پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رئیس اداره ورزش و جوانان سربیشه: هنوز نمایندگی هستیم

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه عنوان کرد: اداره ورزش وجوانان شهرستان متاسفانه هنوز پس از سالها با نام نمایندگی و با چارت نمایندگی که 2 نفر هستیم اداره می شود. هادی ذوقی افزود: حتی کارشناس ورزش که یکی از ضروریات برای گسترش ورزش و پیگیری طرح ها و انعکاس مشکلات ورزش در این نقطه مرزی می باشد را هم نداریم. به گفتۀ وی گسترش ورزش نیازمند توسعه زیرساخت ها و پیگیری طرح ها و حل مشکلاتی است که مانع توسعه و گسترش ورزش است. وی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به این توسعه به برنامه ریزی نیاز داریم که توسط کارشناس ورزش باید انجام شود تا باعث جلوگیری از آسیب ها و ایجاد جوی شاد و با نشاط در این نقطه مرزی و کم برخوردار شود.
17 هیئت فعال
این مقام مسئول با بیان اینکه در بخش ورزش 17 هیئت ورزشی فعال است، گفت: در برخی از رشته های ورزشی حتی مقام کشوری هم داریم ولی برخی از هیئت ها هم تازه فعال شده است و نیازمند توجه بیشتر برای ادامه فعالیت می باشند. ذوقی بیان کرد: هیئت های کاراته، ووشو، جودو، هندبال، باستانی، بسکتبال، دوچرخه سواری، تیراندازی با کمان و شنا و نجات غریق غیر فعالند که در صدد هستیم این هیئت ها را نیز راه اندازی کنیم. به گفتۀ وی هیئت های والیبال، بومی ومحلی، ژیمناستیک، همگانی(ایروبیک و…) و بدمینتون در بخش بانوان نیز فعال می باشند.
چمن هایی که خشک شد
رئیس اداره ورزش و جوانان سربیشه عنوان کرد: 9 مکان ورزشی در اختیار هیئت های ورزشی قرار دارد. ذوقی افزود: متاسفانه چمن های طبیعی در سربیشه و مود به دلیل خشکسالی های اخیر و عدم صدور مجوز حفر چاه امکان آبیاری نداشته و خشک شده اند. وی تصریح کرد: به دلایل گفته شده دیگر احداث و ترمیم چمن طبیعی توجیهی ندارد مگر اینکه مجوز حفر چاه داده شود. وی ادامه داد: برای این کار اعتبار 300میلیون تومانی نیاز است چرا که علاوه بر حفر چاه باید سیستم موتور خانه و سیستم آبیاری اتوماتیک و کاشت مجدد چمن هم انجام شود.
پروژه های ناتمام
این مقام مسئول در زمینه پروژه های نیمه تمام هم گفت: عملیات اجرایی استخر سرپوشیده سربیشه در سال 90 آغاز شد ولی هنوز به پایان نرسیده است و تاکنون دو میلیارد و 731 تومان هزینه شده است و برای اتمام استخر به 350 میلیون تومان بودجه نیاز است. ذوقی ادامه داد: همچنین برای راه اندازی کامل این پروژه شامل گاز رسانی، تکمیل سقف کاذب طبقه بالای استخر(باشگاه ورزشی)، محوطه سازی، حصار ودیوار کشی اطراف مجموعه به اعتباری بالغ بر 950 میلیون تومان نیاز است که امیدواریم این رقم در سفر استاندار به این شهرستان مصوب شود. وی خاطر نشان کرد: همچنین چمن مصنوعی لانو نیز در سال 96 کلنگ زنی شده وتاکنون200میلیون تومان هزینه جهت زیرسازی و فنس کشی وخرید چمن انجام شده که به زودی با تامین اعتبار به بهره برداری خواهد رسید و چمن مصنوعی درح نیز در سال 97 کلنگ زنی شده و با هزینه کرد 330 میلیون تومان زیر سازی، فنس و خرید چمن انجام شده و تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید. به گفتۀ وی هر دو چمن برای نصب سفره چمن و برج های نوری و خرید و نصب انشعابات نیازمند اعتبار می باشند. ذوقی اضافه کرد: در چمن مصنوعی نازدشت نیز 100میلیون تومان جهت زیرسازی وفنس توسط اداره کل ورزش و جوانان هزینه والباقی شامل خرید ونصب چمن توسط بنیاد مستضعفان تأمین شده است که امسال تکمیل خواهد شد.
سرانه کم ورزشی شهرستان
رئیس اداره ورزش و جوانان سربیشه سرانه فضای ورزشی را به نسبت جمعیت کم دانست و افزود: سرانه فضای ورزشی با احتساب پروژه های در دست اجرا در فضای سرپوشیده 37/0درصد و فضای روباز05/0 در متر مربع برای هر نفر است. ذوقی اعلام کرد: پروژه های مورد نیاز شهرستان به ترتیب اولویت سالن سقف کوتاه در درح وسربیشه وخانه کشتی، گود باستانی و تکمیل وساخت خوابگاه برای ورزشکاران می باشد. وی افزود: خانه های ورزش روستایی شامل 36 خانه می باشد که توجه جدی برای تجهیز وتکمیل و راه اندازی بیش از 100 خانه ورزش در این شهرستان احساس می شود، همچنین از خواسته های مردم احداث یک فضای روباز ورزشی برای هرکدام از روستاهای بالای 40 خانوار می باشد.
نبود مربی مشکل شهرستان
به گفتۀ وی تعداد بیمه شده سازمان یافته 549 نفر در سال 97 است که از این افراد 137نفر زن و412نفر مرد هستند و نسبت به جمعیت 43 هزار نفری شاید کم دیده شود چون فقط افرادی که فعالیت دائمی ومستمر در باشگاه ها وپایگاه های ورزشی دارند و برای مسابقات اعزام می شوند خود را بیمه می کنند و باقی افراد این کار را انجام نمی دهند. ذوقی تأکید کرد: یکی از مشکلات اساسی در ورزش شهرستان نبود مربی بومی و ساکن در رشته های مختلف ورزشی است. رئیس ورزش و جوانان شهرستان افزود: متاسفانه علی رغم تلاش این مجموعه برای برگزاری دوره های مربیگری به دلیل عدم استقبال ورزشکاران از شرکت در دوره ها، این معضل به قوت خود باقیست و سد راهی جهت گسترش و رونق ورزش شهرستان می باشد.
4 سمن داریم
این مقام مسئول در بخش جوانان هم گفت: دو موسسه مردم نهاد در این شهرستان فعالیت دارند که دامنه فعالیت این سمن ها حتی استانی نیز می باشد. ذوقی ادامه داد: یکی از این موسسات در زمینه سلامت اجتماعی و روان و دیگری در بخش ازدواج فعال است. وی بیان کرد: دو سمن دیگر هم تا پایان سال خواهیم داشت که یکی در زمینه گردشگری است و دیگری در زمینه کارآفرینی در شهر درح به ثبت خواهد رسید. به گفتۀ وی خانه جوان شهرستان هم سال قبل تجهیز شده و جلسات و برنامه ریزی هایشان را در آنجا انجام می دهند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور