پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

رئیس ستاد هفته بسیج استان خبر داد: اجرای 2650 عنوان برنامه در طول هفته بسیج در سطح استان

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده / رئیس ستاد هفته بسیج استان از اجرای بیش از 2650 عنوان برنامه در طول هفته بسیج در سطح استان خراسان جنوبی توسط رده های مختلف بسیج از سطوح پایگاه ها، کانون، قشر، حوزه، ناحیه و ستاد سپاه استان خبر داد. سرهنگ حمیدرضا برات زاده در نشست خبری روز گذشته افزود: از این تعداد، 400عنوان برنامه محوری به صورت همزمان در سطح استان برگزار می شود و 40عنوان برنامه شاخص و محوری نیز به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.
وی بسیجیان را هدایتگران و مبلغان راه شهیدان دانست و گفت: مقام معظم رهبری مظهر قدرت ایران اسلامی را شهدا می دانند و عزت و عظمت ما در گرو تداوم راه شهداست و لذا بسیجیان در راستای تداوم راه شهیدان گام بر می دارند و جامعه را نیز به مسیر، رهنمون می نمایند. وی با ذکر اینکه کارآمدی و بصیرت بسیج بر همگان اثبات شده و بر هیچکس پوشیده نیست، اضافه کرد: امام(ره) و مقام معظم رهبری نیز در وصف بسیج و بسیجیان نکات بسیار ارزشمندی فرموده اند.
شعار هفته بسیج: بسیج چهل سال خدمت، جهاد و شهادت
سرهنگ برات زاده در خصوص روزشمارهفته بسیج و برنامه های محوری این هفته نیز گفت: با توجه به چهل ساله شدن بسیج، شعار این هفته در سال جاری «بسیج چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» است و در اولین روز هفته بسیج پنجشنبه 30آبان آیین عطرافشانی گلزار شهدا در سطح استان و اجرای برنامه روایت یاران در مرکز استان، آغاز اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم به مدت 2روز برای کمک به احداث مسکن محرومان، جشنواره سرود انتظار با شرکت 11گروه سرود از سطح استان در محل مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند، آیین رونمایی از آثار و تولیدات فاخر در حوزه بسیج و برگزاری 40یادواره شهدای بسیج به صورت همزمان در پایگاه های بسیج مساجد محلات سطح استان به عنوان برنامه های محوری به اجرا در خواهد آمد.

یادواره شهدای بسیج عشایر استان 7 آذر
در حاجی آباد زیرکوه
وی با بیان اینکه البته یادواره شهدای بسیج عشایر استان روز پنجشنبه 7آذر در شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار می شود، افزود: در روز جمعه اول آذرماه دعای ندبه با حضور جامعه مداحان، حضور سازمان یافته بسیجیان در میقات الصالحین در مصلی المهدی(عج) و برپایی میز خدمت در این محل با حضور برخی مدیران کل و مسئولان، برپایی ایستگاه سلامت و ارائه خدمات درمانی اولیه و ایستگاه ارائه مشاوره حقوقی و سخنرانی فرماندهان رده های بسیج در نمازجمعه شهرستان ها و سردار فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان در نمازجمعه بیرجند را به عنوان برنامه های محوری خواهیم داشت.
به گفته وی روز شنبه 2آذر جشنواره ققنوس(بسیج دانشجویی)، همایش انقلابیون جوان به همت بسیج دانشجویی و گردهمایی بزرگ و 2روزه فعالان فضای مجازی توسط بسیج رسانه در حسینیه جماران بیرجند از برنامه های محوری خواهد بود و روز یکشنبه 3آذر جشنواره سلامت غذایی در مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند همزمان با 11جشنواره در مراکز دیگر شهرستان ها، جش ازدواج اسلامی- ایرانی در محل مجتمع فرهنگی غدیر و جشنواره جهادگران علم و فناوری و برپایی نمایشگاه ابتکارات و اختراعات بسیج را در همان محل خواهیم داشت.
رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت
با حضور 10هزار بسیجی در مرکز استان
سرهنگ برات زاده از برگزاری 400نشست روشنگری و بصیرتی در تمامی رده های بسیج در سطوح مختلف، آیین بزرگداشت و تکریم پیشکسوتان و الگوهای برتر بسیج، برگزاری مراسم نمادین اعطای پرچم گام دوم انقلاب توسط پیشکسوتان به جوانان نسل امروز و سرکشی مسئولان کشوری و لشکری از پایگاه های بسیج برای گفتن تبریک و خداقوت و ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته در محدوده پایگاه از سوی مسئولان پایگاه ها به عنوان برنامه های محوری روز دوشنبه 4آذر نام برد.
وی برنامه های محوری روز سه شنبه 5آذر را نیز برگزاری رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت با حضور گسترده و 10هزار نفری بسیجیان در مرکز استان در ساعت5/8صبح در محل حسینیه های یک و دو جماران بیرجند که البته اجتماع بسیجیان را علاوه بر این در شهرستان ها نیز خواهیم داشت و اجرای گشت های رضویون پایگاه های مختلف بسیج ذکر کرد.
برپایی نمایشگاه 40غرفه ای خدمات رسانی بسیج
رئیس ستاد هفته بسیج استان افزود: در روز چهارشنبه 6آذر و آخرین روز از هفته بسیج نیز همایش اختتامیه استانی گروه های جهادی که در طول هفته بسیج یا در طول سال اعزام و خدمت رسانی داشته اند در محل مجتمع غدیر بیرجند و نیز برگزاری نمایشگاه های اقتصادمقاومتی را خواهیم داشت. سرهنگ برات زاده همچنین گفت: نمایشگاه خدمت رسانی بسیج نیز با 40غرفه در موضوعات مختلف از ساعت 17:30روز چهارشنبه 29آبان در سالن شماره 2 حسینیه جماران افتتاح می شود و تا پایان هفته بسیج دایر خواهد بود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور