پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

در حاشیه اردوی تیم ملی بانوان کشتی در بیرجند مطرح شد: از احداث خانه کشتی تا حضور در لیگ برتر

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / اردوی تیم ملی بانوان آلیش کار کشور از 25 تیر تا 3 مرداد ماه به میزبانی بیرجند در حال برگزاری است. در حاشیه بازدید خبرنگاران از اردوی این تیم رئیس هیئت کشتی از احداث و کلنگ زنی خانه کشتی با حضور رسول خادم و کشتی گیران در لیگ برتر خبر داد. نکته مهمی که در این اردوها وجود دارد نوع بازخورد و خروجی اردو برای ورزشکاران است. در همین راستا با برخی از بانوانی که در اردو حاضر بودند به گفت و گو نشستیم.
رضایت قهرمان آسیا از اردو
زهرا یزدانی از قهرمانانی است که مدال طلا و نقره مسابقات آسیایی را به گردن آویخته است. وی با بیان اینکه قبلا عضو تیم ملی تکواندو بوده است و چون خانوادگی در رشته کشتی فعال بودند او هم جذب این ورزش شده است، گفت: شرایط اردو با توجه به این که در این 5 سال در اردوهای استان های مختلف بودم خیلی خوب بود و ورزشکاران در این اردو از نظر تکنیک و تاکتیک و فنون خیلی پیشرفت داشتند. به گفتۀ وی ورزشکاران خراسان جنوبی هم پتانسیل خوبی داشتند ولی چون کمتر شناخته شده است با شرکت در این اردوها می توانند مدال های خوبی در کشور به دست بیاورند. یزدانی مشکل بانوان آلیش کار را اعزام کم دانست و درخواست کرد که وزارت ورزش در حوزه بودجه و مسائل اقتصادی کمک کننده باشد تا ورزشکار به جای دغدغه اینکه اعزام می شود یا نه فقط به فکر مدال اوری و قهرمانی باشد.
میزبانی عالی، پیشرفت داشتیم
هانیه آشوری از کرمانشاه است. او نیز مانند همه ورزشکاران حاضر در این اردو میزبانی خراسان جنوبی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: طلای کشوری دارم و اولین سال است که در اردوی آلیش کاران شرکت می کنم و برای من خیلی مفید بود. ندا مرادی نیز از کرمانشاه وضع اردو را خیلی خوب دانست و افزود: دو سال است که به سمت آلیش آمده ام و قبلا کشتی کلاسیک کار می کردم و مقام اول کشوری را دارم و در این اردو هیچ مشکلی نداشتیم و کمبودی نبود. هانیه قدرتی هم از اصفهان است و با بیان اینکه قبلا ملی پوش ووشو بوده است، گفت: به دلایلی کشتی آلیش بهتر از ووشو است و توانسته ام در این ورزش هم مدال طلا بیاورم و هدفم این است که امسال مدال جهانی را هم کسب کنم. به گفتۀ وی ووشو و کشتی با هم تفاوت های زیادی دارند ولی در کشتی در اکثر مواقع حق به حق دار می رسد و بین ورزشکاران تفاوتی قائل نمی شوند. پگاه سناور هم از دیگر ورزشکاران حاضر در اردو با بیان اینکه قبلا جودو کار می کرده است، گفت: باید به آلیش بانوان توجه بیشتری شود.
4 سال جلو افتادیم
هانیه حسن زاده از بانوان خراسان جنوبی است که در این اردو شرکت کرده است، گفت: حدود یک سال و نیم است که این ورزش را شروع کرده ام و قبلا کاراته کار می کردم ولی در کاراته اعزام نداشتیم و چون به آلیش علاقه داشتم به این سمت آمدم. به گفتۀ وی شرکت در این اردو برای ما واقعا مفید بود و موضوعات و فنونی که شاید 4 سال طول می کشید تا تنهایی به آن برسیم الان متوجه شدم و با تأکید می گویم که حداقل 3 تا 4 سال جلو افتادیم. حسن زاده که از امیدهای مدال آور استان در سال های آتی می باشد، بیان کرد: در خراسان جنوبی مشکل اصلی نبود مربی و حریف تمرینی است که با استعدادیابی و آموزش این مشکلات برطرف می شود ولی اگر تعداد این اردوها و مسابقه ها با استان های دیگر بیشتر شود برای ما خیلی خوب است چرا که در استان حریف نداریم و با اردوهای اینچنینی سطح خود را ارزیابی کرده و می توانیم موفق تر باشیم.
آلیش را نمی شناسند
لیلا رمضانی تبار تنها مربی و داور آلیش خراسان جنوبی هم عنوان کرد: وضع اردو خیلی خوب بود و اطلاعاتم به روزرسانی شد و مشکل این است که من تنها مربی هستم و باید با کلاس های آموزشی تعداد مربیان را افزایش دهیم. به گفتۀ وی استقبال بانوان از این رشته ورزشی کم است که شاید به دلیل آشنا نبودن با این رشته است که باید در معرفی این رشته در استان تبلیغات انجام شود. وی خاطر نشان کرد: به بانوان به ویژه آلیش کاران در استان توجهی نمی شود و برای گرفتن سانس از سالن ها برای تمرین مشکلات داریم.
احداث خانه و خوابگاه کشتی و حضور در لیگ برتر
رئیس هیئت کشتی استان هم در نشست خبری اعلام کرد: با حضور رسول خادم قهرمان بین المللی کشتی خانه و خوابگاه کشتی را کلنگ زنی می کنیم و امیدواریم با حمایت دو خیر که پای کار آمده اند و کمک اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در سال آینده، خانه کشتی به بهره برداری برسد. عباس سروری افزود: خانه کشتی خراسان‌جنوبی در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع در مهرشهر می باشد که سالن ورزشی ظرفیت دو هزار نفر تماشاچی را دارد و سه تشک کشتی خواهد داشت و خوابگاه هم برای 300 نفر در نظر گرفته شده است و بودجه اتمام خانه کشتی حدود 2 میلیارد تومان پیش بینی شده است. وی در زمینه اردوی تیم ملی بانوان آلیش هم گفت: هدف توسعه کشتی بانوان و کشف استعدادهای بالقوه ورزشکاران و معرفی ظرفیت و توانمندی امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استان بود. به گفتۀ وی سیاست هیئت در سال جاری در بخش آموزش است چرا که مربی بانوان فقط یک نفر داریم و برای توسعه این ورزش با رایزنی هایی که داشتیم قرار است استعدادیابی در استان انجام شود. سروری همچنین از حضور در کشتی لیگ برتر آقایان هم خبر داد و افزود: فقط برنامه داشتیم که امسال در لیگ درسته یک شرکت کنیم که خوشبختانه موفق دریافت سهمیه دسته برتر هم شدیم و اکنون در لیگ دسته یک رتبه دوم را داریم. وی با بیان اینکه برگزاری سمینار روسای هیئت های کشتی استان‌ها و میزبانی اردوی تیم ملی نونهالان در بیرجند از دیگر برنامه های هیئت است، عنوان کرد: آلیش بانوان در شهرستان‌های بیرجند، قاینات، طبس و بشرویه فعال است.
سرپرست تیم ملی کشتی بانوان هم در این تور رسانه ای گفت: اولین اردو در سال جاری بود که 3 نفر در وزن های 55 تا مثبت 75 حضور داشتند که در مجموع 21 نفر کشتی گیر از استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمانشاه، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، اراک، فارس، مازندران و البرز، سرپرست تیم، 3 مربی و یک پزشک می باشد که از خراسان جنوبی هم سه ورزشکار و یک مربی در این اردو حضور داشتند. مهسما بابایی با بیان اینکه سه اردوی دیگر برای آمادگی مسابقات جهانی کره جنوبی خواهیم داشت، عنوان کرد: منظمی نایب رئیس فدراسیون قول صد درصدی دادند که در خراسان جنوبی کلاس مربی گری برای بانوان برگزار شود.
جذب ورزشکار از دیگر رشته ها
ستاره اسماعیلی، سرمربی تیم ملی هم گفت: خراسان جنوبی پتانسیل خیلی خوبی دارد ولی این رشته در آن ناشناخته است که باید با طرح استعدادیابی در شهرستان ها و روستاها و از رشته های ژیمناستیک، جودو، ووشو و دیگر رشته های مرتبط به جذب ورزشکار بپردازند. به گفتۀ وی فدراسیون هم قول هر گونه همکاری را داده است.
آسیب دیدگی مانند دیگر ورزش هاست
الهه زارعی، پزشک تیم ملی نیز عنوان کرد: اینکه برخی بانوان فکر می کنند در آلیش آسیب دیدگی ها بیشتر است اشتباه است بلکه در تمام ورزش ها که به صورت حرفه ای کار می شود آسیب دیدگی وجود دارد ولی با ارتقای سطح آمادگی جسمانی، استفاده درست از تکنیک ها و تغذیه مناسب این آسیب ها کاهش پیدا می کند.
98 بهترین سال برای بانوان کشتی گیر
آنا براتی، مربی تیم ملی هم گفت: امسال بهترین سال برای بانوان کشتی گیر بود و از لحاظ فنی و بدنی ورزشکاران خیلی پیشرفت داشتند و با توجه به اینکه از سال 2016 دیگر به مسابقات جهانی اعزام نداشتیم امسال حتما بتوانیم در مسابقات جهانی کره جنوبی مقام بیاوریم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور