پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله:افشاگری های رئیس جمهور …!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / دیروز میدان امیر چخماق یزد شاهد گزارش رئیس جمهور کشوری بود که تاکنون این گونه دست به تمیز کردن فقط گوشه ای کوچک از اتاق شیشه ای دود گرفته شفاف سازی نزده بود، افشاگری که مردم را از ساحل نیمه آرام مبارزه با فساد گروهک های ناز نازی اختلاس گر و پولشو به یکباره به عمق نفسگیر اعداد و ارقامی انداخت که افکار عمومی بداند فسادهای واقعی تر و اصلی تر در کجا چمبره زده اند، افشاگری که مردم بدانند که نباید زیاد سرشان به اینگونه مبارزات گرم باشد اما گردن کلفتانی که حتی رئیس جمهور کشور یعنی دومین شخصیت حقوقی و حقیقی و قدرتمند نتواند نامی از ارگانی ببرد که صدها میلیون دلار از پول های مردم را پیش خور کرده اما حاضر به حساب پس دادن نیست …!!!
بارها نوشتیم و گفتیم که دو میلیارد و هفتصد میلیارد دلاری را که باند بابک زنجانی غارت کردند پس از این همه دادگاه و توضیحات اظهرمن الشمس سخنگوهای گوناگون، بالاخره به کجا انجامید؟ مگر او را به اعدام محکوم نکردید؟ چرا در بهترین شرایط دارد در زندان زندگی می کند اما هنوز نتوانسته ایم پول ها و دلارهایی که بنام و کام تحریم ها از خزانه این ملت چپاول شد به خزانه باز گردانید؟ در کجای دنیا حکم قطعی اعدام را اینگونه به تاخیر میاندازند؟ از جعبه سیاه تیم بابک زنجانی چه چیزی بیرون آمد و عاید مردم شد؟ دومیلیارد دلاری که در دولت معجزه هزاره سوم دو دستی به آمریکا تقدیم شد چه خبر؟ چرا اطلاع رسانی نمی شود اما برای جوجه ماشینی های اخلالگر اقتصادی اینقدر اطلاع رسانی های دقیق می شود؟!! تکلیف ۹۷۰ میلیون دلاری که توسط نهادی خاص از پول این مردم بینوا خورده و برده شده و حاضر به پاسخگویی نیست چرا مردم را با خبر نمی کنیم ؟!!
احتمالا از فردا شاهد افشاگری های جدیدی بر علیه شخص دوم مملکت خواهیم بود که او را از اذناب شیطان بزرگ معرفی کرده و کشور را پر از حاشیه های بی ربط کنند…!!
تا به سرمنشا و دانه درشت های فساد مالی نرسیم و بی ترس از نام و قطع نان و درجه و اسم و رسم معرفی نکنیم آن هم گردن کلفتانی که خویش را اصولا در دایره اتهام نمی بینند، شاید مبارزه با فساد کوچولوهای فاسد زیاد به چشم نیاید و مردم قانع نشوند…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور