پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

در صورت حماقت آسمان را جهنم دشمن می کنیم

امروز خراسان جنوبی_ حسین زاده / ارشد نظامی آجا در استان و فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور گفت: آسمان کشورمان امروز آسمانی امن و بدون تروریست است و اگر احساس کنیم که دشمنان قصد سوء استفاده از آسمان کشور را دارند این آسمان را به جهنمی برای آنها تبدیل می کنیم. امیر سرتیپ دوم ستاد ارسلان پرویز روز گذشته در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، افزود: پیام ما برای کشورهای همسایه صلح و دوستی و ثبات منطقه ای است اما در مقابل هر تعرضی به مرزهای کشور به مصداق بنیان مرصوص همچون مشت آهنین عمل می نماییم زیرا امنیت کشورمان خط قرمز ماست و در این زمینه هیچ گونه مماشات و تعارفی با احدی نداریم.
در دفاع از مرزها، ارزش‌های اسلامی
و ملت آماده جانفشانی هستیم
وی اضافه کرد: ما به دنبال جنگ افروزی نیستیم اما چنانچه دشمن در عرصه نظامی دچار توهم تجاوز به مرزهای کشورمان شود با تمام قدرت و تمام قد در مقابلش می ایستیم و در دفاع از مرزهای کشور از ارزش‌های اسلام و انقلاب و امنیت ملت در کنار سایر نیروهای مسلح آماده جان‌نثاری و جان فشانی هستیم.
وی با تبریک روز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا در دهم شهریور ماه ۸۷ دستور استقلال پدافند هوایی را با هدف تقویت این نیرو صادر فرمودند و این نیرو وظیفه حفظ و صیانت از آسمان جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارد و چهار مأموریت شامل کشف هر گونه اهداف پرنده، شناسایی اهداف پرنده کشف شده، رهگیری اهداف کشف شده مشکوک با استفاده از هواپیماهای شکاری در اختیار و سایر سامانه‌های رهگیری و انهدام اهداف کشف شده دشمن در صورت عدم توجه به هشدارها را دنبال می کند که اقدام اخیر در ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی از جمله این ماموریت ها بود که با قوت و قدرت به سرانجام رسید.
پوشش کامل هوایی داخل کشور و کیلومترها
فراتر از مرزهای هوایی
امیر پرویز در ادامه گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش طی چند سال اخیر با همت دانشمندان هوایی داخلی و برنامه‌ریزی‌های دقیق با وجود تمام کاستی ها و محدودیت‌ها توانسته در حوزه‌های سازندگی و طراحی، تولید و تامین نیازمندی های دفاعی به خودکفایی برسد و در حال حاضر به کمک مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و صنایع دفاعی تعداد زیادی از انواع سامانه های کشف فعال (رادارها) و غیرفعال (اپتیک و رادارهای پسیو) بومی در برد های مختلف را در اختیار داریم و با به کارگیری از این تعداد انبوه از حساسه های مذکور، پوشش کامل هوایی داخلی کشور و کیلومترها فراتر از مرزهای هوایی کشور را تحت رصد شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل پدافند هوایی قرار داده ایم.
حداکثر تسلط و اشراف اطلاعاتی را در سطوح تاکتیکی، عملیاتی و راهبردی داریم
ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان تصریح کرد: انواع موشک های دوش پرتاب مکانیزه، توپخانه های مجهز به کنترل آتش فعال و غیرفعال، انواع سامانه‌های موشکی تاکتیکی برد کوتاه و متوسط و رونمایی از سامانه موشکی برد بلند کروز و ضد بالستیک بومی و پیشرفته باور ۳۷۳، ارمغان چهل سال تلاش و خودباوری برای رهایی از یوغ وابستگی استکبار جهانی توسط مجموعه‌های دفاعی است.
به گفته وی هم اکنون نیروی پدافند هوایی با تجهیز خود به انواع سامانه های جمع آوری اطلاعات زمین پایه و هواپایه بومی و پیشرفته حداکثر تسلط و اشراف اطلاعاتی را در سطوح تاکتیکی عملیاتی و راهبردی فراهم نموده است.
دشمن در صورت حماقت باید منتظر غافلگیری
و ضربه خوردن از جایی که انتظار ندارد باشد
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور همچنین گفت: طراحی، ساخت و تولید انبوه سامانه فرماندهی و کنترل پیشرفته، تولید بومی انواع تجهیزات و سامانه‌های ارتباطی ایمن و پایدار، توسعه شبکه های ارتباطی امن، طراحی و تولید بومی نرم افزار های پایه و تقویت قابلیت های دفاعی سایبری بومی از دیگر فعالیت های ارزشمندی است که در طول چند سال اخیر زمینه مدیریت بهینه و پایدار صحنه نبرد را برای پدافند هوایی فراهم آورده است.
امیرپرویز افزود: پیشرفت های پدافند هوایی در حوزه های جنگ الکترونیک، پدافند غیرعامل و سایبری با طراحی و تولید انواع تجهیزات پیشرفته پدافند غیر عامل، هشدار دهنده ها، انواع اخلالگر ها، منحرف کننده ها و زیرساخت های دفاع سایبری به مرحله ای از توانمندی رسیده است که به عنوان بازوی قدرتمند عملیات پدافند هوایی به طور گسترده‌ای در اقصی نقاط کشور به کار گیری می شود به نحوی که دشمن متجاوز هوایی درصورت حماقت باید منتظر غافلگیری، اخلال و ضربه خوردن از جایی که انتظارش را ندارد باشد.
پیشرفت‌های ما در حوزه پهپاد پدافند هوایی
خارج از حد تصور و انتظار بوده است
وی با ذکر اینکه پیشرفت ها در حوزه پهپاد پدافند هوایی خارج از تصور و انتظار بوده و بسیار جلوتر از برنامه های پیش بینی شده می باشد، اضافه کرد: مجموعه پهپاد پدافند هوایی در حال تبدیل شدن به قطب قدرت پهپادی کشور است و پدافند هوایی هم اکنون مجهز به انواع پهپادهای پیشرفته بومی با قابلیت حمل انواع مهمات و محموله هاست. وی ادامه داد: در حال حاضر قدرت پدافند هواپایه بدون سرنشین در مأموریت‌های کشف و شناسایی، جمع‌آوری اطلاعات، رهگیری و رزم هوایی، مدیریت صحنه نبرد، جنگ الکترونیک و ارزیابی سامانه ها در صدها کیلومتر دورتر از محل پرواز با استفاده از اطلاعات سامانه های راداری و تحت شبکه فرماندهی و کنترل به صورت اثربخش مورد استفاده قرار می گیرد.
امیر پرویز با بیان اینکه با وقوع بلایای طبیعی و سیل در سال جاری در بخشی از مناطق ایران اسلامی مجموعه بهداشت و درمان نیروی پدافند هوایی در ۸ منطقه محروم کشور اقدام به ارائه انواع خدمات رایگان درمانی در قالب طرح مردم یاری نموده است، گفت: در خراسان جنوبی نیز در پی وقوع سیل اقدامات قابل توجهی از سوی مجموعه نیروهای ارزشی مستقر در استان انجام شد و در حوزه های پزشکی، روان پزشکی و حتی دامپزشکی خدمات زیادی در روستاها از سوی نیروهای پدافند هوایی به مردم ارائه گردید.
رسانه‌ها رسالت تقویت احساس امنیت
و بسط آن در جامعه را بر عهده دارند
ارشد نظامی آجا در استان و فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور در پایان افزود: وظیفه ما به عنوان نیروهای مسلح و به طور مشخص پدافند هوایی ایجاد و حفظ امنیت است و رسانه‌ها و خبرنگاران نیز در ادامه، رسالت تقویت احساس امنیت و گسترش آن به سطح جامعه را بر عهده دارند که امیدواریم با تعامل بیشتری میان نیروهای مسلح و رسانه‌ها در این راستا گام‌های موثری برداشته شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور