wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

سرمقاله:چرا نمی توانیم راحت بنویسیم…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / هنوز هم شرایط برای نوشتن و گفتن آماده نیست، هنوز در مورد بسیاری از دلایل بوجود آمدن وضع موجود نمی توان قلم را به راحتی بر صفحه کاغذ به چرخش در آورد، هنوز هم فشار و تضییقات و خطوط قرمز فراوانی صاحبان قلم و اندیشمندان آزاده را به حاشیه رانده و می راند، هنوز که هنوز است نمی توانی در مورد برجام به عنوان یک شهروند و یک نویسنده و یک سخنور و یک فرهیخته به راحتی حرف بزنی خوف داری که پس از گفتن و نوشتن، آب باریکه ات قطع شود و در معرض طوفان و سیلی عظیم از انواع اتهامات قرار گیری، هنوز نمی توانی از عدم تصویب FATF که مجلس و شورای نگهبان تصویب اش کرده و دلایل عدم تصویب آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام بنویسی، هنوز هم جرات نوشتن درباره بسیاری از ارگان هایی که خط قرمز اند را نداری، هنوز برایت بسیار سخت است که بنویسی چرا سرمایه های کلان کشور دارد در گرجستان و ترکیه و…روی هم تلمبار می شود و صرف خرید مسکن و تاسیس شرکت های گوناگون می گردد، در طول یکسال متجاوز از ۵ میلیارد دلار از کشور خارج و در کشورهای دیگر آبادگری کرده اند ، جرات نداری که بنویسی که چه دلایلی باعث بروز چنین فاجعه درحال تزایدی گردیده است …!!
یکی از بزرگانی که همواره و بر هر طرح و سیاستی می تازد و بدون هیچ واهمه ای بر تخریب اعتماد و همبستگی ملی بر این طریق متعصبانه پای می فشارد می گوید … سرمایه داری که می خواهد به دزد ها اضافه شود همان بهتر که سرمایه اش را از این کشور ببرد…!!! این جمله چراغ سبزی است به سرمایه دارانی که از سیبل شدن در مظان اتهاماتی این چنین گریزانند و بهترین و آسانترین و بی ریسک ترین کارشان تخلیه سرمایه از درون کشور و سرازیر کردن آن در زمینی است که مواجه با چنین اظهار نظرات مخربی نشوند…!!
وقتی خوف کنی از روشنگری افکار عمومی نتیجه اش این می شود که اقتصاد و سیاست و فرهنگ کشور در سراشیبی سقوط و با گردابی از فساد راه به نابودی می برد، وقتی خوف کنی از نوشتن عواملی که در دو قطبی کردن کشور آستین همت بالا زده اند، وقتی جرات نکنی که بنویسی طرح مجلس برای جلوگیری از اعترافات تلویزیونی طرحی است که باید بسیار پیشتر از این ها مطرح می شد تا افتضاح اعتراف کسانی که بنام قاتلین دانشمندان هسته ای اعتراف کردند و در نهایت از آنان به دلیل اعترافات دروغین عذرخواهی شد و غرامت مالی هم به آنان داده شد…!!
تا هوای تازه در (سوت زنان ) مطبوعاتی دمیده نشود و قلم آنان دوباره احیا نشود هیچ گره ای از گره های کور و تلمبار شده اشتباهات گاه مرگبار کسانی که خویش را در پیله خودشیفتگی زندانی کرده اند باز نخواهد شد، لذا باز باید حاکمیت شعار را بر شعور چون همیشه شاهد باشیم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور