پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

در دیدار اعضای شورای شهر بیرجند با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چه گذشت /دریغ از یک دلیل کارشناسی

امروز خراسان جنوبی – حمیدی / اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند هفته گذشته با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی دیدار کردند.
دکتر حسنی صفت عضو شورای اسلامی شهر بیرجند در گفت وگو با خبرنگار ما به یکی از موضوعات مهم مطرح شده در این دیدار که این روزها به یکی از مهم ترین دغدغه های شهروندان بیرجندی تبدیل شده ، اشاره کرد و گفت: انتقال پایگاه هوایی خور به اراضی فرودگاه قدیم بیرجند موضوعی بود که به عنوان یک عضو شورای شهر بیرجند و یک دغدغه مهم از سوی شهروندان بیرجندی با معاون استاندار در میان گذاشتم. وی به محتوای این دیدار و مطالبی که در همین راستا در این جلسه مطرح کرده است اشاره کرد و افزود: معتقدم که انتقال پایگاه هوایی خورعلاوه بر بوجود آوردن مسائل امنیتی برای شهر ، آسیب روحی و روانی هم برای مردم در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه در این دیدار تأکید داشتم که حتما این جلسه خروجی خوبی هم داشته باشد و فقط صرف دیدار نباشد، به ترسیم فضایی که قرار است پایگاه هوایی خور به آنجا منتقل شود ، پرداخت و افزود : وقتی از سمت مشهد به بیرجند می آییم در نزدیکی شهر سمت راست با مخازن 100 میلیون لیتری سوختی مواجه می شویم که تاکنون تاییدیه ایمنی را نگرفته اند و بر خلاف ضوابط، این مخازن بجای احداث در پست ترین نقطه شهر در بلندترین نقطه ساخته شده است. وی با بیان اینکه در مجاورت مخازن نفت، لوله گاز و لوله آب هم وجود دارد، ادامه داد: در جاده مواصلاتی مشهد- بیرجند سمت چپ هم فرودگاه بین المللی را داریم و در جاده کمربندی مشهد -زاهدان هم قرار است ایستگاه راه آهن احداث شود. این عضو شورای شهر بیرجند با تأکید بر اینکه در چنین فضایی قرار است پایگاه هوایی خور هم منتقل شود، گفت: این انتقال هم به لحاظ امنیتی و هم روحی روانی برای مردم و شهر مضر است.
حسنی صفت افزود: اگر جنگنده ای از پایگاه هوایی فراه افغانستان قرار باشد به بیرجند حمله هوایی داشته باشد اولین مکانی که مورد اصابت قرار خواهد گرفت پایگاه هوایی و زیر ساخت هایی مانند مخازن شرکت نفت وخطوط ریلی وفرودگاه که در مجاورت آن قرار دارد، خواهد بود.
وی ادامه داد: اگر مخازن نفت مورد اصابت قرار گیرد دودی به سمت شهر روان خواهد شد که همه را خفه خواهد کرد. این عضو شورای شهر بیرجند بیان کرد: بنابراین کارشناسان خبره ای که 60 سال پیش خور را به عنوان پایگاه هوایی انتخاب کرده اند و بعد از آن افراد نخبه دیگری مانند شهید بابایی به عنوان یکی از افراد تأثیرگذار در حوزه هوایی کشور این مکان را برای ماندگاری پایگاه هوایی مورد تایید قرار دادند همه جوانب کار را سنجیده اند. وی با بیان اینکه سوخت ناقص جنگنده ها بر روی خاک و مواد غذایی مناطق اطراف آلودگی ایجاد کرده و باعث اختلالات جنسی، عقب ماندگی های ذهنی و هم چنین صدای ناشی از پرواز آن اختلالات روحی و روانی ایجاد می کند، افزود: من به عنوان یک عضو شورای شهر دغدغه های مردم را بیان می کنم و دلایل زیادی هم برای مخالفت در این زمینه دارم بنابراین اگر متولیان امر یک دلیل مثبت و قانع کننده بیاورند که انتقال پایگاه هوایی به فرودگاه قدیم بیرجند به نفع استان است من هم موافق این طرح خواهم شد ولی تاکنون چنین دلیلی ارائه نشده است. حسنی صفت ادامه داد: به نظر من تنها دلیل برای انتقال پایگاه هوایی خور دور بودن نیروها از این مکان و طی فاصله 70 کیلومتری است.
امضای 7 عضو شورای شهر پای طومار ارسالی
به شورای امنیت ملی
وی با اشاره به طوماری که در راستای دغدغه مندی مردم شهر بیرجند از انتقال پایگاه هوایی خور تهیه شده و قرار است به شورای امنیت ملی ارسال شود، ادامه داد: 7 نفر از 9 عضو شورای شهر پای این طومار را امضا کرده اند.
وی بیان کرد: این دغدغه ها را با معاون سابق عمرانی استاندار هم مطرح کرده ام و قرار شد جلسه ای در این زمینه برگزار و نتیجه به مردم اعلام شود که چنین اتفاقی نیفتاد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور