پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رسالت اصلی روابط عمومی،تقویت اعتماد در جامعه و مردم می باشد

رسالت اصلی روابط عمومی،تقویت اعتماد در جامعه و مردم می باشد
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری که در مراسم معارفه مدیر کل روابط عمومی استانداری و تقدیر از سرپرست سابق روابط عمومی سخن می گفت: با بیان این مطلب افزود: رسالت اصلی و فلسفه وجودی روابط عمومی،تقویت اعتماد در جامعه و مردم است سازمان هایی که به درستی روابط عمومی هارا تقویت نموده اند توانسته اند در انعکاس به موقع و دفاع از فعالیت ها یشان موفق عمل نمایند.
ناصر خوش خبر، روابط عمومی را به عنوان نیاز مبرم امروز سازمان ها برشمرد و افزود:برای تقویت روابط عمومی ها می بایست ابتدا کمبودها را احصاء و سپس نسبت به تقویت سخت افزاری و نرم افزاری آن اقدام نمود.
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر اطلاع رسانی به موقع اخبار توسط روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: خبر ها نباید مشمول زمان شود و باید اطلاع رسانی به موقع صورت پذیرد.
خوش خبر بر تقویت کارکرد رسانه ای روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: نباید نسبت به روابط عمو می ها نگاه ابزاری داشت.
وی از مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری خواست با جدیت تمام نسبت به تقویت ارتباط با مردم و روابط عمومی های دستگاه های اداری استان اقدام نماید.
علی وفادار مدیر کل روابط عمومی استانداری نیز در این جلسه بر تقویت بیش از پیش روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: امید است با ارتباط بیشتر روابط عمومی ها و رسانه های استان در انعکاس اقدامات دولت تدبیر و امید در استان موفق بوده و در جهت توسعه پایدار استان گام برداریم.
وی بر انعکاس خلاقانه و هنرمندانه اقدامات دولت تدبیر و امید تاکید کرد و گفت : به هر میزان که در انعکاس اقدامات دولت موفق باشیم، به همان اندازه در جلب اعتماد مردم موفق تر خواهیم بود.
بر پایه این گزارش؛ در انتهای جلسه علی وفادار با حکم معتمدیان استاندار خراسان جنوبی به سمت مدیر کل روابط عمومی استاندی منصوب و از تلاش های آرامجو در زمان تصدی سرپرستی روابط عمومی استانداری تقدیر بعمل آمد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور