پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله:سطل زباله و سقوط اخلاق…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com  /این روزها در دنیای مجازی فیلمی دست به دست می شود که در آن کودک زباله گردی توسط دو نفر به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که شرافت انسانی اش هم همراه او به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که کرامت و شرف و حق زیست اش نیز در درون سیاه چاله زباله گردی دفن می شود…!!
مردم ما به دلیل تفکرات و تصمیمات احساسی که کمتر در دایره منطق قرار می گیرد عکس العمل های بسیار گزنده و تندی در این باره از خود بروز داده و حتی بسیاری نیز فحاشی کردند!!
کودکان کاری که ما هر روز و هر ساعت در قالب گل فروش، واکسی، شیشه پاک کن خودرو، روزنامه فروش، اسپند دودکن، فال فروش، زباله گرد و… هر روز در جلوی دیدگان مان وجود دارد اما اصولا کسی آنها را نمی بیند تا قربان صدقه شان برود و دستی از سر محبت و نه ترحم بر سرشان کشد، اما با دیدن فیلمی چنین رگ انسان دوستی مان قلمبه می شود …!!
کدام یک از ما مفهوم و معنای کودکان کار را می فهمد؟ کدام یک از ما به دنبال یافتن استخوانی که هنوز بوی گوشت می دهد و یا تکه نان کپک زده خشک شده و میوه ای نیمه خور تا کمر در درون سطل های بزرگ شهرداری و زباله های متعفن را جستجو می کنیم؟!!
کدامیک از ما بر سر مسئولین نعره زده ایم که چرا این بلا بر سر مردم مان نازل شد؟ چرا اینچنین بر مدار فلاکت می چرخند و مثلا ادای زندگی کردن را در می آورند؟ چرا اینان در پازل اجتماعی ما جایگاهی ندارند؟ چرا زندگی بر این قشر عظیم را حرام کرده ایم؟ آیا اصولا اینان حق آقازادگی و ژن خوب شدن را دارند؟
آیا خروجی مان پس از این همه سال که شعارهای رنگین و رایحه خوش رفاه و آسایش و آرامش گوش فلک اش را کر کرده بود همین مقدار و با همین کیفیت است؟!! ما آنقدر در خود غرقیم و به خود گرفتار که هر کدام مان دودستی کلاه مان را چسبیده ایم تا باد و طوفان بیکاری و فساد مالی و اداری و رانتخواری با خود نبردش.
هر روز و هر ساعت شاهد صحنه هایی فجیع تر از پرتاب آن کودک افغانی در درون سطل زباله هستیم اما به روی خودمان نمی آوریم و خود را به چیز دیگری سرگرم می کنیم که نکند اوقات تلخ مان تلخ تر چون زهرمار شود…!! اخلاق که در جامعه ای سقوط کند بوی گندش همان زباله هایی است که افکارمان را در خود پیچیده است، در چنین شرایطی می شود به راحتی دروغ گفت، تهمت زد و در باد موقعیت های کاذبی که برای خود و با قیمتی گزاف که بهایش را همان زباله گردها پرداخته اند خوابید و با غروری کاذب دهان به شعار و حرف های صد من یک غاز باز کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 9 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور