پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

رئیسی: رونق تولید مستلزم امنیت اقتصادی است

رئیسی: رونق تولید مستلزم امنیت اقتصادی است

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در مقابله با فساد تردیدی نداریم گفت: برای اینکه رونق اقتصادی و تولید ایجاد شود باید امنیت اقتصادی حاصل شود لذا امنیت اقتصادی در گرو مبارزه با فساد اقتصادی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: تصمیم ما در دستگاه قضایی این است که از ظرفیت این دستگاه در جهت منویات مقام معظم رهبری و باز کردن گره‌ها و مشکلات مردم تلاش کنیم.

وی بیان کرد: هیچ سرمایه گذاری حاضر نیست با رشوه یا پورسانت و انواع فسادها سرمایه گذاری کند بلکه کارآفرین به یک فضای امن نیاز دارد و ما باید فضا را برای سرمایه گذاری و کارآفرینی امن کنیم اینگونه که ابتدا بسترهای فساد اصلاح شود که کار دولت است و مبارزه با فساد در دستور کار قرار گیرد.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه از برخی منافذ بارها گزیده شده‌ایم گفت: برخی پرونده‌ها نشان می‌دهد آدم‌های پرونده و مبالغ فرق می‌کنند اما جنس پرونده یکی است و معلوم است از یک سوراخ یا منفذ چند بار گزیده شده‌ایم و به اقتصاد ما ضربه وارد شده است که نباید اجازه داد منافذ برای افراد سوءاستفاده چی باز شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید در جامعه احساس عدالت داشته باشند تصریح کرد: این احساس عدالت به عملکردهای عادلانه مسئولان نیاز دارد و امیدواریم مجلس شورای اسلامی قوانین و مقرراتی را که به موجب آن منافذ فساد بسته شود، مصوب کند و دولت هم بر بازار و نیازمندی‌های مردم در بازار از جمله قیمت گذاری و کنترل آن نظارت جدی داشته باشد تا به مردم اجحاف نشود.

رئیس قوه قضاییه گفت: افراد فرصت طلب همه جا هستند و منتظرند از این فرصت‌ها سوءاستفاده کرده و جیب خود را پر کنند که نباید اجازه داد این افراد وارد میدان شوند.

وی تاکید کرد: امید است هم وزارت صمت و هم بخش‌هایی مانند نظارت بر توزیع کالا و هم تعزیرات حکومتی این موضوع را دنبال کنند ما نیز به عنوان دستگاه قضا همکاران خود را در سراسر کشور آماده باش می‌کنیم تا مشکلی برای زندگی مردم وجود نداشته باشد و این راه هموار شود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی همچنین گفت: مهمترین مساله امروز که روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان و به ابتکار امام بزرگوار، روز قدس و یکی از دغدغه همه مسلمانان در سراسر عالم و جهان اسلام است، قدس شریف و آزادی و رهایی فلسطین است.

وی اظهار داشت: با همه گویش‌ها و اقلیم‌ها همه کسانی که امروز دغدغه دین، شریعت و اسلام را دارند و نجات انسان را در دل می پروانند باید به قدس و آزادی آن بیاندیشند.

رئیس قوه قضاییه بیان کرد: روز قدس یک نماد و نمودی هم در ارتباط با ایستادن در مقابل مستکبران و هم بودن در کنار مظلومان و مستضعفان عالم و حمایت از مسلمانان فلسطین است.

وی گفت: برای بنده بسیار مغتنم بود امروز در جمع مردم بسیار متدین، ولایتمدار، سختکوش، صبور و مقاوم استان خراسان جنوبی باشم تا بتوانیم در اجتماع عظیم امروز همراه و همگام با مردم باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی روز قدس را یک حرکت نمادین و در جای خود مغتنم دانست و گفت: اصل مساله توجه به مردم است و هرچه مردم در این اجتماعات حضور پیدا می‌کنند بر مسئولیت ما مسئولان افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: حضور مردم در عرصه‌های مختلفت اجتماعی مسئولیت مسئولان را مضاعف می‌کند و معلوم می‌شود مردم آنچه نوبتشان بوده را خوب انجام داده‌اند و مسئولان باید به نوبه خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه انتظارات مردم به حق است گفت: بایستی وضعیت اقتصادی از دست یک عده افراد سوداگر، سوءاستفاده چی و افراد متخلف رها شود تا افراد بتوانند نیازمندی‌های خود را از بازار به شکل عادلانه ای برطرف کنند و این به نظر ما انتظار به حقی است که مردم از مسئولان دارند و مسئولان بایستی با تلاش مضاعف برای رفع مشکلات بکوشند.

رئیسی گفت: دشمن در این دشمنی سه جنگ رسمی اقتصادی، رسانه‌ای و سیاسی راه انداخته و جنگ روانی را پشتوانه همه این جنگ‌ها کرده است.

وی با بیان اینکه اکنون اتاق‌های فکر جنگ روانی دشمن فعال است افزود: در این اتاق‌ها روی افکار، دل‌ها، باورها و اذهان مردم کار می‌کنند و می‌خواهند این فضا را تغییر دهند منتها خداوند ظرفیت عظیم ماه مبارک رمضان، لیالی قدر و روز قدس را داده که اینها همه برای ظرفیت سازی در امت بسیار مهم است که کار شود.

رئیس قوه قضاییه عنوان کرد: ما به عنوان دستگاه قضایی واقعاً فکر می‌کنیم کار با همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها با هم پیش می‌رود، مردم نیز وقتی می‌بینند مسئولان مصمم به کار کردن هستند از آنان حمایت کرده و نقش ایفا می‌کنند.

وی گفت: هر جا ما میدان را به مردم و جوانان داده‌ایم و آنها را در رفع گرفتاری‌ها و مشکلات شریک دانستیم میدان موفقیت بوده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور