سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۲۸۹
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۴۳
  • ۲۶,۶۵۹
  • ۲۱۹,۴۹۱

رکورد تاریخی رد صلاحیت ها …!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد
mohammadraeifard@yahoo.com
بسیاری از بزرگان کنونی ما که در سال ۵۷ چون ما جوان و چابک بودند و اینک رخی افسرده و پر از چین و چروک دارند و موهایی نداشته و یا آماج سفیدی برف ، آن سالها با همچون منی دمخور بودند و آتشین شعار چون من، چهاردهه از آن سالها گذشت و چند نسل اعلام حضور کردند و دنیا و کشورمان دچار تغییرات بنیادینی در عرصه فرهنگ واقتصاد و سیاست گردید و ما چون در چسبندگی به قدرت نه خواستیم ونه جایگاهی داشتیم تبدیل شدیم به عوام و مردم کوچه و خیابان که زندگی مان گره خورد به دوستان جوان آن سالها و قدرتمندان این سالها و همواره تاوان طرز تفکر مدیریت های آنان را تمام و کمال پرداختیم…!!
ما چون خودمان بودیم تغییرات را پذیرفتیم و آماده ورود به هزاره سوم شدیم اما دوستان قدیمی ما انگار یادشان رفت که باید همراه مردم حرکت کنند ، آنان در همان سال و با همان تفکرات سلبی باقی ماندند و بر مبنای همان انگیزه ها بنام انقلابی گری متوجه تغییرات زندگی و روش های تناسخ جامعه نشدند و همانگونه ماندند و ماندند اما از مردم و آرمان های جدید هزاره سوم شان به اندازه چهار دهه عقب افتادند…!!
اینک نیز برخی از همان دوستان و با همان اندیشه بر همان طبل می کوبند، اینک نیز می پندارند که با یک اعلامیه یا یک امضا مردم کرور کرور و بدون تحلیل و تفکر در صف می ایستند، اینک نیز تصورشان بر همان ریل ناکارآمد تک صدایی و تک اندیشی است ، اینک نیز شاهدیم که با استعانت و توجیه قانونی ودر شرایطی که یکی از مبرم ترین و حیاتی ترین شرایط اجتماعی همانا آرامش و اتحاد و همبستگی است ، در فصل داغ انتخابات ، رد صلاحیت ها رکوردی تاریخی حتی پس از مجلس ششم را شکست و در بیش از ۱۵۰ حوزه انتخابیه تمامی گروه های سیاسی حضور نخواهند داشت و همه از یک طیف سیاسی ، یعنی اینکه مجلس بعدی شرایط خاصی خواهد داشت…!!
در این عصر، دوستانی که هنوز در سال ۵۷ ماندگار شده اند با تیشه ای تیز دارند ریشه میزنند که نتایج تلخی را ببار خواهد آورد، شاید بعدها دیگر نتوان جلوی امواج را با هیچ ترفندی گرفت…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نه =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور