wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

رئیس هیئت ورزش های دانش آموزی استان : پتانسیل معلمان ورزش دیده نمی شود

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / رئیس هیئت ورزش های دانش آموزی استان معلم ها را بهترین گزینه های استعدادیاب دانست و گفت: معلمان ورزش از آنجایی که از تمام رشته ها اطلاعات کلی دارند می توانند استعدادیاب خوبی برای هیئت ها باشند ولی هیئت ها استقبالی ندارند و این پتانسیل دیده نمی شود.
دادی افزود: فقط کافی است هیئت ها در این بخش اعتباراتی در نظر بگیرند و حتی معلمان ورزشی را برای اینکه در رشته مدنظر آنها رشد داشته باشند می توانند به کلاس های آموزشی و دوره های مربی گری اعزام کنند که این اعتبارات در نظر گرفته نمی شود.
وی بیان کرد: حتی انجمن های ورزشی در تمام رشته ها داریم و در خواست کرده ایم که هیئت ها هم در این کانون ها و انجمن ها فعال شوند ولی به غیر از یک یا دو هیئت استقبالی نشده است.
به گفتۀ وی بهانه هیئت ها این است که بودجه ندارند ولی مشکل این جاست که مدیریت درست وجود ندارد و می توان برای اجرای یک برنامه که موازی هم پیش می رود در کنار هم قرار گرفت تا با همکاری هم اجرایی کنیم.
قول هایی داده اند
رئیس هیئت ورزش های دانش آموزی استان با اشاره به اینکه برخی از هیئت ها می گویند معلم های تربیت بدنی به صورت تخصصی کار نکرده اند، گفت: باید بدانیم معلمان ورزشی حداقل لیسانس تربیت بدنی دارند و در تمام رشته های ورزشی واحدهایی پاس کرده اند و اطلاعات کلی دارند. دادی ادامه داد: اما برای اینکه به صورت تخصصی کار کنند به هیئت ها پیشنهاد داده ایم که حمایت هایی داشته باشند که محقق نشده است. به گفتۀ وی از جمله خواسته بودیم برای گرفتن مدرک مربی گری معلمان ورزشی تخفیفی داده شود تا انگیزه شود که این کار را انجام دهند ولی فدراسیون ها گفته بودند این امر امکان پذیر نیست و قوانینی در این زمینه نداریم. وی بیان کرد: اما امسال قول هایی در این مورد داده شده است تا تسهیلاتی برای معلمان تربیت بدنی در نظر گرفته شود که امیدواریم اجرایی کنند و هیئت ها هم از این ظرفیت و پتانسیلی که در مدارس وجود دارد و می توانند از سنین پایه استعدادیابی برای هیئت ها داشته باشند، استفاده کنند.
هیچ اعتباری نداریم
رئیس هیئت ورزش های دانش آموزی استان با بیان اینکه این هیئت ۲ سال است که رسما کار خود را بر مبنای هیئت انجام می دهد، گفت: در این دو سال برنامه های خیلی خوبی اجرایی شده است و حتی ورزشکاران ما جزو ۸ تیم برتر شده اند و در رشته های انفرادی هم مقام کشوری داشته ایم که برای دو سال رشد خوبی می باشد. دادی افزود: مشکل اینجاست که در این دو سال که هیئت ورزشی رسمی شده ایم هیچ گونه حمایت و اعتباری از اداره کل ورزش و جوانان دریافت نکرده ایم. وی تأکید کرد: فقط نمی دانم چرا تکلیف را مشخص نمی کنند اگر هیئت ما یا حتی هیئت کارگری و هیئت دانشجویی جزو اداره ورزش نیست و قرار نیست کاری برای ما انجام شود چرا به جلسات دعوت می شویم.
محدودیت فضایی داریم
رئیس هیئت ورزش های دانش آموزی استان از جمله مشکلات مدارس برای آموزش ورزشی دانش آموزان به کمبود فضای مدارس اشاره و تصریح کرد: حیاط مدارس و فضای مدارس کاهش داشته است و نمی توان به راحتی ورزشی انجام داد.
وی افزود: برای گسترش ورزش در بین دانش آموزان حیات پویا را داشته ایم تا حداقل تحرکی داشته باشند و این بی تحرکی و چاقی که گریبان نسل دانش آموز را گرفته است کاهش یابد. به گفتۀ وی در همین راستا امسال به آموزش و پرورش اقلام ورزشی مانند توپ، تور، نردبان ورزشی و دیگر وسایل پارکی که می تواند در فضای کوچک مدارس جاگیر شود به مبلغ ۴ میلیارد ریال تزریق شده است تا در کنار نظام آموزشی، نظام پرورشی را هم داشته باشیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور