wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

سلام با تشکر از روزنامه خراسان امروز ؛ دهیار روستای اصقول از توابع شهرستان سربیشه بخش مود ترا خدا پیگیر حمل نخاله های ساختمانی از پروژه ای که طرح هادی در آن اجرا شده و از زمان دپوی نخاله ها یکسال و اندی می گذرد باشید اگر برایتان امکان ندارد اعلام بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم اگر این مکان نزدیک خانه ،،،،،؛، می بود که ضرب العجلی انجام بود پس چرا ؟؟؟؟ !!!! ممنون از روزنامه

سلام از راهنمایی و رانندگی میخوام فکری به حال تقاطع خیابان مهر با شرافت واقع در مهر شهر بکنند هفته ای نیست که در این تقاطع تصادف رخ ندهد میخوام خودشون به امار تصادف ات این تقاطع نگاه بکنند هنوز دارند در همین تقاطع در حال ساختن مدرسه هستند با تشکر

با عرض سلام خدمت ریاست محترم مخابرات خراسان جنوبی ما احالی شهرک چهکند با اینکه هزینه ثبت نام تلفن ثابت راپرداخت کرده ایم چرا همکاران شما برای وصل تلفن ها کاری راانجام نمیدهند درصورتی که با پرداخت هزینه بعداز یک هفته داخل شهر وصل میشود(فاصله از شهر2کیلومتر)
لطفأ موضوع راپیگیری کنید بااحترام اهالی شهرک چهکند بیرجند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

wfn_ads

رئیس سابق هیئت اسکیت استان عنوان کرد: مشکلات رفع نشود درجا خواهیم زد

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / چندی می شود که اسکیت استان با تلاطم روبه رو شده و رئیس هیئت آن استعفا داده است. برای بررسی چند و چون این ماجرا با رئیس سابق هیئت اسکیت استان گفت و گو کردیم. شبانی رفتن خود را به دلایل شخصی و مفید نبودن برای ورزشکاران دانست و تأکید کرد: برای پیشرفت این ورزش باید مشکلات زیرساختی و تجهیزاتی و مالی برطرف شود وگرنه در آینده فقط درجا خواهیم زد.
استعفا دادم تا شخص پرنفوذتری بیاید
رئیس سابق هیئت اسکیت استان با بیان اینکه در خراسان جنوبی از 9 رشته اسکیت 5 رشته آن فعال است، گفت: در این چند سال رشته سرعت کار نمی شد که به تازگی فعال شده و رشته فری استایل از رشته های فعال استان می باشد که مدال آوری های زیادی داشته است. شبانی افزود: همچنین در رول بال تیم در لیگ برتر داشتیم و مدال آوری خیلی خوب بوده است. به گفتۀ وی استعدادها و پتانسیل های خوبی در این رشته در استان در بخش بانوان و آقایان داریم ولی برای اینکه این مدال آوری ها ادامه دار باشد باید اتفاقات خاصی بیفتد. وی درباره استعفای خود هم توضیح داد: استعفای من به دلایل شخصی بود ترجیح دادم شخص پر قدرت تر و پر نفوذتری رئیس هیئت شود و هم اینکه خودم کاری در بخش خصوصی و باشگاه داری دارم که مشکلات فراوانی دارم و ذهنم درگیر آن بوده و تمرکز چندانی ندارم.
بودجه کم، کار زیاد
رئیس سابق هیئت اسکیت استان با اشاره به اینکه اسکیت ورزش پر خرجی است و لوازم آن گران می باشد، عنوان کرد: برای تأمین هزینه ها بودجه کافی را نداشته و اسپانسری هم در این بخش نداریم. شبانی ادامه داد: اسپانسر که می آید صدا و سیما و رسانه ها کمکی نمی کنند تا باقی بماند چرا که اسپانسر به دلیل دیده شدن می آید ولی در استان ما اینگونه نیست تا دلگرم شوند. وی اضافه کرد: همچنین اداره کل ورزش و فدراسیون هم چندان بودجه ای ندارند که به هیئت اسکیت اختصاص بدهند به عنوان مثال در سال 97 از طرف اداره کل ورزش فقط 54میلیون تومان و از طرف فدراسیون حدود 5 میلیون تومان در سال دریافت کردیم و این در حالی بود که 29 اعزام داشتیم و اصلا با این بودجه نمی توانستیم کاری انجام دهیم. به گفتۀ وی این مقدار بودجه برای اعزام ها که هزینه رفت و آمد یک تیم، اسکان و خورد و خوراک انها را باید پوشش داد پاسخگو نیست و شاید فقط هزینه مسابقات استانی شود و این در حالی است که بیشترین مدال آوری ها را در این رشته داشته ایم.
قیمت بالای تجهیزات
رئیس سابق هیئت اسکیت استان عنوان کرد: حدود 10 تا 12 هزار نفر رایگان در هیئت ها کار می کنند و ما نمی گوییم که به این افراد حقوق داده شود ولی به ازای هر نفر که در هیئت فعال است ماهانه یک میلیون تومان در نظر گرفته شود و به عنوان بودجه کارهای جاری هیئت به هیئت داده شود. شبانی بیان کرد: همچنین خانواده ها توان مالی بالایی برای پراخت هزینه ها در این رشته ندارند و فقط هزینه خرید یک کفش حرفه ای اسکیت از 5 میلیون تومان به بالا می باشد و لوازم ایمنی و جانبی هم در این ورزش لازم است که خانواده ورزشکار فقط بتواند همین تجهیزات را تهیه کند خیلی مهم است. به گفتۀ وی اینکه خانواده ها بخواهند هزینه اعزام ها و دیگر هزینه ها را هم بدهند خیلی سخت است و لازم است که در این زمینه فکری شود.
مشکل پیست و سالن
رئیس هیئت سابق اسکیت استان با بیان اینکه در بخش پیست و سالن مشکل داریم، گفت: سالن اختصاصی نداریم و سالنی که به هیئت شهرستان داده شده است سالن رزمندگان و اجاره ای می باشد و تنها سالنی که اجازه تمرین در آن داریم. شبانی افزود: در این سالن 4 هیئت کار می کنند و 18 میلیون تومان هزینه اجاره این سالن می باشد و هزینه های جاری هم 20 تا 30 میلیون تومان می شود که خیلی زیاد است و باید درآمدزایی شود تا این هزینه ها را پرداخت کنند و به همین دلیل سانس های نامناسب به ورزشکاران ما داده می شود که نمی توان کاری انجام داد. به گفتۀ وی در زمینه پیست هم مشکل داریم و من برای اینکه مشکل رفع شود پیستی در مهرشهر راه اندازی کردم ولی سنگ اندازی های زیادی شد که نمی توانیم به راحتی کار کنیم.
ورزشکاران متعهد
رئیس سابق هیئت اسکیت استان تأکید کرد: اگر اکنون ورزشکاران تمرین می کنند و مدال آوری هم دارند به دلیل تعهد خودشان است و گرنه ما به عنوان هیئت و مسئولان نتوانسته ایم آنچنان که باید کاری انجام دهیم. شبانی ادامه داد: در بخش تأمین تجهیزات، امکانات و زیرساختی و حتی فرهنگی در بخش بانوان مشکل داریم و ورزشکاران به عشق خود کار می کنند. وی بیان کرد: اگر این مشکلات برطرف نشود اسکیت استان اگر پس رفت نداشته باشد فقط درجا خواهد زد و پیشرفتی نخواهیم داشت. به گفتۀ وی رئیس جدید هیئت باید فرد پر نفوذی باشد تا هم در بخش اسپانسر کمک کند و هم در بودجه های استان بتواند بیشتر دریافتی داشته باشد همچنین برای ورزشکاران مفید باشد چرا که در مسابقات انتخابی ملی معمولا شهرستانی ها را کنار می زنند و این اتفاق برای ورزشکار ما هم افتاد که انتخاب صد در صد بود ولی او را حذف کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور