wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

سلام با تشکر از روزنامه خراسان امروز ؛ دهیار روستای اصقول از توابع شهرستان سربیشه بخش مود ترا خدا پیگیر حمل نخاله های ساختمانی از پروژه ای که طرح هادی در آن اجرا شده و از زمان دپوی نخاله ها یکسال و اندی می گذرد باشید اگر برایتان امکان ندارد اعلام بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم اگر این مکان نزدیک خانه ،،،،،؛، می بود که ضرب العجلی انجام بود پس چرا ؟؟؟؟ !!!! ممنون از روزنامه

سلام از راهنمایی و رانندگی میخوام فکری به حال تقاطع خیابان مهر با شرافت واقع در مهر شهر بکنند هفته ای نیست که در این تقاطع تصادف رخ ندهد میخوام خودشون به امار تصادف ات این تقاطع نگاه بکنند هنوز دارند در همین تقاطع در حال ساختن مدرسه هستند با تشکر

با عرض سلام خدمت ریاست محترم مخابرات خراسان جنوبی ما احالی شهرک چهکند با اینکه هزینه ثبت نام تلفن ثابت راپرداخت کرده ایم چرا همکاران شما برای وصل تلفن ها کاری راانجام نمیدهند درصورتی که با پرداخت هزینه بعداز یک هفته داخل شهر وصل میشود(فاصله از شهر2کیلومتر)
لطفأ موضوع راپیگیری کنید بااحترام اهالی شهرک چهکند بیرجند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

wfn_ads

سرمقاله:سطل زباله و سقوط اخلاق…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com  /این روزها در دنیای مجازی فیلمی دست به دست می شود که در آن کودک زباله گردی توسط دو نفر به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که شرافت انسانی اش هم همراه او به درون سطل زباله پرتاب می شود، کودکی که کرامت و شرف و حق زیست اش نیز در درون سیاه چاله زباله گردی دفن می شود…!!
مردم ما به دلیل تفکرات و تصمیمات احساسی که کمتر در دایره منطق قرار می گیرد عکس العمل های بسیار گزنده و تندی در این باره از خود بروز داده و حتی بسیاری نیز فحاشی کردند!!
کودکان کاری که ما هر روز و هر ساعت در قالب گل فروش، واکسی، شیشه پاک کن خودرو، روزنامه فروش، اسپند دودکن، فال فروش، زباله گرد و… هر روز در جلوی دیدگان مان وجود دارد اما اصولا کسی آنها را نمی بیند تا قربان صدقه شان برود و دستی از سر محبت و نه ترحم بر سرشان کشد، اما با دیدن فیلمی چنین رگ انسان دوستی مان قلمبه می شود …!!
کدام یک از ما مفهوم و معنای کودکان کار را می فهمد؟ کدام یک از ما به دنبال یافتن استخوانی که هنوز بوی گوشت می دهد و یا تکه نان کپک زده خشک شده و میوه ای نیمه خور تا کمر در درون سطل های بزرگ شهرداری و زباله های متعفن را جستجو می کنیم؟!!
کدامیک از ما بر سر مسئولین نعره زده ایم که چرا این بلا بر سر مردم مان نازل شد؟ چرا اینچنین بر مدار فلاکت می چرخند و مثلا ادای زندگی کردن را در می آورند؟ چرا اینان در پازل اجتماعی ما جایگاهی ندارند؟ چرا زندگی بر این قشر عظیم را حرام کرده ایم؟ آیا اصولا اینان حق آقازادگی و ژن خوب شدن را دارند؟
آیا خروجی مان پس از این همه سال که شعارهای رنگین و رایحه خوش رفاه و آسایش و آرامش گوش فلک اش را کر کرده بود همین مقدار و با همین کیفیت است؟!! ما آنقدر در خود غرقیم و به خود گرفتار که هر کدام مان دودستی کلاه مان را چسبیده ایم تا باد و طوفان بیکاری و فساد مالی و اداری و رانتخواری با خود نبردش.
هر روز و هر ساعت شاهد صحنه هایی فجیع تر از پرتاب آن کودک افغانی در درون سطل زباله هستیم اما به روی خودمان نمی آوریم و خود را به چیز دیگری سرگرم می کنیم که نکند اوقات تلخ مان تلخ تر چون زهرمار شود…!! اخلاق که در جامعه ای سقوط کند بوی گندش همان زباله هایی است که افکارمان را در خود پیچیده است، در چنین شرایطی می شود به راحتی دروغ گفت، تهمت زد و در باد موقعیت های کاذبی که برای خود و با قیمتی گزاف که بهایش را همان زباله گردها پرداخته اند خوابید و با غروری کاذب دهان به شعار و حرف های صد من یک غاز باز کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور