wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

سرمقاله:فقر و غنا ، خروجی فساد …!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / چرا کشوری با این میزان ثروت و اندوخته زمینی و زیرزمینی و نیروی جوان با پشتوانه چند ده میلیونی باید دارای چنین اقتصاد آشفته و به هم ریخته ای باشد که گروهی از ثروت باد آورده در حال ترکیدن باشند و گروه عظیمی دیگر از فرط فقر در حال جان کندن ؟!!
عیب از کدامین طرز تفکر و سیستم فقر زا در کشورمان است، گردنه هایی که دزدان در کمین این مردم اند را چرا شناسایی نکرده و نمی کنیم ؟ این همه پول نفتی که در این دیار وارد شد خروجی اش چه بود ؟! چرا باید به این باور رسانده شویم که سرنوشتمان همین است که می بینیم، چرا به خوردمان داده اند که ما برای شکم و این دنیا انقلاب نکردیم؟!! شعارهایی که از سر شکم سیری داده می شود ارزشش در همان حد جویدن و به بیرون پرتاب کردن کلمات قشنگ است !!
چرا برخی و در کوتاهترین زمان ممکن بار خود و هفت پشت آینده شان را می بندند و کسی به آنان کاری ندارد؟ مگر ارث پدرشان است سهم مردم؟ مگر می شود در زمانی کوتاه و بدون کمترین زحمت سوپر میلیاردر شد بدون اینکه رابطه با بزرگان اقتصاد و سیاست نداشته باشی و در پشت پرده دست بوس نباشی؟! کدام عقل سلیم قبول می کند که بی رنج به گنج رسید؟ در کشوری که در زمانی اندک مسکن و خانه اش بی هیچ برهان انسانی و منطقی ناگهان چند برابر شود و طلایش به عرش برسد و ارزش پول ملی اش خاک کوچه شود هیچ توجیهی جز فسادی عظیم نمی توان متصور شد…!!
در چنین جامعه ای بدون دادن رشوه به هر اسم و نامی نمیتوانی قدم از قدم برداری، نمی توانی زندگی کنی، اینک کسی نمی تواند ادعا کند که زندگی سالمی دارد، همه از آن حاشیه نشین بی فردا تا خیابان نشین های فرشته و زعفرانیه آلوده به فسادی همه گیر شده اند چه به میزان اندک و چه به مقدار بزرگ و عظیم…!!
بی رابطه امکان ندارد که توان اندیشه کار و تولید داشته باشی، بی رابطه مرده متحرکی هستی که فقط نفس می کشی، آقازادگی و زادگی های دیگر برگ برنده ای است که بی قمار دایم برنده ای، پسر فلان الدوله بودن گرین کارت وطنی است که امتیازات ویژه ای را به تو هبه می کند …!!!
زنجیره بی انتهای فساد اقتصادی واداری فقط درد دارد اما بی درمان، دردش را خروار خروار مردم عامی و بیچاره می خورند و کیف و عیش اش را بی دردان کثیفی که از سادگی و حماقت مردم نانشان دایم در روغن گرفته شده از باقیمانده جان عوام است، عوامی که نه رابطه دارند و نه اتصال به قدرت اند و نه …
این فساد با این روش ها نه قابل کنترل است و نه نابودشدنی، این فساد ویروس ایدزی است که در مقابل هجوم دارو شکل عوض می کند و دوباره ایدز می شود، تا از ترس قطع نان از نام بترسیم این ویروس باقیمانده رمق کشور را خواهد مکید…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور