پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سال ۹۸ سالی تلخ اما مملو از واقعیات فراموش شده…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
آخرین نوشتار در آخرین ایستگاه نشریه در سال جاری شاید یکی از سخت ترین و در عین حال غمگین ترین کار کسی باشد که سال هاست دارد ادای نوشتن و ادای یک روزنامه نگار را در می آورد، اینکه عادت کنی به مخاطبین ات و به نوعی رابطه عاطفی با آنان برقرار کنی بی دیدارشان و بی انکه بدانی کجایند و چه می کنند …
باور کنید که سال سخت و نفسگیری را گذراندیم، روی سخنم با مردمی است که از جنس هم هستیم، همان مردمی که بیشترین ضربات، فشارهای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را تحمل کرده و می کنند، همان مردمی که زیاده خواهی شان در سطح حداقال باقی مانده و به کف امکانات بسنده می کنند، اما سقف این زیاده خواهی دیگر همخوانی با عوام ندارد، سقف امکانات در اختیار قشر خاصی است که درصد بسیار اندکی از کل جامعه ۸۵ میلیونی را شامل می شود…!! هر چه تلاش کردم که آخرین نوشتار سال ۹۸ را بدون آغشتگی سیاسی بنگارم دیدم نمی شود، کلا زندگی تمامی مردم کشورم متاثر از سیاست بازانی است که بر زندگی روزمره مان تاثیر می گذارند و نمی شود گفت که ما به سیاست کاری نداریم، همین که می گوییم کاری نداریم، حق اعتراض از ما سلب می شود !! ما با همان سیاستگذاران داریم با صطلاح زندگی می کنیم، شرایط امروز ما بازخورد و خروجی تصمیمات آنان است، نتیجه سکوت قلمی و خیانت لب دوختن قلم امثال من است …!!
سالی که با سیل ویرانگر و نابودکننده در چند استان شمالی و جنوبی غربی آغاز شد و عید اش با ویرانگری و هفت سین اش با رنج و از کف رفتن زندگی های زیادی عجین گشت، لباس های نو و اسکناس های تا نخورده عیدی اش غرق در امواج ویرانگر و گل آلود سیل محو شد، هنوز نفسی تازه نکردیم که محیط زیست بر ما نعره کشید و هوا را برما بست، دعواهای زرگری و سیاسی کاران همیشه طلبکار، رمق مردم را کشید بدون آنکه گره ای از کار آنان بگشایند !! به آبان ماه که رسیدیم سیاست بنزینی انفجاری را در کشور بوجود آورد که نتیجه اش اعتراضاتی فراگیر بود که متاسفانه با بالاترین و شدیدترین سطح برخورد و کشتار و دستگیری همراه شد بدون اینکه بالاخره مردم بدانند آمار واقعی صدمه دیدگان این واقعه تلخ جه میزان بود که هنوز هم در بایگانی مسئولین جا خوش کرده…!!
وقتی کار به ترور سردار سلیمانی و سرباز وطن رسید، مردم شوریدند ودر تشییع جنازه تاریخی از کسی تشکر وقدردانی کردند که بیشترین قرابت عاطفی با مردم داشت، کسی که نه ادعایی داشت و نه پروپاکاندای تبلیغی و نه…و مردم چنین او را در آغوش اعتمادشان فشردند …!! در کش و قوس حمله به پایگاه آمریکا در عراق و تا آستانه یک جنگ تمام عیار خبری درز کرد مبنی بر ساقط شدن هواپیمای مسافربری اوکراین که توسط عوامل داخلی و توسط موشک خودی و مرگ تمامی مسافرین اش همراه بود، اتفاقی تلخ که با انکار و تکذیب آغاز وبا تایید و آرزوی مرگ تبدیل به یکی از هولناکترین عوامل ریزش اعتماد عمومی نسبت به دولت و حاکمان گردید …!!
انتهای سال ۹۸ نیز مزین گشت به حمله ویروس کرونا به تمامی کشورهای جهان و باز تکذیب های اولیه و تایید های پس وقوع و اشتباهات نابخشودنی و لاپوشانی…!!
نمیدانم سال ۹۹ را چه بنامیم، ادامه فشارها و بدبختی مردم و یا گشایشی که راه تنفس مردم گشوده شود …
دعا کردن امری است که بشر همواره بر آن اعتقاد ورزیده و آرامشی درونی را جستجو کرده، وقتی مدیرانت نتوانند برایت کاری بکنند و اصولا کاری هم از دستشان بر نمی آید لذا به قدرتی پناه میاوری که دلت را آرام کند.
خدایا…!! سال جدید را برای مردم کشورم سال رهایی از درد و رنج و فشار قرار بده…
خدایا…!! مردم این دیار کم نگذاشتند که مستوجب چنین وضع فلاکت باری باشند، آنان همواره پای کار بودند و هستند، مردم کشورم را از شر سیاست بازان دسیاسی کاران و گردن کلفتان بی درد و شکم بر آمدگان سیری ناپذیر رهایی ده…!!
خدایا..!! تو خود شاهدی که از اعتماد و اعتقاد این مردم چه سو استفاده هایی بنام اصولگرایی و اصلاح طلبی که نشد و چگونه حتی حداقل هایی را هم بر آنان روا نداشتند…!!
خدایا…!! در آستانه حلول سال نو امید را تو بر این مردم هبه کن، مردم از کاسبان قدرتشان نه امیدی یافتند و نه خیری به آنان رسید…!!
خدایا…!! حلول سال نورا با حال خوش مردم کشورم عجین کن و آنان را آماده خواستن تغییرات اساس برای بهبود اوضاع در هم کشورشان کن…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور