پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله:وقتی مردم همه خواب بودند…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com /تصمیم روسای سه قوه برای بالابردن قیمت بنزین تا سقف ۲۰۰ درصد ان شاا… بخاطر مردم و رفاه حال آنان و نیکبختی و بهروزی آنان بوده است، حتما و حتما قرار است که با جذب منابع مالی ناشی از افزایش دویست درصدی سوخت، ۶۰ میلیون نفری را که پس از چهار دهه نیازمند حمایت های دولتی هستند به سامانی خوش برسانند….!!
اگر یادتان رفته ما یادمان نرفته که چه قرارهایی داشتیم و به چه باورهایی رسیده بودیم، یادتان نرفته که قرار بود معادله طاغوت شاهی و یاقوت ملت با هم جابجا شوند و اینک حداقل ۶۰ درصد اوضاع عالی و پر از لذتی داشته باشند و ۲۰ درصد نیاز به حمایت های دولت ؟!!
یادتان نرفته که یکی از دلایل خیزش مردم در چهاردهه قبل رسیدن به عدالت اجتماعی بود؟ یادتان نرفته که قرار بود دیگر قصه پر غصه خانواده هزار فامیل تکرار نشود و تبدیل به خانواده یک میلیون فامیل نشود؟ یادتان نرفته که قرار بود فسادهای مالی و سیاسی چهار دهه قبل دیگر تکرار نشود و همه چیز بر فرمان قانون بچرخد؟ یادتان نرفته که آقازاده های قبلی تعدادشان آتقدر کم بود که کسی آنها را نمی شناخت اما قرار نبود که روزی از درو دیوار این کشور آقازاده ببارد…!!
ما چه مردم شریفی هستیم که اتفاقی چنین بزرگ که می تواند ته مانده تحمل مان را هم نابود کند را چون راحت الحلقومی قورت داده و می دهیم، خیال می کردیم آقایان برای اتفاقی چنین مهم حداقل از مردم هم نظر خواهی می کنند و برای اولین بار قبح و گناه کبیره همه پرسی را در می نوردند تا لااقل مردم در تخیلاتشان از طرف مشاوره قرار گرفتن کیف می کردند…!! اینکه خودمان بنشینیم دور هم و قبای نویی را ببُریم و بدوزیم و برتن مردم بپوشانیم و بعد آینه به دست مردم بدهیم که خودشان را با آن لباس بیقواره و گشاد تماشا کنند شاید نامش توهین به شعور ۸۵ میلیون ایرانی باشد، البته که چنین طرح های ابن الوقتی که شیرازه زندگی عوام را در هم می پیچد با چند سخنرانی و لبخند نمکین و بازی باکلمات چون تجربیات قبل آیا حل و فصل خواهد شد ؟ شرایط امروز جامعه ما حتی نسبت به یکسال قبل قابل قیاس نیست، مردم درد و خون فرورفتن کارد بر زندگی شان و رسیدن به استخوان را به خوبی درک و حس کرده و می کنند…!!
لطفا شما بگویید که مردم به کجا شکایت کنند که اَنگ مزدوری نخورند و آب به آسیاب دشمن نریزند و طعمه پول های سعودی نشوند، آقایان باور کنید که صبر و حوصله و بردباری و مسلمانی و انقلابی گری ما به اندازه شما نیست، ما عوامی هستیم که به تمامی شما تاکنون اعتماد کردیم و تمام بهای راهکارهایتان را در چهاردهه تمام و کمال تا ریال آخرش را هم پرداختیم..!!
شب که همگی مان درخواب بودیم تصمیمی گرفته شد که روح مان هم خبر نداشت!! حال باید آماده خوردن آشی باشیم که در پخت آن کمترین شرکتی نداشتیم، ممکن است آقایان به فکر سلامتی مان بودند که هوای آلوده را کمتر ببلعیم و آلودگی صوتی و ترافیک هم نداشته باشیم، ممکن است زیرساخت ها را قبلا آماده کرده اند و ما خبر نداریم، ممکن است با کمک مالی که قرار است به ۶۰ میلیون خانوار کنند طعم خوش زندگی را به زور می خواهند به مردم بچشانند…!!!
هرچه فکر می کنیم که اگر قرار است سوخت گران شود که از باب آن پول پاشی در حد قطره چکانی انجام گیرد نتوانستیم رابطه آن را با منطق و واقعیت جامعه بدست آوریم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور