wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست0

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

wfn_ads

سرمقاله:وقتی مردم همه خواب بودند…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com /تصمیم روسای سه قوه برای بالابردن قیمت بنزین تا سقف ۲۰۰ درصد ان شاا… بخاطر مردم و رفاه حال آنان و نیکبختی و بهروزی آنان بوده است، حتما و حتما قرار است که با جذب منابع مالی ناشی از افزایش دویست درصدی سوخت، ۶۰ میلیون نفری را که پس از چهار دهه نیازمند حمایت های دولتی هستند به سامانی خوش برسانند….!!
اگر یادتان رفته ما یادمان نرفته که چه قرارهایی داشتیم و به چه باورهایی رسیده بودیم، یادتان نرفته که قرار بود معادله طاغوت شاهی و یاقوت ملت با هم جابجا شوند و اینک حداقل ۶۰ درصد اوضاع عالی و پر از لذتی داشته باشند و ۲۰ درصد نیاز به حمایت های دولت ؟!!
یادتان نرفته که یکی از دلایل خیزش مردم در چهاردهه قبل رسیدن به عدالت اجتماعی بود؟ یادتان نرفته که قرار بود دیگر قصه پر غصه خانواده هزار فامیل تکرار نشود و تبدیل به خانواده یک میلیون فامیل نشود؟ یادتان نرفته که قرار بود فسادهای مالی و سیاسی چهار دهه قبل دیگر تکرار نشود و همه چیز بر فرمان قانون بچرخد؟ یادتان نرفته که آقازاده های قبلی تعدادشان آتقدر کم بود که کسی آنها را نمی شناخت اما قرار نبود که روزی از درو دیوار این کشور آقازاده ببارد…!!
ما چه مردم شریفی هستیم که اتفاقی چنین بزرگ که می تواند ته مانده تحمل مان را هم نابود کند را چون راحت الحلقومی قورت داده و می دهیم، خیال می کردیم آقایان برای اتفاقی چنین مهم حداقل از مردم هم نظر خواهی می کنند و برای اولین بار قبح و گناه کبیره همه پرسی را در می نوردند تا لااقل مردم در تخیلاتشان از طرف مشاوره قرار گرفتن کیف می کردند…!! اینکه خودمان بنشینیم دور هم و قبای نویی را ببُریم و بدوزیم و برتن مردم بپوشانیم و بعد آینه به دست مردم بدهیم که خودشان را با آن لباس بیقواره و گشاد تماشا کنند شاید نامش توهین به شعور ۸۵ میلیون ایرانی باشد، البته که چنین طرح های ابن الوقتی که شیرازه زندگی عوام را در هم می پیچد با چند سخنرانی و لبخند نمکین و بازی باکلمات چون تجربیات قبل آیا حل و فصل خواهد شد ؟ شرایط امروز جامعه ما حتی نسبت به یکسال قبل قابل قیاس نیست، مردم درد و خون فرورفتن کارد بر زندگی شان و رسیدن به استخوان را به خوبی درک و حس کرده و می کنند…!!
لطفا شما بگویید که مردم به کجا شکایت کنند که اَنگ مزدوری نخورند و آب به آسیاب دشمن نریزند و طعمه پول های سعودی نشوند، آقایان باور کنید که صبر و حوصله و بردباری و مسلمانی و انقلابی گری ما به اندازه شما نیست، ما عوامی هستیم که به تمامی شما تاکنون اعتماد کردیم و تمام بهای راهکارهایتان را در چهاردهه تمام و کمال تا ریال آخرش را هم پرداختیم..!!
شب که همگی مان درخواب بودیم تصمیمی گرفته شد که روح مان هم خبر نداشت!! حال باید آماده خوردن آشی باشیم که در پخت آن کمترین شرکتی نداشتیم، ممکن است آقایان به فکر سلامتی مان بودند که هوای آلوده را کمتر ببلعیم و آلودگی صوتی و ترافیک هم نداشته باشیم، ممکن است زیرساخت ها را قبلا آماده کرده اند و ما خبر نداریم، ممکن است با کمک مالی که قرار است به ۶۰ میلیون خانوار کنند طعم خوش زندگی را به زور می خواهند به مردم بچشانند…!!!
هرچه فکر می کنیم که اگر قرار است سوخت گران شود که از باب آن پول پاشی در حد قطره چکانی انجام گیرد نتوانستیم رابطه آن را با منطق و واقعیت جامعه بدست آوریم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور