سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۳۶
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۹۰
  • ۲۶,۷۰۶
  • ۲۱۹,۵۳۸

در آستانه ی جشنواره 22 خیرین مدرسه ساز استان برگزار می شود: برپایی جشنواره های مدرسه ای در مدارس استان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در آستانه ی برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان، «جشنواره های مدرسه ای» تا پایان اسفند ماه در مدارس استان به عنوان برنامه ی راهبردی برگزار می شود.

محمد علی واقعی، صبح امروز در نشست شورای معاونین این اداره کل اظهار کرد: تکریم و نکوداشت خیرین،  اعتلای فرهنگ مشارکت و  توسعه مدارس مهمترین اهداف برگزاری جشنواره های مدرسه ای خیرین مدرسه ساز است.  

وی، ایجاد بستر مناسب برای مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی را یکی از برکات مهم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز با ایثار مال خود در پیشرفت هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان بهارستان علم و ادب و ساختن آینده استان خراسان جنوبی سهم بسزایی داشته و دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی،  با اشاره به همت والا و ستودنی خیرین مدرسه ساز درامر توسعه فضای آموزشی در استان، خاطرنشان کرد: خیرین نقش بسیار مهمی درتأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز استان دارند.

وی با بیان اینکه بار اصلی مدرسه سازی بر عهده خیرین نیک اندیش است،یادآور شد: مدرسه سازی هم در این دنیا و هم در آخرت نتایج بزرگی برای افراد دارد.

 دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به نیاز مبرم مرکز استان به احداث و تکمیل فضاهای آموزشی، اضافه کرد: بی‌تردید کمک به کودکان جامعه تاثیر مستقیمی بر روی سرنوشت استان داشته و کار نیک خیرین مدرسه ساز برای همیشه بر لوح سینه و ضمیر  آنان ماندگار و جاودانه خواهد ماند.

واقعی با بیان این که مدرسه از آنجایی که  شرایط را برای کسب علم و دانش در راستای داشتن جامعه ای مطلوب فراهم می کند،زیربنای اصلی رشد و توسعه محسوب می شود، ابراز داشت: خیرین نیک اندیش استان در جشنواره بیست و یکم پرداخت قریب 24میلیارد تومان را متقبل شدند که از این مبلغ قریب 60 درصد آن محقق شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره بیست و دوم خیرین مدرسه ساز استان در سوم اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و افزود:  تحقق تعهدات خیرین مدرسه ساز در جشنواره ها یک افتخار است.

این مقام مسئول با اشاره به مشارکت خیرین در احداث46  مدرسه با 227 کلاس درس با میانگین پیشرفت فیزیکی قریب 60درصد، در شهرستان های استان، ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها بیش از 6 هزار و 800 دانش آموز دخترو پسر استان در دوره های مختلف تحصیلی از نعمت داشتن مدرسه ای زیبا، سالم، مقاوم و استاندارد برخوردار می شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سیزده =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور