wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

رد صلاحیت های امروز و انتخابات فردا

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل
افراد گوناگونی رد صلاحیت شدند. کسانی که پیش از این در کربلای دفاع مقدس، تا مرز شهادت رفتند و مدال جانبازی گرفتند. یعنی به افتخار “هر روز شهید شدن” رسیدند-عبارت معرفتی و معنویی که رهبر فرزانه انقلاب، در تشریح مقام جانباز فرمودند- بعد از جنگ هم باز سرباز بی منت انقلاب بودند و هستند و تدبیر شان گره گشای بسیاری از مشکلات است. اما دریغ که در نگاه هیئت های نظارت، نیامد این مولفه های شخصیتی و فرصت خدمت در جایگاه رفیع نمایندگی مردم از آنان ستانده شد. من وقتی نامه یکی از همرزمان دفاع مقدس را خواندم برخویش لرزیدم که چگونه می توان چون اویی را از دایره انتخاب راند؟ بعد که پیگیر شدم دیدم چون او دیگرانی هم هستند که با سابقه ممتد جهاد و صبغه انقلابی، از این دایره بیرون اند! تعجب کردم واقعا مگر انقلاب، فرزندانی غیرتمند تر از آنان هم دارد که امتحان خویش را در معرکه های مرد افکن پس دادند و نمره قبولی گرفتند. اما امروز و اما هیئت های نظارت… نمی خواهم بگویم اعضای محترم این هیئت – خدای نکرده- غیر متشرع اند بلکه باور دارم چنان که سرمقاله نویس روزنامه جمهوری اسلامی هم تصریح کرده بود؛ . “چه بسا بتوان گفت تمام اعضاء هیات‌های نظارت شورای نگهبان مقید به رعایت مناسک دینی هستند و می‌توان پشت ‌سر آنها نماز خواند، ولی برای نظر دادن درباره داوطلبان نمایندگی مجلس نیازی به پیشنماز نیست. کسانی می‌توانند در این زمینه نظر بدهند که علاوه بر رعایت مناسک دینی، از نگرش اجتماعی، سیاسی و فرهنگی قابل قبولی برخوردار باشند و دچار نگرش‌های محدود و یکطرفه نباشند.” روشن است که اگر اعضا از یک گرایش باشند، افراد دیگر گرایش ها را جور دیگری خواهند دید و چون نگاه دیگر شود، تصمیم هم دگر خواهد شد و به این جا خواهیم رسید که بسیاری از محترمین و فرزندان انقلاب، رد صلاحیت شوند. محدود نگری در این عرصه به محدود سازی سلایق و حق انتخاب مردم خواهد انجامید که می تواند به کاهش حضور مردم هم بیانجامد. این کاهش هم نتیجه منطقی آن محدودیت است چه وقتی کسی فرد مورد نظر و سلیقه و برنامه دلخواه خود را در میان نبیند نمی توان توقع داشت که به میدان بیاید. نمی شود از او خواست به کسانی رای دهد که به لحاظ فکری و برنامه کاری و هدف گذاری برای فردای کشور با او تفاوت دیدگاه و مبنا دارد. این ماجرا در هر دو سوی خود ، خسران بزرگی را متوجه کشور می‌کند.هم از آن رو که توانمندان گرایش های مختلف و برنامه های گوناگون از چرخه انتخاب خارج می شوند و هم از این رو که با کاهش انتخاب کنند گان مواجه می شویم. هر دو ضرر است و هردو ضرر را هم می شود با تدبیر بزرگان شورای نگهبان، و باز کردن فضای انتخابات، به منفعت برای ایران و انقلاب تبدیل کرد. امید واریم چنین شود تا کسانی که با شهادت حاج قاسم حضوری چنان آفریدند در این عرصه هم حماسه ای بشکوه خلق کنند و در زمانه ای که دشمن، این عرصه را خالی می خواهد، بسان سنگر آن را پر کنند تا کور شود دشمن و کور شوند همه آنانی که سرفرازی این ملت و بهرمندی کشور از توان همه فرزندان خویش را نمی توانند دید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور