پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رئیس قوه قضائیه در مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس در بیرجند: معامله قرن مقاومت قرن خواهد شد

امروز خراسان جنوبی_ حسین زاده / راهپیمایی بزرگ روز قدس، با حضور گسترده روزه داران خراسان جنوبی با شعار شکست معامله قرن تثبیت آرمان فلسطین در این استان برگزار شد. حضور گروههای مختلف مردم اعم از شیعه و اهل سنت، پیر و جوان، مرد و زن، کوچک و بزرگ، کارمند و کسبه و دانش آموز و دانشجو، جلوه ای خاص به راهپیمایی قدس امسال در این استان داده بود.
رئیس قوه قضائیه در جمع راهپیمایان روز قدس در بیرجند گفت : امروز نه راه توقف، عقب گرد و تسلیم است، بلکه تنها راه مقاومت است.
آیت ا… رئیسی با بیان اینکه مسئله فلسطین از ابتدای انقلاب در ایران بوده و خواهد بود، افزود: تنها در ایران دغدغه مردم قدس نیست، بلکه 70 سال است این موضوع اول کشورهای جهان اسلام قرار گرفته است. وی با بیان اینکه هم اکنون برخی از کشورها در صف مستکبران بر علیه فلسطین قرار گرفتند که خودباختگان در مقابل فرهنگ غرب اند گفت: مردم فلسطین شهید دادند، خانه های آنها ویران شد، 6 میلیون آواره شدند اما همچنان مبارزه می کنند و آن را رها نکردند. رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در جریان ایستادگی و مقاومت منطقه تحول ایجاد کرد، افزود: قبل از انقلاب نگاه فلسطینیان به میز مذاکره بود که انعقاد قراردادهای اسلو و کمپ دیوید از نتایج آن بود، اما بعد از انقلاب اسلامی با ایستادگی امام بزرگوار و ملت در جریان مبارزه با طاغوت، راهبرد مبارزه فلسطینیان هم تغییر کرد و راه و رسم مبارزه را به مبارزان آموخت.
آیت ا… رئیسی گفت: مبارزان حزب ا… و فلسطین آموختند که به جای سازش و مذاکره باید به دو شرط اساسی، یعنی اتکال به خدا و اعتماد به نفس متکی باشند تا به پیروزی برسند.
وی افزود: شروع مقاومت در فلسطین با سنگ بود اما ادامه آن امروز با موشک هایی است که بر سر اسرائیل فرو می آید. رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز ملت هاى عالم هوشیار شده اند، گفت: امروز که اسرائیل مدعى گنبد آهنین است اما جریان مقاومت آنها را مستأصل کرده است. آیت ا… رئیسی از فرهیختگان و علما خواست تا تاریخ فلسطین و عبرت های تاریخی را برای جوانان بازگو کنند چرا که تاریخ تکرار شدنی است. وی با بیان اینکه آنچه در قرارداد اسلو انجام شد در برجام همه تکرار شد، گفت: ما باید از تاریخ فلسطین عبرت بگیریم که نباید به قرارداد با دشمن دل بست و همانطور که رهبرمعظم انقلاب گفتند “من به آنان اعتماد ندارم “ولی عده ای اعتماد کردند.
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه معامله قرن قصد دارد کاری کند که بهای آن را فلسطینی ها بدهند، افزود: استکبار قصد دارد در این معامله نامی از فلسطین، فلسطینی ها و مقاومت، مجاهدت و انتفاضه نماند. آیت ا… رئیسی افزود: رژیم غاصب صهیونیست قصد دارد در معامله قرن در صحرای سینای مصریها با پول سعودی ها و اماراتی ها برای آوارگان فلسطینی خانه بسازد و به آنها تابعیت کشوری دیگر بدهد تا موضوع فلسطین تمام شود. وی گفت: شاید این موضوع قبل از پیام امام راحل و انتفاضه ممکن بود اما دیگر امروز نمی شود از این حرفها زد چرا که الان هر هفته در فلسطین و غزه تظاهرات ضد اسرائیلی با دادن 400 شهید برپا می شود تا بگویند معامله قرن را به مقاومت قرن تبدیل می کنیم. رئیس قوه قضائیه افزود: می خواستند پایتخت را جابجا کنند و با به راه انداختن گروههای تکفیری و القاعده جنگ راه بیندازند اما با هوشیاری رهبر معظم انقلاب چهره واقعی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست آشکار شد و دولت آمریکا را مجبور به اعتراف کرد.
آیت ا… رئیسی با بیان اینکه توطئه دیگر دشمن این است که با به براه انداختن جریان های فکری وحدت شکن در بین مسلمانان تفرقه بیندارد، افزود: دشمن در فضای مجازی و ماهواره ها با امپراطوری رسانه ای خود فریاد وحدت شکن و تفرقه انداز را با سردمداری انگلیس راه انداخته است. وی جنگ اقتصادی و متحد برخی کشورهای خودباخته را از دیگر توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی اعلام کرد و افزود: در همه اینها ناکام ماندند و به فرموده رهبر معظم انقلاب، مستکبران خواستند ولی نتوانستند ولی ما خواستیم و توانستیم. رئیس قوه قضائیه خطاب به ملت ایران اسلامی گفت: بدانید جریان جنگ مخرب دشمن پیچیده است اما به برکت انقلاب اسلامی و حضور فرهیختگان امروز ملت ما هوشیار است و دست دشمن برای آنها رو شده است.
آیت ا… رئیسی با تأکید بر اینکه تحقق وعده حق الهی حتمی است، افزود: آینده از آن کسانی است که اهل جبهه حق هستند و باطل ماندنی نخواهد بود. وی افزود: رژیم غاصب صهیونیست امروز از مقاومت فلسطین مستأصل شدند و شاهد هستیم که در اسرائیل مهاجرت معکوس داریم و ثبات و امنیت آنها هر روز کمتر می شود.
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز نه راه توقف است و نه عقب گرد و نه تسلیم و تنها راه مقاومت است.
آیت ا… رئیسی با بیان اینکه عبرت های تاریخی به ما می آموزد که در این جنگ روانی، اقتصادی و سیاسی که پیش روی ماست مقاومت کنیم، گفت: این مقاومت در تولید و اقتصاد است که سبب قطع وابستگی به دیگران می شود و در این رابطه نقش تولیدکنندگان مهم است. وی با بیان اینکه دولتمردان باید امید را در جامعه و امنیت اقتصادی را ایجاد کنند، افزود: به هیج وجه اجازه نمی دهیم که فساد در کشور لانه کند و مسئولان هم باید بسترهای فساد و منافذی که سبب فساد می شود را از بین ببرند و ما هم با فساد به طور جدی برخورد می کنیم.
راهپیمایی روز قدس امسال در 30 شهر و بخش استان برگزار شد و در بسیاری از دهستانهای استان نیز مردم به صورت خودجوش این مراسم با شکوه را برگزار کردند. غرفه هایی فرهنگی برای کودکان و نوجوانان در طول راهپیمایی در نظر گرفته اشده بود. در پایان قطعنامه ای در 5 بند در حمایت از ملت مظلوم فلسطین قرائت شد که حاضران با سردادن تکبیر، مفاد آن را تأیید کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور