پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رئیس هیئت والیبال استان عنوان کرد: دستاوردها را مدیون تمام خانواده والیبال هستیم/ درخشش والیبال استان طی سال های گذشته/ مهسا کدخدا و سینا رجبی دو ستاره والیبال استان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / رئیس هیئت والیبال استان در گفت و گو با امروز خراسان جنوبی عنوان کرد: از سال 94 تاکنون دستاوردها و موفقیت های خیلی خوبی داشته ایم که این درخشش را مدیون تمام خانواده والیبال استان هستیم. به گفتۀ ملکی، مهسا کدخدا و سینا رجبی دو ستاره والیبال خراسان جنوبی هستند که باعث معرفی استان در کشور و جهان شده اند.
حضور در لیگ های کشوری
رئیس هیئت والیبال استان با بیان اینکه در یک برهه از سال 90 تا 94 به مدت 4 سال هیئت والیبال فعالیت خاصی نداشت، عنوان کرد: از سال 94 که هیئت جدید تشکیل شد تقویم ورزشی فدراسیون می طلبید که کار بیشتری انجام دهیم. ملکی ادامه داد: در همین راستا اولویت اول ما آموزش بود تا مربی و داور به روز داشته باشیم و بتوانیم ورزشکاران را برای مسابقات کشوری آماده کنیم. وی افزود: اولویت دوم حضور تیم والیبال استان در لیگ های کشوری بود که در سال 95 مؤسسه نور ، حامی ما شد و توانستیم تیم بانوان را به لیگ دسته یک بفرستیم و حتی میزبانی مسابقات را در استان داشته باشیم و با اینکه نتیجه ای نداشت ولی تجربه خیلی خوبی برای ورزشکاران بود. به گفتۀ وی همچنین تیم آقایان هم در سال های 96 و 97 در لیگ دسته دو حضور یافتند ولی برای ادامه به منابع مالی نیاز داشتیم.
مقام چهارم تیم نوجوانان استان در مسابقات کشوری
رئیس هیئت والیبال استان در زمینه مسابقات داخلی هم گفت: مسابقات داخلی را در شهرستان ها و استان برگزار کرده ایم. ملکی افزود: حتی مسابقات لیگ استان را در سال 96 داشتیم که 11 تیم از تمام شهرستان ها حضور داشتند و به صورت رفت و برگشت در شهرستان های استان برگزار شد. وی بیان کرد: همچنین در سال 97 با توجه به اینکه ظرفیت استان را دیده بودیم لیگ دسته یک برگزار کردیم که 8 تیم در آن شرکت کردند. به گفتۀ وی امسال هم در تلاش هستیم که حتما تیم منتخب استان در لیگ دسته یک کشور حاضر شود و نیاز به حمایت مالی و معنوی داریم که تاکنون مدیرکل ورزش و جوانان استان حمایت های خیلی خوبی از ما داشته است. ملکی تصریح کرد: با حضور در لیگ کشور شور و هیجان خاصی را در استان شاهد خواهیم بود چرا که میزبانی رفت و برگشت در خراسان جنوبی خواهد بود. به گفتۀ وی تیم نوجوانان دختر استان هم در مسابقات قهرمانی کشور در سال 98 مقام چهارم را از آن خود کرد.
سینا رجبی استعداد برتر استان در المپیاد سال 97
رئیس هیئت والیبال استان با اشاره به المپیاد استعدادهای برتر سال 97، عنوان کرد: میزبانی المپیاد را هم داشتیم که 28 استان به خراسان جنوبی آمدند و تیم استان هم توانست در بین آنها جزو 8 تیم برتر شود. ملکی تصریح کرد: همچنین 4 نفر از نونهالان استان به دلیل توان فنی که داشتند به فدراسیون دعوت شدند و سینا رجبی نونهال 13 ساله هم از بین این 4 نفر به عنوان استعداد برتر انتخاب شدو در برنامه های خاص فدراسیون قرار گرفته است. وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در رشته والیبال ظرفیت های خوبی دارد، گفت: امسال هم برای المپیاد استعدادهای برتر که در اواسط مرداد ماه می باشد خود را آماده کرده ایم تا بتوانیم موفقیت های بیشتری کسب کنیم. به گفتۀ وی طرح جامع استعدادیابی در رشته والیبال هم امسال انجام شد و تاکنون حدود 200 نفر به ما معرفی شده اند تا به عنوان نماینده استان در مسابقات و المپیاد شرکت کنند.
برای اولین بار مدرس والیبال بومی در بخش مربیگری
رئیس هیئت والیبال استان اعلام کرد: امسال در حوزه آموزش هم برنامه های فراوانی داریم و می خواهیم دوره های آموزش مربی گری از 3 به 2 و یک برگزار کنیم. ملکی تشریح کرد: این کار به این دلیل است تا توان مربیان خود را بالا ببریم هر چند که هم اکنون در استان 18 مربی توانمند درجه یک داریم و باید از نظر کیفی هم مربیان خود را ارتقا ببخشیم. ملکی در حوزه داوری هم گفت: باید در این بخش هم دوره هایی برگزار شود تا بتوانیم در آینده نماینده هایی را در کلاس های داوری ملی داشته باشیم. به گفتۀ وی در سال گذشته برای اولین بار یکی از مربیان خود را برای مدرسی والیبال معرفی کردیم و مدرس مربی گری بومی داریم و از این پس آقای زجاجی می تواند در استان این دوره های مربی گری را بدون مشکل برگزار کند و در حوزه داوری هم باید به این سمت برویم. او تأکید کرد: حتی در این بخش ها باید به سمت مربی و داور بین المللی برویم تا نماینده های استان در این مسابقات به قضاوت و مربی گری بپردازند.
مهسا کدخدا برند خراسان جنوبی
رئیس هیئت والیبال استان با اشاره به ورزشکار نخبه والیبال استان مهسا کدخدا هم گفت: ایشان گل سر سبد استان و حتی کشور می باشند که در مسابقات ملی، آسیایی و جهانی افتخارات فراوانی کسب کرده است. ملکی افزود: آخرین افتخار ایشان که مربوط به چند روز قبل است به عنوان پرامتیازترین بازیکن در مسابقات بین المللی درخشید. به گفتۀ وی مهسا کدخدا برند خراسان جنوبی شده است که حتی در برخی مواقع خراسان جنوبی را با نام او می شناسند. به گفتۀ وی می خواهیم از ظرفیت کدخدا در استان استفاده کنیم تا استعدادهایی مانند مهسا کدخدا را کشف کنیم و پرورش دهیم.
75 کلاس اوقات فراغت والیبال در تابستان امسال
رئیس هیئت والیبال استان به کلاس های اوقات فراغت در تابستان هم اشاره کرد و گفت: با توجه به موفقیت های والیبالیست های کشور در سطح جهانی استقبال خانواده ها در استان از این رشته افزایش داشته است. ملکی افزود: هم اکنون بیش از 75 کلاس اوقات فراغت در استان در زمینه والیبال فعال هستند. به گفتۀ وی همچنین در خلال این کلاس ها به شناسایی استعدادهای برتر هم پرداخته ایم تا با توجه به شاخص های فدراسیون افراد توانمند را جذب و برای سال های بعد پرورش دهیم.
همدلی خانواده والیبال زمینه ساز موفقیت
رئیس هیئت والیبال استان با بیان اینکه تمام این دستاوردها با حمایت و همدلی تمام خانواده والیبال استان رقم خورده است، گفت: تمام ورزشکاران، مربیان، داوران و مدیر کل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان مربوطه حمایت های خوبی از ما داشته اند تا بتوانیم به این تأثیرگذاری برسیم. ملکی درخواست کرد تا رسانه ها و دیگر مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی هم برای رشد ورزش و به ویژه والیبال کمک کننده و حامی باشند تا به رشد این ورزش سرعت بخشند تا بتوانیم در تمام سطوح و لیگ های دسته یک و برتر حضوری پر رنگ و توانمند داشته باشیم وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 4 هزار نفر ورزشکار سازمان یافته در این رشته فعالیت می کردند، عنوان کرد: امیدواریم امسال با حمایت هایی که انجام می شود و با حضور در لیگ ها ورزشکاران مؤثر و توانمند ما افزایش داشته باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور