پیام شهروند

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

دستور ویژه استاندار برای حل مشکلات کارخانه فولاد قاینات

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از دستور ویژه استاندار برای حل مشکلات کارخانه فولاد قاینات خبر داد و گفت: رفع موانع موجود و راه‌اندازی این پروژه در اسرع وقت از اولویت‌های کاری حوزه اقتصادی استان است.

مشیرالحق عابدی در نشست بررسی مشکلات راه‌اندازی طرح فولاد قاینات افزود: این طرح از طرح‌های جهش تولید در استان است و اهتمام همه دستگاه‌های مرتبط بر کمک به پیشرفت هرچه بیشتر کار است.

وی بیان کرد: در این جلسه ۲ موضوع مهم برق‌رسانی و گازرسانی به این پروژه طرح و بررسی شد و براساس مصوبات این جلسه، مقرر شد شرکت گاز و شرکت برق منطقه‌ای خراسان طی مدت یک هفته، مشکلات موجود را برطرف کنند.

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: از متولیان در مجموعه کارخانه فولاد انتظار می‌رود که روند کارهای باقیمانده را شتاب ببخشند تا پروژه در مدت وعده شده به بهره‌برداری برسد.

«کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان جنوبی با دستور کار «بررسی مسائل و آخرین وضعیت طرح فولاد قاینات» به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دبیری سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی برگزار شد.»

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در این نشست گفت: طرح فولاد قاینات مهمترین طرح در میان ۱۹ طرح جهش تولید استان در سال جاری است.

عباس جرجانی افزود: این طرح با سرمایه‌گذاری هشت هزار میلیارد ریال در ۲ بخش تولید آهن اسفنجی و فولاد سازی در شهرستان قاینات در حال اجرا است.

وی با اشاره به بازدید میدانی و عملیاتی ۲ روز گذشته خود از بخش‌های مختلف این مجموعه بیان کرد: تمامی پرسنل این طرح مهم در بخش‌های مختلف و با همه توان و به صورت شبانه‌روزی در تلاشند تا هرچه سریعتر این طرح به بهره‌برداری برسد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در جلسه امروز، ضمن ارائه گزارشی از سوی مدیر کارخانه فولاد درخصوص مسائل پیش روی این طرح، آخرین وضعیت طرح در حوزه زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله برق و گاز مورد بحث و بررسی اعضای کارگروه قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه بر همکاری و همراهی همه جانبه بیش از پیش تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان با مدیران فولاد قاینات تاکید شد و با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری این طرح بزرگ در توسعه استان، مدیران فولاد نیز باید تمام توان، ظرفیت و تلاش خود و پرسنل این طرح را برای اجرا و آماده‌سازی هرچه سریعتر طرح به کار گیرند.

جرجانی با اشاره به بازدیدهای مستمر و میدانی از این طرح طی ۲ ماه اخیر تصریح کرد: این بازدیدها تا زمان بهره‌برداری به صورت ویژه و عملیاتی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به منظور پیگیری مستمر مسائل پیش روی این طرح بزرگ استان و حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

طرح فولاد در ۲ بخش احیا (آهن اسفنجی) و فولاد اسفنجی با سرمایه‌گذاری هشت هزار میلیارد ریال در شهرستان قاینات در حال اجراست.

فاز اول این طرح در قالب تولید آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه ۸۰۰ هزار تن، تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد و شرکت ایمیدرو برای راه‌اندازی فاز دوم کارخانه و تولید فولاد اسفنجی با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن سالانه، تا سال آینده برنامه‌ریزی کرده است.

افتتاح و راه‌اندازی این طرح برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و بیش از هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی به همراه دارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور