پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات وزرات بهداشت: نگران آینده جایگاه کتابخانه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور هستم

نگران آینده جایگاه کتابخانه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور هستم

بیرجند- رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات وزرات بهداشت گفت: نگران آینده جایگاه کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی در دانشگاه ها هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، پیام کبیری صبح دوشنبه در شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور در بیرجند از فعالیت ۷۰ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در کشور بیان کرد: ارائه خدمات سلامت به مردم، کارآفرینی در عرصه سلامت و فن آوری از جمله رسالت های دانشگاه است.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات وزرات بهداشت ادامه داد: در مجموع دانشگاه های علوم پزشکی تلفیقی از آموزش، پژوهش و ارائه خدمات در یک مجموعه متمرکز را بر عهده دارند.

وی با اشاره به شانزدهمین همایش ملی روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کشور بیان کرد: این همایش از سال ۹۲ هر فصل یک بار برگزار می شود.

کبیری اظهار کرد: هم اندیشی، بحث، مذاکره و تصمیم سازی در خصوص سیاست ها و فعالیت های صنفی در کتابخانه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

وی با بیان اینکه روسای کتابخانه های مرکزی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و اعضای هیئت ها در فضای مجازی همواره هم اندیشی دارند، گفت: این گردهمایی ها باعث تبادل دانش و تجربه و ارتباط چهره به چهره شده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات وزرات بهداشت بیان کرد: این همایش ها در کتابخانه های موفق به عنوان نمونه های عملی اجراشده دانش کتابداری اجرا می شود.

وی با بیان اینکه نگران آینده جایگاه کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی در دانشگاه ها هستم، افزود: باید قبل از اینکه تغییر مشاغل ناشی از پیشرفت علم گریبانگیر این مراکز شوند به فکر راه چاره باشیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور