود دارد، کسی آیا می داند که مدارس غیر دولتی لاکچری و بسیار گران قیمت در تهران و برخی کلان شهرها بنام مقاماتی هستند که حتما برای رضای خدا و مستضعفین و پا برهنه ها و حداقل ۴۰میلیون آدم زیر فقر دست به تاسیس چنین پایگاه ها و جایگاه های فوق مدرن زده اند…!!!
یک پژوهشگر پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و آموزش عالی ضمن تاکید بر هر چه زودتر عملیاتی شدن طرح آگاه سازی دانشجویان می گوید، طبق پژوهش های انجام یافته، یک پنجم دانشجویان کشور دخانیات استفاده می کنند و یک چهارم شان مشروبات الکلی و یک چهارم نیز به خودکشی فکر می کنند، از این دست پژوهش های مذکور تا دلتان و دلمان بخواهد در کشور و در موارد بسیار زیاد انجام شده و در اختیار کسانی قرار گرفته که با نگاه آسیب شناسانه ای برنامه ریزی کنند، اما فقط صرف هزینه ای است بیهوده و آب در هاون کوبیدن، چرا که اصولا برخی مدیران ما به عاملی بنام پژوهش و کار علمی نه اعتقاد دارند و نه اعتماد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور