پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام شد: وزیر ورزش و جوانان معین استان در اقتصاد مقاومتی

امروز خرسان جنوبی- قاسمی / مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اسبق و جدید ورزش و جوانان خراسان جنوبی روز گذشته با حضور مسئولان استانی و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و معاون امور مجلس، حقوق و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: یک خبر خوش و امیدوارکننده ای که برای خراسان جنوبی دارم این است که سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به عنوان وزیر معین و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خراسان جنوبی مشخص شده است و از این پس دستور دارد که هر ماه به این استان بیاید و بازدیدی از تمام پروژه ها داشته باشد که پروژه های ورزشی هم در آن قرار دارد و اداره کل ورزش و هیئت ها و تمام خانواده ورزش استان می توانند از این ظرفیت عالی که برای استان ایجاد شده است استفاده کنند. جمشید تقی‌زاده با بیان اینکه در خراسان جنوبی در عرصه ورزش اسطوره‌های زیادی خوش درخشیدند، گفت: بیرجند به عنوان یکی از پیشتازان ورزش‌های سنتی است که این مایه افتخار است. وی تأکید کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان باید تعاملات اثربخش داشته باشد و اقدامات جزیره‌ای و منفرد را به هم‌افزایی تبدیل کند و از این پس بدون اطلاع قبلی به استان می آیم و بازدیدهایی خواهم داشت و به پایش مدیریتی در عملکرد مدیران قائل هستیم و نمی گذاریم که مدیر به حال خودش رها شود. به گفتۀ وی همچنین در بخش مدال آوران و قهرمانان در قانون اصلاحاتی را خواهیم داشت که در راستای استخدام مدال آوران المپیکی، آسیایی، پارالمپیکی، پارآسیایی و استخدام آنان و همچنین سرباز قهرمان می باشد. تقی زاده افزود: همچنین اختصاص بیشتر سالن‌های ورزشی به ورزشکاران و عدم واگذاری این اماکن به بخش‌های خصوصی، مگر در جا‌هایی که نمی‌توان آن را اداره کرد، از دیگر برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مسیر توسعه سخت و پر فراز و نشیب
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هم در این مراسم گفت: توسعه، مسیر بسیار سخت و پر فراز و نشیبی است که نیازمند مقاومت بسیاری می باشد. امید محدث تأکید کرد: مهم‌ترین عامل توسعه نیافتگی، توسعه نیافتگی ذهنی و فرهنگی است و برنامه‌ریزی و ادامه دادن به مسیر بخشی از توسعه یافتگی است. وی تصریح کرد: بنده با واژه محرومیت مشکل دارم چون هیچ جای کشور محروم نیست و برخورداری و توسعه یافتگی بهره‌مندی از ابزارها و امکانات نیست، در استان‌های کشور پتانسیل‌های بسیاری وجود دارد اما بخشی از پتانسیل‌ها که فعال نمی‌شود به دلیل محرومیت ذهنی است.
از نوع اعلام مراسم ناراحتم
مدیرکل قدیم ورزش و جوانان استان نیز با اظهار گلایه گفت: از اینکه وزارت ورزش و جوانان ظهر پنج شنبه اطلاع دهد که شنبه صبح مراسم تکریم و معارفه برگزار می شود ناراحت هستم و این نوع عملکرد را می توان گفت رفتار حرفه ای نبود. مهران سرپرست تأکید کرد: در 15 ماه قبل که من به این استان آمدم اداره کل ساختار اداری اصلا نداشت و نوع نگاه به این اداره اصلا خوب نبود و باید در ابتدا این نوع نگاه و ساختار را تغییر می دادیم. وی افزود: همچنین حدود 4 هزار و 800 مورد اموال منقول ثبت شده داشتیم که در عمل این اقلام وجود نداشت و 19میلیارد تومان بودجه تملک استانی و ملی مشخص نبودند و کاری انجام نشده بود و هیچ کارکرد اجتماعی و هویت اجرایی نداشت. به گفتۀ وی در ابتدا برای حل این مسائل نوع رفتار ما تهاجمی بود و ساختار و شأن و منزلت اداری را احیا و ارتقا دادیم. سرپرست خاطر نشان کرد: همچنین برنامه راهبردی ورزش تا 1400 را تهیه کردیم که کاملا هویت عملیاتی و اجرایی دارد و سند بخش جوانان را نیز آماده کرده ایم. به گفتۀ وی همچنین امروزه هیچ پروژه غیرفعالی نداریم و تمام 170 پروژه فعال هستند و از استان بیست و ششم به جایگاه 5استان برتر در ورزش روستایی و استان دوم در بخش پژوهش رساندیم.
خط کش رضایت مندی مردم برایم کافیست
سرپرست با بیان اینکه یکی از مهمترین کارهای ما تغییر ساختاری هیئت های ورزشی بود، گفت: هنر مدیر تلفیق بین ساختار و برنامه و نیروی انسانی است چرا که نیروی انسانی در قالب ساختار باید برنامه را پیش ببرد و اجرایی کند. سرپرست ادامه داد: همچنین در اینکه هیئت های استان سالن داری کنند را تغییر دادیم و نظام توزیع اعتبارات را هم به هم ریختیم. وی تأکید کرد: مردم خود متوجه می شوند که کدام مدیر کار می کند و کدام مدیر برای مردم کار می کند و این خط کش رضایت مندی مردم برای من کافی است. به گفتۀ وی خراسان جنوبی ظرفیت های بالایی دارد که یکی از مهمترین آنها نیروی انسانی می باشد که باید از آن بهره برد، همه باید بدانند که جایگاهی که به دست می آوردند امانت است و فرد محوری و دخالت امور شخصی و سیاسی را به کار خود راه ندهیم و فقط برای رسیدن به توسعه همگانی گام برداریم.

انتقاد رئیس مجمع نمایندگان از
تغییر مدیریت های زودهنگام
رئیس مجمع نمایندگان استان هم در این آیین گفت: مجلس در بخش ورزش اقدامات خوبی انجام داده است که از جمله آنها می توان به بودجه از محل مالیات بر ارزش افزوده و مالیات در بخش سرمایه گذاری ورزش اشاره کرد. نظر افضلی افزود: ساختار شکنی که مدیرکل اسبق انجام داده است خیلی سخت است و از اقدامات ایشان نمی توان گذشت و ما هم از این تودیع و معارفه های زودهنگام به ویژه در ورزش استان ناراحتیم به ویژه در استانی مرزی مانند خراسان جنوبی که باید به آن نگاه ویژه ای شود. به گفتۀ وی امیدواریم مدیرکل جدید با ادامه راه مدیرقبلی که با همدلی ایجاد کرده بود باعث توسعه استان شود.
سیاست ما استفاده از تمام ظرفیت های ورزشی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه راه رسیدن به توسعه، استفاده از پتانسیل جوانان است، گفت: مدیریت در حوزه ورزش و جوانان نیازمند درک درست از توانمندی های این قشر دارد. ناصر خوش خبر افزود: در همین راستا سیاست ما استفاده از تمام ظرفیت ها و توانمندی های ورزشی است تا در سطح ملی و بین المللی بیشتر از قبل بدرخشیم. به گفتۀ وی در این مدت گام های خوبی برداشته شده است و امیدواریم این گام ها با جدیت ادامه دار شود.
فصل جدید و خوبی در ورزش ایجاد شود
مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان هم عنوان کرد: امید است فصل جدیدی در حوزه ورزش و جوانان استان رقم بخورد و اگر حمایت‌های رؤسای هیئت‌های ورزشی، سمن‌ها و مردم نباشد نمی‌توان شاهد توسعه در این بخش بود. حسن عزیزی افزود: امید است جامعه ورزش و جوانان خراسان جنوبی با باور دانش و ارزش‌ها بتواند جایگاه واقعی خود را در کشور به دست بیاورد.
در حاشیه!
*بخشی از هیئت های ورزشی و کارکنان اداره کل به دلیل نارضایتی از نوع تودیع و معارفه در جلسه حضور نیافتند. تاکنون در کمتر تودیعی دیده شده که اشکی ریخته شود ولی در این مراسم بیشتر کارکنان و حتی خبرنگاران از تودیع مدیرکل ناراحت بودند و اشک می ریختند و برای قدردانی از زحمات مهران سرپرست بارها ایستاده و دست زدند.
*مریم زربان روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان نیز با اظهار ناراحتی و گلایه مندی از تغییر مدیران ورزشی در استان گفت: درخواست دارم مدیرکل جدید بنده را از روابط عمومی اداره کل معاف کنند چرا که دیگر تحمل یک تودیع دیگر را ندارم و استان از این مسئله رنج می برد. *محدث، مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هم در حاشیه گفت و گوهای خود گفت: به هر حال وقتی قطاری راه توسعه را پیش می گیرد برخی هم سنگ می زنند و مخالفت می کنند و نمی گذارند مدیر راه خود را ادامه دهد که می توان این را اشاره ای نامحسوس به مدیرکل ورزش استان دانست که تازه ورزش را بر روی ریل توسعه به حرکت درآورده بود ولی با سنگ اندازی ها نتوانست به این راه ادامه دهد. *تقی زاده، معاون امور مجلس، حقوق و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان دستور داد مدیرکل جدید حتما باید خانواده خود را مستقر کند و گفت: ما مدیریت او را زمانی قبول داریم که در استان مستقر باشد. *نمایندگان سمن ها، هیئت ها و اصحاب رسانه در این جلسه از مدیرکل اسبق تعریفاتی کردند ولی مشکل اینجا بود که در بخش سمن ها و اصحاب رسانه افرادی با پیشینه بالاتری بودند که باید برای سخنرانی انتخاب می شدند و برخی از سمن ها و رسانه ها از این انتخاب ناشایست گلایه هایی داشتند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شانزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور