پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

روایاتی تکان‌دهنده از مُردگانی که به زندگی بازگشتند

در این گزارش با تجربه زنده شدن پس از مرگ افراد آشنا خواهید شد.

 داستان زندگی افرادی که از مرگ برگشتند همیشه عجیب و قابل تامل است. بسیاری از این داستان‌ها ممکن است در اطراف ما نیز رخ دهد پس دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست.

۱۲- آن گرین

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

آن در سال ۱۶۵۰ به خاطر قتل یکی از فرزندانش محکوم به مرگ و دار زدن شد. با این حال، هنگامی که پزشکان برای کالبد شکافی آماده می‌شدند، متوجه شدند او هنوز زنده است. مردم وقتی فهمیدند که دستور مرگ او منتفی شده بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند. دلیل دار نزدن مجدد او داشتن چند فرزند دیگر بود.

۱۱- شبح پزشکی قانونی

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

در سال ۲۰۱۱، آیاندا ماکولو، مسئول پزشکی قانونی‌های آفریقای جنوبی، زمانی که یکی از اجساد موجود در بخش ژوهانسبورگ شروع به فریاد زدن کرد ترسید. او پلیس را فرا خواند و پلیس جسد را به بیمارستان منتقل کرد. ظاهرا او شبح نبود و فقط مرد ۸۰ ساله‌ای بود که نمی‌خواست بمیرد.

۱۰- فاگیلیو موخامتزیانوف

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

این زن ۴۹ ساله روسی پس از حمله قلبی فوت کرد و در مراسم خاکسپاری خود، زنده شد. او فریاد میزد و وحشت کرده بود و به همین سبب با یک حمله قلبی دیگر فوت کرد.

۹- والتر ویلیامز

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

این پرستار ۷۸ ساله از ایالت می‌سی سی پی در درون کیسه مردگان قرار گرفت که پرستار متوجه شد که او با پاهایش لگد می‌زند. این کار دلیل محکمی برای زنده بودن او بود.

۸- آلوارو گارزا

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

در سال ۱۹۸۷، آلوارو ۱۱ ساله زمانی که در حال بازی بر روی یخ رودخانه سرخ بین مونتانا و داکوتای شمالی بود به داخل آب رودخانه رفت. او قبل از نجات ۴۵ دقیقه زیر آب مانده بود. اگر چه او از لحاظ پزشکی مرده بود، اما پزشکان توانستند او را بدون آسیب مغزی به زندگی بازگردانند.

۷- لی ژیوفنگ

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

هنگامی که همسایگان لی ۹۵ ساله را در خانه اش مرده پیدا کردند، او را در تابوت قرار دادند تا برای مراسم مذهبی قبل از تدفین آماده شود. چند روز بعد، مردم اعلام کردند که لی از تابوتش فرار کرده است. او در آشپزخانه مشغول آشپزی بود.

۶- مرجوری مک کال

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

داستان مرجوری مک کال یک داستان قدیمی ایرلندی است، درباره او می‌گویند که پس از اینکه فوت کرد شوهرش او را دفن کرد. پس از آن تعدادی از سارقین قبرستان آمدند و سعی کردند حلقه را از انگشتان مرجوری درآوردند. در آن هنگام، او زنده شد و شروع به فریاد زدن کرد. سارقین نیز وحشت زده از آنجا فرار کردند.

۵- جاستین اسمیت

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

جاستین شب در برف زمستان سال ۲۰۱۵ در حال رفتن به خانه در پنسیلوانیا به زمین خورد و سرش آسیب دید. پدرش او را روز بعد در برف بدون ضربان قلب پیدا کرد. او به بیمارستان منتقل شد و پزشکان توانستند او را به زندگی بازگردانند.

۴- لوز میلاگرو ورون

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

آنالیا بوتر فرزند پنجم خود را در بیمارستان به دنیا آورد، اما زنده نبود. وقتی آنالیا و همسرش ۱۲ ساعت بعد برای دیدن جسد فرزند خود به بیمارستان آمدند و در کشویی سردخانه را باز کردند کودک شروع به گریه کرد! آن‌ها نام فرزند خود را Luz Milagro (معجزه نور) نامگذاری کردند.

۳- لیودمیلا استبلیتسکایا

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

هنگامی که لیودمیلا درگذشت، چند روز در پزشکی قانونی قرار گرفت تا دخترش همه چیز را برای مراسم تشییع او آماده کند. با این حال، جند روز بعد هنگامی از بیمارستان او را خواستند و پرستار به او گفت که با مادرش صحبت کرده است. ظاهرا لیودمیلا در حالی که در پزشکی قانونی بوده زنده شده بود. اما عجیب‌تر و دیوانه کننده‌تر این است که، لیودمیلا یک سال بعد فوت کرد و یک بار دیگر به زندگی برگشت. ما هنوز مطمئن نیستیم که او واقعا خوش شانس است یا که نحس است.

۲- معجزه یمن

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

مردی ۶۵ ساله یمنی وقتی زنده شد، مردم را وحشت زده کرد. ظاهرا مردم در حال خاکسپاری او بودند و تا حدی خاک بر روی او بود که این اتفاق افتاد. او از شنیدن صدایی صحبت می‌کرد.

۱- حمدی حافظ النوبی

مُردگانی که به زندگی بازگشتند

حمدی پیشخدمت ۲۸ ساله مصری پس از حمله قلبی مرده اعلام شد، اما دکتری که گواهی مرگش را نوشت، متوجه شد که او ضربان قلب دارد. مادر حمدی پس از شنیدن این خبر خوب سکته کرد!

منبع: وینوک

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور