پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله:چندهمسری تیرخلاص برکیان خانواده…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com/  چه عامل یا عواملی باعث گردیده اند که نهاد یا نهادهایی یا شخص و اشخاصی در این آشفته بازاری که نه اقصادمان در حداقل های استاندارد است و نه سیاست مان که معلوم نیست با سین نوشته می شود یا صاد و نه فرهنگ مان که دایم پشت اش به خاک مالیده می شود و متولی خاصی ندارد و هزار تا پدر خوانده پیدا کرده، به خود اجازه ورود به بحثی بنام گزینه چند همسری را بر پیشخوان جامعه بگذارد و کلا در پشت این طرح سخیفی که بیشتر به دهن کجی بدی بر ته مانده باورهای خانوادگی مردم می ماند چه اهدافی قرار داده شده و آبشخور متولیان آن در کدامین پشت پرده بازی جدید خیمه شب بازی است…!!!
هر چه فکر می کنم که کجای این طرح به جامعه کنونی ما می خورد چیزی درک نمی کنم!! شاید عیب از من است که متر و معیارم همیشه واقعیات و حقایق جامعه ام بوده و هست …
حدود دو دهه قبل پرچم ازدواج موقت علم شد و چه اعتراضات و مشکلات خانوادگی که نیافرید و چه تنش و چالشی را که بی دلیل بر جامعه ایرانی بار نکرد که نتیجه اش ریخته شدن قبح بسیاری از مسایل اخلاقی بود که در چارچوبه خط قرمز خانوار ایرانی قرار داشت…!!
با کم شدن درصد آمار ازدواج و اوج گیری درصد آمار طلاق چرا بجای گزینه چند همسری به سراغ تحقیق علمی و ساختار آسیب شناسانه این پدیده مهم نمی رویم تا نخبگان علوم جامعه شناسی و روانشناسان اجتماعی و فرهیختگان و مولفین و چهره های ماندگار علمی و فرهنگی بر این درد و الم و زخم مهلک بوجود آمده فکری نو دراندازند و چاره ای بیندیشند ؟!!
چرا بجای شعار و بازی با کلمات و نمک بر زخم دهان گشوده نامدیریت های تلمبار شده در تاریخ این کشور در جهت ازدواج های آسان جوانان و زنده کردن قبح طلاق نمی رویم ؟ چرا زمینه ایجاد کار و شغل مناسب و به دست آورون هویت به باد رفته بسیاری از جوانان مان گام بر نمی داریم ؟!!
گزینه چند همسری که اتفاقا در رسانه باصطلاح ملی جزو گل سر سبد کنداکتورش درآمده و در آن سعی گردید که قبح بسیاری از دغدغه های خانواده ها ریخته شود و به شکلی کاملا طبیعی جلوه کند نه اینکه نتوانست افکار عمومی را اقناع کند بلکه باعث رنجش و نفرت و تاسف مردم گردید ..!!
کشوری که توان اقتصادی اش برای حداقل های مردم اش در سطح حداقلی قرار گرفته و سیاسی بازانش با نزدیک شدن به انتخابات به فکر همه چیز هستند جز مشکلات و معضلات عوام و اوج آمالشان تکیه بر صندلی سبز مجلس و یا جلوس بر تخت پاستور و حضور در دولتها و فرهنگشان در کش و قوس مسئولینی است که با نگاهی شخصی و سلیقه ای دیگ آش شله قلمکار فرهنگی را بارگذاشته اند و ترکتازی را در دستور کار قرار داده اند و بنا به میل خود کتاب میاورند و می برند، فیلم بر پرده میاورند و پایین می کشند، نام های اصیل نویسندگان و شعرا را به کتاب ها اضافه کرده و حذف می کنند موسیقی اصیل و مقامی را مثله می کنند و به خاک می سپارند و …
در این آشفته بازار که درست مثل دوره آخر زمان هرکس فقط بفکر خودش است خرد جالی را بنام چند همسری بر کرسی باصطلاح عقلانیت نشاندن، تیر خلاص و زهر کشنده و قطعه قطعه کردن قوام کیان باقیمانده و متزلزل خانواده هاست!! پیشنهاد می شود کسانی که دغدغه چند همسری خواب خوش از چشمانشان ربوده ابتدا از خانواد خود برای چند همسری دیگران استفاده کنند تا اقناعی باشد برای افکار عمومی…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور