پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به حفظ شئونات اسلامی: دوچرخه سواری بانوان اشکالی ندارد/ علوی برای 4 سال دیگر رئیس هیئت ماند

امروز خراسان جنوبی- قاسمی/ روز گذشته مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان با حدود یک سال تأخیر برگزار شد. در این مجمع سید امیرحسین علوی، سید حمید علوی و احسان گرگین کاندید این دوره شده بودند که در نهایت سید امیرحسین علوی انصراف داد و سید حمید علوی با 10 رأی برای 4 سال آینده نیز در منصب رئیس هیئت استان باقی ماند و احسان گرگین 2 رأی کسب کرد.
در این جلسه رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران در پاسخ به خبرنگار روزنامه امروز خراسان جنوبی در زمینه مشکل بانوان دوچرخه سوار برای تمرین و نبود پیست مجهز عنوان کرد: از نظر فدراسیون دوچرخه سواری و وزارت ورزش و جوانان دوچرخه سواری و تمرین بانوان ورزشکار با حفظ شئونات اسلامی و آنچه که تأیید شده است هیچ مشکلی ندارد و کسی اجازه جلوگیری از تمرین آنها را در جاده ها ندارد. خسرو قمری افزود: همچنین در زمینه نبود پیست هم باید گفت که هزینه ها بالا است و برای یک پیست حدود 40 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و از آنجایی که در کشور 12 پیست در حال ساخت است در ابتدا باید آنها تکمیل شود و بعد به فکر دیگر استان ها باشیم.
میزبانی مسابقات المپیاد را می خواهیم
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان هم با بیان اینکه در رشته کورس مشکل پیست داریم، گفت: در رشته تریال هم خود ما با کمک ورزشکاران پیست مجهز و به روزی را درست کرده ایم. علوی افزود: همچنین در کوهستان به دلیل منابع طبیعی مشکلی نداریم ولی در رشته دانهیل به دلیل گران بودن تجهیزات با مشکلاتی رو به رو هستیم ونتوانسته ایم آنچنان که باید کاری انجام دهیم. وی درخواست کرد که میزبانی سال بعد مسابقات المپیاد به خراسان جنوبی داده شود که در این زمینه قمری رئیس فدراسیون پاسخ داد: میزبانی مسابقات المپیاد توسط و رزارت ورزش با توجه به شرایط و امکانات هر استان تقسیم می شود و ما نمی توانیم کاری انجام دهیم و قولی در این زمینه به شما بدهیم.
وضع نامناسب طبس
سنچولی، رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان طبس عنوان کرد: وضع این رشته در شهرستان اصلا خوب نیست و نیازمند چند دوچرخه و اعتبار بیشتری هستیم. قمری رئیس فدراسیون در این زمینه با بیان اینکه بودجه فدراسیون خیلی محدود است هم گفت: فدراسیون در بخش تأمین تجهیزات برای ورزشکاران ملی پوش خود می تواند کاری انجام دهد و صفر تا صد تجهیزات آنها با ماست ولی در رده های پایین تر خود استان ها و هیئت ها و ادارات کل ورزش باید کاری انجام دهند و بودجه و تجهیزات را تأمین کنند.
جاده سلامت قاین و تفاهم نامه فدراسیون
و وزارت ورزش با شهرداری ها
ایوب نژاد، رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان قاینات هم گفت: از آنجایی که در این شهرستان جاده سلامت در حال راه اندازی است و زیرساخت در حال آماده شدن است از اداره کل ورزش در زمینه تجهیزات ورزشی درخواست حمایت و کمک داریم و همچنین از اداره ورزش و فدراسیون در بخش ایستگاه ها و تدمین دوچرخه کمک می خواهیم. در پاسخ به این درخواست ها هم رئیس فدراسیون عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون دوچرخه سواری با شهرداری ها تفاهم نامه ای امضا کرده است که در زمینه زیرساخت ها و تجهیزات کمک بیشتری به هیئت ها داشته باشند و هیئت های استانی باید در این بخش رایزنی و پیگیری داشته باشند.
لیگ استانی برگزار شود
شریعتی، نماینده داوران مجمع نیز بیان کرد: به دلیل شرایط و مشکلات و نبود بودجه ها نتوانسته ایم لیگ استانی داشته باشیم و این در حالی است که در بخش حرفه ای کردن ورزشکاران می تواند خیلی کمک کننده باشد و درخواست حمایت داریم.
میزبانی مسابقات آسیایی در خراسان جنوبی
اختر، نماینده ورزشکاران نیز با بیان اینکه خراسان جنوبی در بخش تریال خیلی موفق بوده است و پیست خیلی مناسبی دارد، گفت: از آنجایی که فدراسیون میزبانی مسابقات آسیایی 2020 دوچرخه تریال را گرفته است می خواهیم این میزبانی به خراسان جنوبی داده شود. قمری، رئیس فدراسیون در این زمینه گفت: قول نمی توانیم بدهیم چرا که میزبانی مسابقات آسیایی باتوجه به مسائلی که دارد به استانی داده می شود که بیشترین شرایط را داشته باشد و رقابت در این بخش زیاد است.
اهمیت دوچرخه سواری در بخش همگانی
مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این مجمع با اشاره به اینکه مجمع انتخابی بعد از حدود یک سال بالاخره برگزار شد، گفت: دوچرخه سواری در بخش ورزش همگانی نقش خیلی مهم و مؤثری دارد که باید به آن توجه شود. حسن عزیزی تصریح کرد: همگانی کردن دوچرخه سواری می تواند در کاهش ترافیک و بهبود وضعیت عمومی و پیشرفت مبلمان شهری کمک کند. وی عنوان کرد: دوچرخه سواری در بخش قهرمانی هم خیلی موفق بوده است و نشانه آن صعود این هیئت در مدت 5 سال از رتبه 30 به رتبه 12 کشوری در سال 97 می باشد. به گفتۀ وی در حوزه بانوان هم در این ورزش باید توجه ویژه ای شود و با تأمین زیرساخت ها توسعه ورزش دوچرخه سواری را شاهد باشیم.
خراسان جنوبی میزبان مسابقات بین المللی در سال آینده
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران با بیان اینکه قبل از این مجمع با استاندار خراسان جنوبی گفت وگو داشتیم، عنوان کرد: با توجه به کمک های ایشان و نگاه مثبت استانداری و قول کمک هایی که دادند در سال آینده حتما خراسان جنوبی میزبان مسابقات کشوری و دو مسابقه بین المللی دوچرخه سواری خواهد بود. قمری با اشاره به اینکه این مجمع انتخابی جزو نادر مجمع هایی بود که بیش از یک سال به تأخیر افتاد، گفت: استعدادیابی از نکات خیلی مهم است که باید در سنین پایه انجام شود و هیئت استان باید تعاملات بیشتری با آموزش و پرورش در این بخش داشته باشد و همچنین شهرستان ها را در زمینه استعدادیابی فعال کنند چرا که خیلی از استعدادها در شهرستان های کوچک نهفته هستند. وی با انتقاد از نبود اکثر هیئت های شهرستانی در این مجمع بیان کرد: باید برای توسعه این ورزش در بخش قهرمانی به افزایش تعداد باشگاه ها هم توجه شود چرا که هر چه در استانی باشگاه دوچرخه سواری در رشته های مختلف وجود نداشته باشد باعث می شود ورزشکار حرفه ای برای اتقا به استان های دیگر برود. به گفتۀ وی در هر استان با توجه به پتانسیل ها می توان رشته مناسب همان استان و شهرستان را راه انداخت به عنوان مثال خراسان جنوبی در بخش کوهستان می تواند خیلی خوب عمل کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور