سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۴۹
  • ۷۴۱
  • ۶,۳۰۳
  • ۲۶,۷۱۹
  • ۲۱۹,۵۵۱

رها شدگان سرزمین من…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
کرمان را به یاد دارید ؟ آن تشییع جنازه بی نظیر و آن ۶۰نفری که در زیر دست و پا له شدند و جان باختند، درمیان از دست رفتگان این حادثه ای که میشد مدیریت اش کرد که چنین فاجعه ای رخ ندهد، حتما آقازاده ای یا مسئولی یا مدیری یا استاد دانشگاهی و یا نویسنده و روزنامه نگاری و یا دانشجوی دانشگاه شریفی و یا… درمیان کشته شدگان کرمانی وجود نداشته که هیچگونه اطلاعاتی و یا روشن کردن شمعی و یا موج سنگینی در دنیای مجازی بوجود نیامد، مدیران را برای دلجویی و حضور در بین خانواده های داغدار ندیدیم، طفلکانی که در اوج موج تبلیغات و احساسات و اشک و آه شهادت سردار سلیمانی و مسافران هواپیمای ساقط شده اوکراینی غرق شدند و کسی نفهمید این بندگان خدایی که چنین سرنوشتی برای شان رقم خورد نامشان چه بود، از کدامین شهرها و خانواده ای بودند و چه شغل و رتبه اجتماعی داشتند …!! غریبانه های کرمان را با این که نه عکسی از آنان دیده شد و نه مراسمی در خور و یا حداقلی برگزار شد و این چنین به حاشیه رفتند را بزرگ می شماریم و برای تمامی آنان غفران و بخشش الهی آرزو می کنیم…!! پرتاب شدگان اجتماع ما اینگونه به موج فراموشی سپرده می شوند و هیچ مدیری و مسئولی هم کک اش نمی گزد، ول شدگان جامعه ما که نه در قدرت، دستی دارند و نه با ثروت مأنوس و نه هورا کشند و نه ابزار دست سیاست ورزان و کوشندگان هزار راه نرفته، این چنین در محاقی تلخ فرو می روند…!!!
این از خصلت های جوامعی است که اشراف بر تمامی انسان هایی که دارای حق شهروندی هستند را ندارد و به همین دلیل آن ۶۰ نفر در تلاطم احساسات حاکم گُم می شوند و بعد هم فراموش، وقتی از انسان و انسانیت می گوییم فرقی نمی کند که بالاترین مقام یک کشور باشد یا یک گور خواب یا کارتن خواب، تعریف انسان و انسانیت با سنگینی حساب های بانکی و رجلین سیاسی و بالانشینی شهرها و سواد علمی و… سنجیده نمی شود. انسانیت، با متر و معیار خودی و غیرخودی تعریف نمی شود…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور