پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سخنگوی سپاه پاسداران در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران خراسان جنوبی: رسانه از مولفه های قدرت امروز است

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده hoseinzade@birjandtoday.ir / سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: ما معنویت، ولایتمداری و اتکاء به مردم را همچنان از داشته های اصلی خود می دانیم اما در بحث قدرت دفاعی و نظامی و تجهیزات و ملزومات این عرصه نیز پیشرفت ها و توفیقات بسیار قابل توجهی کسب کرده ایم.
دستاوردهای نظام اسلامی فوق العاده عظیم تر
از تصور دشمنان
سردار رمضان شریف که روز گذشته در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال استان در انعکاس اخبار و اطلاعات مربوط به کنگره ملی 2هزار شهید استان و سایر برنامه ها و اقدامات سپاه و بسیج در آستانه روز خبرنگار سخن می گفت، با تأکید بر اینکه باید قدردان و شکرگزار نعمت داشتن رهبری دوراندیش، آگاه، حکیم و شجاع که در قلب مسلمین جهان جای دارد باشیم، افزود: دستاوردهای استقلال، آزادی و نظام جمهوری اسلامی فوق العاده عظیم تر از تصور دشمنان بوده است و لذا آنها به دنبال پشیمان نشان دادن ملت از انقلاب و نظام اسلامی، بحرانی جلوه دادن وضعیت و سیاه و تاریک نشان دادن آینده کشور هستند اما به لطف خدا در هر توطئه و اقدامی که دشمنان بر علیه نظام اسلامی ما داشته باشند، ما پیروز هستیم. وی ایمان، اراده، انگیزه و قدرتی که در طول 40 سال گذشته با تجربیات متعدد بدست آمده را از دلایل این پیروزی ذکر کرد و گفت: ما 30 سال پس از جنگ تحمیلی فرصت داشتیم تا برای خود توان دفاعی و قدرت نظامی ایجاد کنیم و قدرت و توان دفاعی و نظامی امروز ما مرهون مدیریت و برنامه رزیزی 30 ساله است.
حرکت صعودی نظام اسلامی و سیر رو به سقوط آمریکا
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه رسانه ها قادرند با سرعت برق و باد کاه را کوه و کوه را کاه جلوه دهند، اظهار کرد: دشمن و استکبار از طریق رسانه ها تلاش می کند دارایی های ارزشمند وقدرت ملت ها را بی نهایت ضعیف و نداشته های خود را بسیار قوی و قدرتمند نشان دهد و لذا ترامپ رئیس جمهور آمریکا می گوید نظام اسلامی ایران در هر جنگی که وارد شده، شکست خورده است و تصور می کند از تغییر نسل در کشور ما می تواند بهره ببرد درحالی که اینها خیال های خامی است و واقعیت این است که آن ها در هیچ اقدام، مقابله و رویارویی با ملت و نظام اسلامی ما از بحث دفاع از شاه گرفته تا حمایت از داعش، پیروز میدان نبوده اند وحرکت ما از بدو پیروزی انقلاب صعودی و حرکت آمریکایی ها رو به سقوط بوده است.
ضرورت داشتن سواد رسانه ای
وی افزود: هر رسانه ای صاحب دارد و در راستای تحقق اهداف مد نظر صاحبش فعالیت می کند ضمن اینکه در دنیای رسانه ای امروز، سواد رسانه ای یک ضرورت است و قبل از سواد کلاسیک مطرح می شود. سردار شریف با ذکر اینکه دلیل عظمت نظام جمهوری اسلامی ،قدرت پیام این نظام است که نظر وتوجه همه را به خود جلب وجذب می کند، گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها امروز از روی ترس، هیاهو وجنجال به پا می کنند و از قدرت گذشته آن ها چیزی باقی نمانده است.
شکل گیری وحدت ملی برای حمایت از سپاه
وی تصریح کرد: به محض اینکه نام سپاه از سوی آمریکایی ها در لیست سازمان های تروریستی قرار گرفت، یک وحدت ملی برای حمایت از سپاه پاسداران درکشور شکل گرفت.
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه سپاه به سرنگونی پهباد آمریکایی افتخار نمی کند، گفت: افتخار ما اجرای پروژه های محرومیت زدایی و مرمت و بازسازی منازل مردم در مناطق سیل زده کشور است.
سردار شریف به هجمه های بی شمار دشمن در فضای مجازی بر علیه مقام معظم رهبری اشاره کرد و با بیان اینکه با این وجود اراده خداوند چیز دیگری است و سپاه پاسداران هم از بدو تولد به دنبال این بوده که حرف امام (ره)، مقام معظم رهبری و مردم در راستای پیروزی و حفظ انقلاب و نظام اسلامی بر زمین نماند.
خبرنگاری یعنی حق طلبی و عدالت جویی
معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان نیز وظیفه خبرنگاران را بسیار مهم و تأثیر گذار دانست و گفت: خبرنگاران ما باید الگو وسرآمد همه خبرنگاران باشند و رسالت انقلابی خود را که دشمن شناسی و استکبار ستیزی است پیگیر باشند ضمن این که حق گویی و آزاد منشی خبرنگاران نیز خیلی اهمیت دارد. حجت الاسلام طاهری افزود: بنابه به فرمایش پیامبر اسلام(ص) حق را بگویید و هیچگاه از گفتن حق چشم پوشی نکنید حتی اگر مورد ملامت ملامت کنندگان قرار گیرید.
تجلیل از 65 تن از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان
در پایان این مراسم که با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان و حجت الاسلام نوفرستی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این فرماندهی برگزار شد از 65 تن از مدیران و مسئولان و خبرنگاران رسانه های استان تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور