wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

سانسور …!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
متاسفانه بحث و جدل و تحلیل و ارائه راهکار در مورد برخی رسانه ها دیگر نه فایده ای دارد و نه ارزش گویش، چرا که این سازمان های عریض و طویل که از بودجه عمومی و از جیب سوراخ مردم ارتزاق می کنند و هر سال به غیر از اختصاص صدها هزار میلیارد ریال، از اختصاص ارز صندوق توسعه ملی نیز در حد اکمل استفاده های شایان برده اند و از محل آگهی ها و ستاره مربع های پشت پرده نیز درآمدهای نجومی کسب می کنند، اما متاسفانه در چرخه غریبی فرو غلطیده که خروجی اش برنامه هاییست سست و کم اثر و یکسویه، انگار مجمع الجزایری است که ده ها مدعی و رئیس و تصمیم گیر دارند…!؟ ادعای مردمی بودن این رسانه ها بدون رقیب بیش ازاینکه باعث خرسندی عوام شود آنان را سخت می آزارد ، پیش از اینکه بامردم باشند، بر مردم هستند، پیش از اینکه وحدت آفرین باشند انشقاق می آفرینند، بیش از آنکه تحلیل های روشنگرانه و صادقانه ارایه کنند بر طبل تفرقه به شدت می کوبند…!! از منظر این رسانه ها فقط گروه خاصی حق ممات و تعیین دارند و بقیه گروه ها و احزاب یا فتنه گرند و یا ضدانقلاب و یا جیره خوار، به همین دلیل و دلایل است که شاهد فروپاشی اعتماد عامه به این رسانه ها هستیم، هر چند خود این رسانه ها آمارهایی من درآوردی را ارائه می کنند که همواره بالای ۹۰درصد مخاطبین از سینه چاکان این رسانه های بی بدیل هستند…!!
عیب بزرگ این رسانه ها این است که هنوز افکار و گرایش و عملکردشان مربوط به چندین دهه قبل است و تصور می کنند که اگر امر واضح و بدیهی را از مردم پنهان کنند مردم دیگر چیزی حالی شان نیست و در بی خبری محض باقی می مانند…!! این رسانه ها هنوز دنیای مجازی و قدرت رسانه های دیگر را باور ندارند و تصورشان بر محوریت نوع چینش اطلاعات و اخبار خودشان است…!! روز گذشته و در مراسم پایانی سینمایی فجر که اتفاقا یکی از بی محتواترین و خلوت ترین دوره های خود را پشت سرگذاشت و چهره های مهم و شاخص سینمای ایران در آن غایب بودند، اتفاقاتی رخ داد که حتی داد خودی های آنان را هم درآورد چه رسد به غیر خودی ها و شهروندان درجه دو…
مراسمی که با مجری گری شهیدی فر در برج میلاد برگزار می شد یک مجری دیگر نیز داشت که در اصل نقش سانسورچی را بازی می کرد، سانسوری بسیار سخیف و تاسفبار که حتی پیش پا افتاده ترین نقدها را هم برنمی تابد، مگر برخی از هنرمندانی که پس از دریافت جایزه چندکلامی با مخاطب شان حرف می زدند چه می گفتند که نیاز به سانسور داشته باشد؟ چرا تا این حد به خود اجازه می دهید که به شعور مردم توهین کنید؟ چرا خیال میکنیم اگر چند دقیقه قطع کلام فلانی را در دستورکار قرار دهیم رستگار می شویم و با مشت به دهان یاوه گویان شرق و غرب می کوبیم؟ چرا نمی فهمیم که تنها با چند دقیقه اختلاف تمامی سانسورها دوباره بازیافت و به گوش و چشم مردم می رسد؟ چرا و چه کسی به ما اجازه جلوگیری از فهمیدن مردم را می دهد، چه ارگانی چنین اجازه را به ما می دهد که مردم را در بی خبری نگه داریم و اسمش را هم بگذاریم مبارزه با شیطان بزرگ!! جدا به کجا می رویم با چنین کج فهمی ها از واقعیات دنیای اطراف مان…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور