پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان عنوان کرد: هیئتی بدون متولی

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / ورزش های دانشگاهی به دلیل اینکه قشر بزرگ دانشجویان را در بر می گیرد و می تواند به صورت مستقیم با آنها در ارتباط باشد از اهمیت خاصی برخوردار است ولی با این وجود به آن توجهی نمی شود به گونه ای که حتی برای برگزاری یک مسابقه دانشگاه ها تعاملی با هیئت ندارند و این عدم همکاری مشکل ساز شده است. این هیئت می تواند نیروهای جوانی برای هیئت های مختلف استعدایابی کند و به هیئت ها تزریق کند و هیئت ها نیز می توانند همراه باشند که هنوز این اتفاق نیفتاده است. در همین راستا با رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی گفت و گو کردیم تا راهکارهای وی را در این زمینه جویا شویم.
دانشگاه ها با هیئت همراه نیستند
رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان عنوان کرد: هیئت ما عمومیت خاصی دارد و متولی ندارد و هم زیر نظر وزارت علوم، علوم پزشکی، دانشگاه بیرجند و اداره کل ورزش و جوانان هستیم. سعید ایل بیگی تصریح کرد: در همین راستا هیچ کجا به جز دانشگاه بیرجند حاضر نشد به ما دفتری بدهد و اکنون دفتر هیئت در دانشگاه بیرجند دایر است. وی ادامه داد: حتی تاکنون به ما بودجه آنچنانی مثل باقی هیئت ها هم نداده اند و بودجه خیلی کمی دریافت کرده ایم. به گفتۀ وی از آنجایی که در زمینه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان هم ثباتی وجود ندارد و تا با یک مدیر رایزنی می کنیم و قول هایی داده می شود جایگزین می شوند و در زمان قدیری قول هایی به ما داده شد و در زمان سرپرست هم با رایزنی هایی که داشتیم نوع نگاه مثبت و خوبی داشتند و قول هایی دادند و امتیازاتی قرار بود به ما بدهند ولی به ثمر نرسید و امیدواریم با نگاه مثبت مدیرکل جدید کاری انجام شود.
در مضیقه هستیم
رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان گفت: از آنجا که هیچ کمکی به ما نمی شود مگر کمک های اندک وزارت علوم، در زمینه مالی، امکانات و اعزام به مسابقات خیلی در مضیقه هستیم.
ایل بیگی با بیان اینکه با تمام این مشکلات جزو هیئت برتر کشوری هستیم، عنوان کرد: حتی هیئت را در دو شهرستان فردوس و قاین هم فعال کرده ایم ولی دیگر استان ها هنوز نتوانسته اند اکثرا هیئت شهرستانی خود را هم فعال کنند. به گفتۀ وی مشکل بدون متولی بودن هیئت فقط برای استان خراسان جنوبی نمی باشد و در دیگر استان ها هم این مشکلات وجود دارد و حالا شاید درصد مشکلات آنها کمتر باشد.
دانشگاه ها هم افزایی و همراهی داشته باشند
رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان عنوان کرد: تمام رشته های مختلف زیرمجموعه هیئت می باشد و در همین راستا باید در تمام موارد کاری انجام دهیم ولی بودجه و توانایی این کار را به تنهایی نداریم. ایل بیگی تأکید کرد: یکی از مشکلات اصلی ما این است که دانشگاه ها همه با هم همراه نیستند تا با هم یک برنامه داشته باشیم و هزینه ها را در یک هدف قرار دهیم.
وی در این زمینه توضیح داد: اگر هیئت اعلام کند به دانشگاه ها که در فلان روز مسابقه داریم و تیم آماده کنید می گویند خود ما مسابقه و برنامه داریم و کارخود را انجام می دهند و این درست نیست و همه باید زیرمجموعه هیئت یک برنامه واحد داشته باشند. ایل بیگی گفت: اگر تمام دانشگاه ها در این زمینه همکاری داشته باشند می توان کارهای بزرگی انجام داد و هم افزایی به نفع همه خواهد بود و باعث رشد و پیشرفت می شود و این تعامل باید شکل بگیرد. به گفتۀ وی پیشنهاد ما در این بخش این است که دفتر هیئت باید در تمام دانشگاه های استان فعال شود تا با هم افزایی بتوان کاری انجام داد و منابع و امکانات و ورزشکاران در کنار هم قرار گیرند.
هیئت های دیگر همراهی کنند
رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان اعلام کرد: از آنجایی که رشته های ما با خیلی از هیئت ها مشترک می باشد می توانیم در این بخش هم با هیئت ها همکاری کنیم. ایل بیگی تصریح کرد: از آنجایی که دانشجویان از تمام کشور و توانایی های متفاوت و بالایی می آیند می توانیم ورزشکار برای دیگر رشته ها تأمین کنیم و هیئت ها هم می توانند در بخش هایی با ما همکاری داشته باشند. وی افزود: حتی توانایی این را داریم که کارگاه ها و دوره های مختلف را برگزار کنیم و این نیاز دارد که هیئت ها با ما همکاری داشته باشند که در حال حاضر این گونه نیست.
از کارهای جزیره ای باید دوری کنیم
رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی گفت: منابع و امکانات در استان داریم ولی از آنجایی که به صورت جزیره ای از آنها استفاده می شود نمی توان کاری انجام داد و به چشم نمی آید. ایل بیگی به المپیاد دانشجویی هم اشاره کرد و افزود: در سال 91 فقط این المپیاد کشوری را داشتیم و اکنون دوباره می خواهیم آن را برگزار کنیم ولی نیاز به حمایت داریم که قول همکاری را آقای سرپرست داده بود و امیدواریم در زمان آقای عزیزی هم این کار انجام شود. به گفتۀ وی برای اینکه ورزش استان رشد داشته باشد همه باید در کنار هم قرار گیرند و حمایت ها به صورت متوازن و سر جمع باشد و از کارهای جزیره ای باید دوری کرد که مشکل اصلی کنونی ما همین مسئله می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + شش =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور