پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

رئیس هیئت مدیره ی شرکت بیمه ی معلم در مراسم افتتاح هشتمین زمین چمن مصنوعی  مدارس خراسان جنوبی عنوان کرد قرارگرفتن14میلیون دانش آموز تحت پوشش بیمه حوادث

رئیس هیئت مدیره ی شرکت بیمه ی معلم گفت: در سال تحصیلی جاری 14 میلیون دانش آموز دختر و پسر کشور 24 ساعته تحت پوشش بیمه حوادث و مصونیت شرکت بیمه ی معلم قرار دارند.

غلامرضا حیدری کرد زنگنه صبح امروز در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی دبستان شاهد شهید رحیمی بیرجند، اظهار کرد: جامعه ی فرهنگیان کشور از کلیه ی خدمات بیمه ای  بیمه ی معلم نظیر بیمه ی مسئولیت، عمر، شخص ثالت، سرمایه گذاری و حوادث گروهی برخوردار می باشند.

وی با اشاره به برخورداری فرهنگیان استان از خدمات بیمه گری، تصریح کرد: در سال گذشته 85 درصد خسارات ناشی از حوادث و بیمه ی عمر به دانش آموزان و فرهنگیان استان پرداخت شده است.

رئیس هیئت مدیره ی شرکت بیمه ی معلم اضافه کرد: شرکت بیمه معلم بر اساس سند استراتژیک تدوین شده، مصمم است تا پایان سال 1400 در بین 5 شرکت برتر صنعت بیمه قرار گیرد. مسلماً این مهم با مدیریت ریسک، موفقیت در فضای کسب و کار، برنامه‌ریزی، اصول و قواعد حرفه‌ای قابل دستیابی است.

حیدری کرد زنگنه با بیان این که شرکت بیمه ی معلم در حال حاضر دارای 64 شعبه و باجه در سراسر کشور، مناطق آزاد و کشور عراق می باشد، خاطر نشان کرد: در صورت بروز هر نوع حادثه ای که جنبه ناگهانی و ناشی از یک عامل خارجی باشد و قصد و اراده بیمه شده در بروز آن دخالتی نداشته باشد ، چنانچه بیمه شده دچار فوت، نقص عضو یا از کارافتادگی دائم جزیی یا کلی و یا هزینه پزشکی شود، دانش آموز یا خانواده وی می تواند با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم نسبت به دریافت خسارت اقدام کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: هشتمین زمین چمن مصنوعی در آموزشگاه شاهد شهید رحیمی بیرجند افتتاح شد. محمد علی واقعی در حاشیه افتتاح زمین چمن مصنوعی دبستان شهید شاهد رحیمی، اظهار کرد: در حال حاضر 8 زمین چمن مصنوعی در مدارس استان به بهره برداری رسیده که 5 زمین آن در مدت یک سال و نیم اخیر افتتاح شده است.

وی با اشاره به هزینه کرد 220 میلیون تومانی برای احداث زمین چمن دبستان شهید رحیمی، تصریح کرد: این زمین چمن در زمینی به مساحت 800 متر مربع و ابعاد 20 در 40 متر مربع از محل اعتبارات شرکت بیمه ی معلم و آموزش و پرورش احداث و به بهره برداری رسیده است که با افتتاح آن 320 دانش آموز این دبستان از مزایای آن برخوردار شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از افتتاح زمین چمن مصنوعی شهر دیهوک طبس و شهرک امیرآباد بیرجند تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: همچنین از ابتدای سال تحصیلی جاری در سه مرحله تجهیزات ورزشی به ارزش بیش از 500 میلیون تومان برای مدارس استان خریداری شده  و به مدارس ارسال شده است.

واقعی از ارسال چهارمین مرحله تجهیرات ورزشی به مدارس در آینده نزدیک خبر داد و ابراز داشت: در حال حاضر 2 کلاس تخصصی تدریس درس تربیت بدنی در شهرستان های خوسف و درمیان به بهره برداری رسیده است و با افتتاح 2 کلاس دیگر در شهرستان های سربیشه و نهبندان، تاپایان سال جاری تعداد این کلاس ها به 4 کلاس افزایش می یابد.

وی با بیان این مطلب که ورزش، سلامت جسم و روح دانش‌آموزان را استحکام می‌بخشد، عنوان کرد: اعمال و خواسته‌های دانش آموزان تحت تاثیر نیازهای زیستی، غریزی، ورزش و بازی قرار دارد به این ترتیب ورزش، میدان تمرینی برای ارزش گذاری و جهت گیری تمام رغبت ها، هیجان ها و  عواطف و گرایش‌های فطری دانش آموزان است و آنها مفاهیم نوع دوستی، تعاون ایثار،‌صبر، استقامت را به طور ناخودآگاه می‌آموزند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 17 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور