پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله:سرمایه سوزی…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / شاید یکی از دردهای تاریخی ما که هنوز همچنان ادامه دارد، سرمایه سوزی داشته های مان است، چه داشته های مادی و چه داشته های معنوی، دردی که سده های فراوانی است که آسایش را از ما ستانده و دائم ناله چه کنم چه کنم سر داده ایم، دردی که دیگر کهنه و ماندگار شده و به آن سخت عادت کرده ایم، نوعی اعتیاد درد آور و یا شاید با کمی احتیاط مازوخیسم اجتماعی…!!
چرا ما هنوز نتوانسته ایم که فرق بین سرمایه اجتماعی با سرمایه مالی را تشخیص دهیم، چر اجازه می دهیم که برخی خود را عقل کل بپندارند و عین انقلاب و اسلام که انگار ارث پدری آنان است، چرا اجازه می دهیم به نام مردم هر چه می خواهند بگویند و بنویسند و جمع چند صد نفره ای را تعبیری هشتاد میلیونی کنند …؟!
در شرایطی که اوضاع اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در هم ریخته کشورمان را نیک می دانیم، چرا و به چه دلیل یا دلایلی عده ای که میراث خوار انقلاب شده اند، به راحتی آب خوردن بر سرمایه های کشور هجمه می کنند و جز با تخریب، دروغ، تهمت و … راه عقلانی دیگری نمی جویند!!
شاید ما تنها کشوری در جهان هستیم که حاضریم به دلیل خود خواهی ها، منیت ها، خود شیفتگی ها وخود فریبی ها چنین بی رحمانه و ابلهانه سرمایه های مان را بسوزانیم..!!
ظریف که تحریم شد، برای بار دوم تحریم شد، بار اول از طریق خودی های انقلاب که خود را عین دیانت و انقلاب می دانند و بقیه حداکثری مطلق مردم را برگ چغندر می پندارند به شکل ناجوانمردانه ای به لحاظ سواد و شخصیت و مدیریت و اشراف سیاسی قلع و قمع شد و بدترین تهمت هایی که صهیونیست ها و بن سلمان ها و ترامپ و پمپئو جرات بازگو کردنش را نداشتند، باصطلاح خودی ها، به راحتی انجام شد و همچنان می شود…!!
زهی تعجب و تاسف که با اعلام تحریم ظریف، برخی تندروهایی که بدترین ضربات اجتماعی و اقتصادی را بر این کشور وارد کرده اند به جشن و پایکوبی پرداختند و هلهله سردادند، اگر به عکس العمل نوشتاری و گفتاری این نفوذی های اصلی انقلاب دقت کنیم به خوشحالی و سرور آنها پی خواهیم برد…!!
ما داریم از درون خودزنی می کنیم و آتش بر خرمن داشته هایمان می زنیم و با تعصبی کور مردم را از داشته های شان محروم می کنیم ، بهتر است گاندوهای ۲ و۳ و تا هزار ساخته شود و این بار بپردازد به نفوذی هایی که مردم را دارند به خاک سیاه می نشانند، بنام مردم و سوار برمردم عربده هایی سرمی دهند که انگار از ارثیه پدری شان چیزی کم شده است….!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور