پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

دو دور رأی گیری هم نتوانست رئیس هیئت تنیس روی میز را انتخاب کند/ قدرت آرای باطله

امروز خراسان جنوبی- قاسمی/ مجمع انتخابی رئیس هیئت تنیس روی میز پنج شنبه با حضور نایب رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد. این هیئت در چند ماه گذشته دچار تنش هایی شده بود و با برگزاری مجمع، امید می رفت که این مشکلات بر طرف شود اما اعضای مجمع کاندیداها را برای ریاست شایسته نداستند و ترجیح دادند رأی باطله بدهند تا هیچ کدام برگزیده نشوند و در نهایت هم رأی های باطله حرف خود را به کرسی نشاندند. در این جلسه زهرا خسروی، علی علیزاده بیرجندی و حامد ولوی در ابتدا کاندیدا شدند. در ادامه علی علیزاده بیرجندی بعد از سخنان خود به نفع حامد ولوی کناره گیری کرد ولی با این وجود از 17 نفر حاضر در جلسه 2 نفر به زهرا خسروی و 4 نفر به ولوی رأی دادند و باقی رأی ها با نوشتن اسامی متفرقه باطل اعلام شد به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا برای دور دوم نیز نظر خواهی صورت گیرد تا شاید این بار کسی رأی بیاورد که خسروی یک رأی و ولوی 5 رأی آوردند و باز هم تعداد آرا باطله بیشتر شد و نتواستند کسی را به عنوان ریاست جدید انتخاب کنند. در همین راستا دوباره علیرضا حمیدی سرپرست سابق هیئت به کار خود ادامه خواهد داد تا در سه ماه آینده دوباره مجمعی با کاندیدا های مورد اعتماد همه برگزار شود. اما نکته قابل توجه در این مجمع نداشتن برنامه مدون توسط کاندیداها بود و فقط به بیان مسائل خود پرداختند که در ادامه می آید.
تیشه به ریشه تنیس روی میز می زنند
زهرا خسروی کاندیدای ریاست هیئت با بیان اینکه من علی رغم میل باطنی و بخاطر حل مشکلات کاندیدا شده ام، گفت: تمام اعضا گویا تیشه برداشته اند و به ریشه تنیس روی میز استان می زنند و این کار شایسته نیست و از رسالت اصلی خود دور شده ایم. وی افزود: با این کارهایی که انجام شده است جوانان این رشته به جای تمرین به سیگار کشیدن در خارج از سالن مشغول هستند. به گفتۀ وی باید از تجربه پیشکسوتان استفاده کرد و جای خیلی از این افراد در مجمع خالی است و نباید فراموش کنیم برای رشد یک ورزش به تکنیک، تجربه در کنار هم نیاز است.
به انگیزه نیاز داریم
علی علیزاده بیرجندی که به نفع حامد ولوی کناره گیری کرده بود در ابتدا بیان کرد: کیفیت همیشه در تمام برنامه‌ها مغفول مانده و کمیت مدنظر قرار گرفته و فقط به دنبال آمار و ارقام هستیم. وی با اشاره به اینکه این ورزش از رشته های مدال آور است، عنوان کرد: برای رشد ورزشکار، مربی و افراد دیگر در این ورزش باید انگیزه ایجاد شود که در این راه گویا خوب عمل نکرده ایم.
از خرد جمعی استفاده نشده است
حامد ولوی نیز با بیان اینکه سال‌های گذشته سرعت حرکت تنیس روی میز استان نسبت به سایر استان‌های کشور بسیار کُند بوده، گفت: این مشکل به دلیل نبود توجه به مسائل فرهنگی، بهره‌ نگرفتن از خرد جمعی و غیبت کردن می باشد. وی با اشاره به اینکه وفاق و همدلی هدف اصلی من است، بیان کرد: توجه به شهرستان ها در اولویت است و از تمام ظرفیت‌های استان استفاده خواهم کرد. به گفته وی تنها درخواست ما هم ساخت سالنی مجهز و مخصوص برای تنیس روی میز است.
اختلافات بین دو نفر است نه همه اعضا
چمنی یکی از منتقدین حاضر در جلسه درباره سخنان کاندیداها گفت: شما همه گفتید که تمام اعضا با هم مشکل دارند که اصلا درست نیست و هر چه من خواستم جواب ندهم نمی شود. وی تأکیدکرد: تمام اختلافات فقط بین دو نفر است و نباید به باقی افراد توهین کرد و این موضوع را به باقی هم ربط داد و درست نیست. در پاسخ به این سخن، علیزاده بیرجندی بیان کرد: اگر اعضا مشکلی نداشتند باید رأی می دادند و باید با همدلی این مشکلات رفع شود.
احساس خوبی نداشتم
نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران هم در این مجمع بعد از رأی گیری ها و عدم انتخاب رئیس جدید عنوان کرد: در این جلسه از همان ابتدا اصلا احساس خوبی به من دست نداد. بهنام حبیب زاده در پاسخ به سخنان علیزاده بیرجندی گفت: وقتی کسی انصراف می دهد دیگر حق سخن گفتن ندارد مگر اینکه رئیس مجمع به او اجازه دهد و نباید حاشیه سازی کرد. وی تأکید کرد: اعضای مجمع حق دارند به هر کسی که صلاح می دانند رأی دهند و اگر این کار انجام نشود یعنی اینکه نتوانسته اید نظر آنها را جلب کنید.
برنامه مشخص با منابع بدهید
نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه این ورزش در کشور حرکت رو به جلویی داشته است، گفت: در خراسان جنوبی نیز ظرفیت ها و استعدادهای خوبی حضور دارند که با همدلی باید این حرکت رو به رشد را داشته باشید. حبیب زاده تأکید کرد: برنامه هایی که ارائه کردید شاید قانع کننده نبود زیرا اصلا برنامه ای مدون اعلام نشد وقتی گفته می شود انگیزه باید بدهیم و مزایا اضافه شود باید منایع مالی همه این موارد هم دیده شود نه اینکه فقط بگویید این کار باید انجام شود بلکه باید منابع آن را هم در نظر بگیریدو با این نوع صحبت کردن فقط خودتان را زیر سؤال می برید. وی با بیان اینکه من تمام سخنان شما را می شنوم و مشکلات و حرف های خود را در این مدت به بنده اعلام کنید، عنوان کرد: فدراسیون قول حمایت ویژه از خراسان جنوبی را می دهد تا کمک های مطلوبی به این استان داده شود.
شاهد دو بداخلاقی در این مجمع بودم
مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این مجمع عنوان کرد: در این مجمع شاهد دو بداخلاقی‌ بودم که یکی از سوی کاندیداها بود که اختلافات را به کشور و فدراسیون و وزرات خانه می کشانند که درست نیست چرا که ما تمام تلاش خود را در جهت تغییر نگاه منفی کشور به خراسان جنوبی داشته ایم و با این کار فقط این نگاه را خراب می کنید و مشکلات باید داخلی و توسط اداره کل رفع و زمانی که به ما می گویید نباید به کشور هم بکشانید. مهران سرپرست ادامه داد: بداخلاقی بعدی نیز از طرف اعضای مجمع بود که اینجا حاضر شدند و با رأی های باطله ای که داده اند کار درستی نکردند و اگر با کاندیداها مخالف بودند قبل از مجمع باید اعلام می کردند.
قهرمانان فقط دیده نمی شوند
امیرحسین عباسپور یکی از قهرمانان تنیس روی میز استان نیز در این جلسه گفت: قهرمانان دیده نمی شوند و برای انگیزه دهی باید مسابقه‌ای باشد و این در حالی است که در سال گذشته من در یک مسابقه هم شرکت نکرده ام. وی با اشاره به اینکه گفته می شود به هیئت کمک هایی شده است، عنوان کرد: پس چرا هیچکدام از کمک‌هایی که اداره ورزش از آن نام می‌برد به من قهرمان نرسیده است و خبری از آن ندارم. به گفتۀ مسئولان ورزشی استان وقتی مدال می آاوردم کجا هستند که من آنها را نمی بینم، وقتی مدالی می آورم اهدای حکم و مدال با بی احترامی کامل به ورزشکار است و هیچ مسئولی در مراسم وجود ندارد، من 6 ماه بدون کف پوش در سالن تمرین کردم اما هیچکدام از مسئولان استان نیامدند بگویند شما چه مشکلی دارید، آیا حریف تمرینی دارید یا نه؟ عباسپور با بیان اینکه چرا هیچ کس نمی پرسد علت تمرین نکردن استعدادهای برتر این رشته نمی پرسد، تأکید کرد: این امر به دلیل این است که می گویند ورزش برای ما به جز ضرر چیز دیگری ندارد و هیچ کدام ادامه نمی دهند، یک ورزشکار حرفه ای باید روزی 5 ساعت تمرین کند در حالی که من در زمان اوج خودم حتی در هفته ای سه روز می توانستم تمرین داشته باشم. به گفتۀ وی چرا تنیس روی میز لیگ ندارد و در آن شرکت نمی کند و فقط بهانه کمبود منابع را می آورند و چرا به دنبال اسپانسر نیستند. وی عنوان کرد: اینکه اکنون اعضای مجمع به کسی رأی ندادند فقط به ضرر من ورزشکار است چرا که با این کار این هیئت را روی هوا قرار دادند و فققط به فکر خودشان هستند و اصلا به ورزشکار توجهی ندارند و برای آنها اهمیت ندارد.
آمادگی حمایت از تمام قهرمانان
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پاسخ به سخنان عباس پور گفت: آمادگی کامل داریم هر قهرمانی هر مشکلی که دارد بیان کند و ما رسیدگی خواهیم کرد. سرپرست تأکید کرد: وقتی نوع نگاه برنامه محور و مدیریتی درست نباشد این چنین مشکلاتی ایجاد می شود و باید با برنامه درست از تمام ظرفیت ها استفاده شود تا این مشکلات ایجاد نشود. به گفتۀ وی حضور در لیگ ها از سیاست های ما است و گفته ایم نیمی از هزینه های آن را پرداخت می کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور