پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

روزملی روابط عمومی وارتباطات…!!!

محمدراعی فرد / روابط عمومی حلقه ایست که زنجیره افکارعمومی و سازمانهای موجود در جامعه را به یکدیگر متصل کرده ودر اهمیت وجودی وارزشی آن همین بس که آن را هنرهشتم نامیده اند.
این حلقه اتصال تقریبا در کشور ما مفقود شده ایست که نه کسی میشناسدش ونه درجایگاه خود قرار دارد ، روابط عمومی معمولا در ادارات وسازمانها ونهادها وارگانهای کشورمان تبدیل شده اند به ابزاری بنام روابط خصوصی !! وشاید به همین دلیل ساده است که مدیران ما نیز هیچ شناخت کافی ازنقش روابط عمومی در ساختارهای اجتماعی وتاثیرات آنها در برآیند اهداف سازمانی ندارند…!!ارتباطات اجتماعی ما به مرحله ای از اعوجاج وکژی درافتاده که دیگر آن اتصال عاطفی که نسلهای قبل بخاطر دارند در لایه های اجتماعی نسل جدید به چشم نمی آیند…گسستهای طبقاتی ونبود یک سیستم منسجم عدالت محور در کل کشور باعث افزایش واگرایی اجتماعی و ضعف در ساختار های حیاتی آن شده است ، حتی این واگرایی اجتماعی را می توان در دنیای غریب مجازی مشاهده کرد ، دنیایی که میتوانست برای جامعه تحت فشارکشورمان نقش همان حلقه مفقوده را بازی کند اینک تبدیل به جمع اضدادی گردیده که شرح آن رفت…!!!
متاسفانه امرمهمی چون روابط عمونی درکشورمابیشتر بازیچه دست اربابان سیاست و خودمحوری در نزد مدیران گشته واز متن به حاشیه تبدیل شده است…!!
روابط عمومی در جامعه ما تبدیل به انبارهای بزرگی از بنرها وتابلوها وپارچه نوشته هایی شده اند که مناسک و مناسبتها را در چارت وظایف خود قرار داده و بازیگران نقش روزهای تاریخ اند..
روابط عمومی ها آنقدر اهداف بزرگ ومهم و برجسته ای دارند که در کشورهای توسعه یافته یکی ازتخصصی ترین وظایف رابرعهده دارد ، برعکس کشورما که بجز بسیار معدود ومحدود از سازمانها ، روابط عمومی اکثریت قاطع آنها ، فقط برای پرکردن چارت سازمانی که ملزم به ایجاد آن هستند ، کاربری دارند…!! مکانی که نه میداند روابط چیست ونه عمومی کدام است ، لذا کسانی که در مصدر یکی از گلوگاههای اصلی سازمانها ونهادها و ارگانها بنام روابط عمومی در مصدر کار گماره میشوند معمولا سواد لازم دراین بستر را نداشته وتبدیل میشوند به ابزار سخیف خواسته های ریاست سازمان مربوطه ، بدون آنکه بدانند یکی از اصلی ترین ومهمترین ابزار هر سازمان دراصل سر آن سازمان است که قدرت مانور و تفکروبرنامه ریزای درراستای اهداف عالیه آن دارد یعنی روابط عمومی آن است…!!
اقناع افکارعمومی وپاسخگویی شفاف ودوری از کلی گویی وانشا خوانی وانشانویسی از حداقلهای وظایف هر روابط عمومی است ، حتی روابط عمومیها نقش بسیار ارزشمندی در انسجام و همبستگی اجتماعی دارند وقدرت فرهنگسازی هایی دارند که جامعه ما به شدت به آن نیازمنداست…!! اینکه به هرمناسبتی ریسه چراغ برسردر ادارات کشیده شود و با به دارکشیدن چندبنر درنقاط مختلف شهرها کلمه روابط عمومی را درزیر شعارهای نخ نماشده وبی محتوا نقش بزنیم نامش روابط عمومی نیست ، اینکه اتاقهای روابط عمومی تبدیل به محفل وگعده های دورهمی برای صرف چای وشیرینی شود همان روابط خصوصی است که به آن اشارت رفت ،اینکه باچاپ پوستر و عکسهای روتوش شده وشیک سعی دراطلاع رسانی وبنام روابط عمومی داشته باشیم خبطی است که این روزها به وفور در ادارات ما تبدیل به چرخه ای معیوب گردیده و هیچکس هم حاضرنیست این نقص بزرگ را دیده و رفع نقص کند ، چراکه سواد چنین هنری درنزد هر کسی نیست ، روابط عمومی درکشورما بیشتر به یک طنز شباهت دارد تا یک علم وتخصص…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور