سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

سالن مرغداری وسایرتجهیزات موجود برادران گلی شهرستان قاین روستای بیدمشک براثربرف سنگین21 دیماه جاری کاملاتخریب شده تقاضای رسیدگی مسئولان استان رامیطلبداگررونق تولیدواشتعال شعارنیست

سلام
بهتر نیس به جای المان و مجسمه های نوروزی با اون هزینه های گزاف که بعد از مدتی در کارگاه زیبا سازی شهرداری به حال خود رها میشود حقوق معوقه پرسنل پرداخت شود وتو این گرانی اجناس دل بچه هایشان را شاد کنید

با سلام چرا مدیر کل محترم آموزش پرورش مشکلات طرح رتبه بندی معلمان برای کادر توانبخشی پی گیری نمی کنند درحالیکه پست این عزیزان رسته آموزشی فرهنگی می باشد ولی به دلیل اشتباه وزارت ابلاغ ایشان اداری تعریف شده است صادر نشده است این درحالی است که این احکام برای کسانیکه در سازمان حضور دارند و کار اداری انجام می دهند صادر شده است !

سلام ضمن تقدیر ازخدمات شهردای درزمینه زیبا سازی فضای شهر خواهشمندیم انتقال صنوف مزاحم راجدی پیگیری نمایید امانمان بریده ازاین همه الودگی صوتی

سلام خدمت شهردار پرتلاش بیرجند* جناب آقای جاوید شما را خدا فکری بحال آسفالت بلوار شهدای عبادی از فلکه ابن حسام تا تقاطع بلوار پیامبر اعظم بکنید اگر با پراید در این مسیرتردد کنید حالت گهواره پیدا می کند دستوری برای پر کردن چاله های جلومجتمع امیر و مسجد کنار فروشگاه کوبر تایرو اسفالت آن صادر کنید بخدا مردم گناه دارند

باسلام خدمت شهردارمحترم خواهشمندم که پیگیری پروژه بلوارخیابان جمهوری رومدنظرداشته باشین تاکی میخوادهمنجوربمونه

سلام بابت طرح خیابان جمهوری اسلامی که اکنون یکسال ازشروع آن گذشته و به پایان نرسیده
میخواستم بدانم ما مردم تاکی باید هزینه های آزمون وخطای شهرداری ومتخصصان بی تخصص آنها را پرداخت کنیم کی از دست آنها راحت میشویم
چرا هرکسی به این شهرمی آید با دنباله و عقبه نفری می آید

سلام می دانم پیامم چاپ نمی شودولی می گویم مثل اینکه روزنامه شماباسرمقاله ویاداشت خودقصدداردمردم راازرای دادن منصرف کندشمرهم جانبازبودامامرتدشد

باسلام
از ساکنین خوابگاه دانشجویی خیابان بعثت هستم. از شهردار محترم و معاونت محترم فضای سبز درخواست رسیدگی به بلوار و میدان کوچک این خیابان را دارم. زیبا سازی این بلوار و میدان از قلم افتاده. که می شود با هزینه ای اندک( مثلا رنگ آمیزی، جدول کشی، سنگریزه رنگی و …) زیبا سازی شود. چرا در این قسمت از شهر زیبای بیرجند که در برخورد با افراد غیربومی هست زیباسازی از قلم افتاده است.

در جواب گلایه پدر خانم خدمتی اینجانب بعنوان یک شهروند اعلام می کنم که شهرداری بیرجند بعد از قهرمانی این ورزشکار تعداد 14 عدد سکه و یک پروانه ساختمانی به ایشان اهدا نمود

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و  شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم منطقه سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده، آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرایی کنید.

سلام مدتی است که آنتن دهی تلویزیون درمنطقه خیابان بهجت مهرشهر دچار اختلال شده ازمسوولین صداوسیما خواهشمندیم پیگیری کنند.

wfn_ads

سرمقاله:سطل زباله و سقوط اخلاق…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com  /این روزها در دنیای مجازی فیلمی دست به دست می شود که در آن کودک زباله گردی توسط دو نفر به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که شرافت انسانی اش هم همراه او به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که کرامت و شرف و حق زیست اش نیز در درون سیاه چاله زباله گردی دفن می شود…!!
مردم ما به دلیل تفکرات و تصمیمات احساسی که کمتر در دایره منطق قرار می گیرد عکس العمل های بسیار گزنده و تندی در این باره از خود بروز داده و حتی بسیاری نیز فحاشی کردند!!
کودکان کاری که ما هر روز و هر ساعت در قالب گل فروش، واکسی، شیشه پاک کن خودرو، روزنامه فروش، اسپند دودکن، فال فروش، زباله گرد و… هر روز در جلوی دیدگان مان وجود دارد اما اصولا کسی آنها را نمی بیند تا قربان صدقه شان برود و دستی از سر محبت و نه ترحم بر سرشان کشد، اما با دیدن فیلمی چنین رگ انسان دوستی مان قلمبه می شود …!!
کدام یک از ما مفهوم و معنای کودکان کار را می فهمد؟ کدام یک از ما به دنبال یافتن استخوانی که هنوز بوی گوشت می دهد و یا تکه نان کپک زده خشک شده و میوه ای نیمه خور تا کمر در درون سطل های بزرگ شهرداری و زباله های متعفن را جستجو می کنیم؟!!
کدامیک از ما بر سر مسئولین نعره زده ایم که چرا این بلا بر سر مردم مان نازل شد؟ چرا اینچنین بر مدار فلاکت می چرخند و مثلا ادای زندگی کردن را در می آورند؟ چرا اینان در پازل اجتماعی ما جایگاهی ندارند؟ چرا زندگی بر این قشر عظیم را حرام کرده ایم؟ آیا اصولا اینان حق آقازادگی و ژن خوب شدن را دارند؟
آیا خروجی مان پس از این همه سال که شعارهای رنگین و رایحه خوش رفاه و آسایش و آرامش گوش فلک اش را کر کرده بود همین مقدار و با همین کیفیت است؟!! ما آنقدر در خود غرقیم و به خود گرفتار که هر کدام مان دودستی کلاه مان را چسبیده ایم تا باد و طوفان بیکاری و فساد مالی و اداری و رانتخواری با خود نبردش.
هر روز و هر ساعت شاهد صحنه هایی فجیع تر از پرتاب آن کودک افغانی در درون سطل زباله هستیم اما به روی خودمان نمی آوریم و خود را به چیز دیگری سرگرم می کنیم که نکند اوقات تلخ مان تلخ تر چون زهرمار شود…!! اخلاق که در جامعه ای سقوط کند بوی گندش همان زباله هایی است که افکارمان را در خود پیچیده است، در چنین شرایطی می شود به راحتی دروغ گفت، تهمت زد و در باد موقعیت های کاذبی که برای خود و با قیمتی گزاف که بهایش را همان زباله گردها پرداخته اند خوابید و با غروری کاذب دهان به شعار و حرف های صد من یک غاز باز کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور