پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

دردنامه یک پرستار …!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
می گفت : ما که زورمان به ویروس کرونا نمی رسد که برایش نعره بکشیم و بترسانیم اش و حصر و حبس اش کنیم، تمام دردها، رنجها، عفونت ها و ناله های این روزهای مبتلایان کرونایی کشورم به راحتی از تله تحریم ها عبور کرده اند و نیاز به دورزدن آن هم ندارند …!!
می گفت: راستش سال های سال کسی ما را ندید و صدای مان را هم نشنید، اینک ما همان هایی هستیم که نامرئی شده بودیم، اینک ما همان های نشنیده و ندیده ای هستیم که درست در مرکز جهنم کرونا در حال مبارزه ایم و عجبا که بی اسلحه لازم و مهمات به اندازه از ما انتظار معجزه می رود…!! می گفت: نمی دانم چرا مردم ما اینگونه مسخ ناباوری ها شده اند و اکثر قریب به اتفاق شان زیر بار مسئولیت اجتماعی شان نمی روند، انگار نه انگار که شرایط بحرانی را داریم سپری می کنیم، انگار نه انگار که تعداد مبتلایان به بیماری مهلک کرونا به شکل تصاعدی در حال ازدیادند، انگار نه انگار که تعطیل شدن برای در خانه ماندن است نه سفرهای احمقانه ای که در جهنم این ویروس مهاجم انجام شود…!!
می گفت : برای من قابل باور نیست که حاکمیت با داشتن ثروتی عظیم در کشور چگونه نتوانسته در این مدت حدود یکماه ابتدایی ترین ابزار ارتقای بهداشتی برای پیشگیری و مبارزه با کرونا را در اختیار مردم گذارد!! مگر مدیران کلان ما در قبال آن همه امکانات و تنعم، کارشان تهیه حداقل های مردمی نیست؟!! مگر اینان سیستم و برنامه ریزی ندارند؟! مگر اینان قرار نبود نوکر مردم باشند و نه ارباب آنها ؟!!
می گفت: مگر پدران شهیدمان در جنگ با دشمن در برابر گلوله خصم سینه سپر نکردند و دست بسته به درون آب ها برای مرگی زجر آور توسط دشمنانی که اینک ادعای برادری دارند جان نباختند؟ که اینک شاهد چنین اوضاع فشل و به هم ریخته ای شویم که مردم عادی نیز از داشتن ماسک معمولی که باید هر دوساعت تعویض شود و یا مایع ضدعفونی دست نیز محروم باشند؟!! این چگونه مدیرانی هستند که ما داریم؟ چه سیستم و نهادی اینان را اینگونه فربه و بی تحرک بار آورد که نام مدیر بر رویشان نهاده شود ؟!!!
می گفت: اوضاع پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم جنگ بر علیه این اپیدمی هستند به لحاظ امکانات آنقدر اسفبار است که تعداد قابل توجهی از آنان تاکنون مبتلا و فوت شده اند، لطفا آقایانی که دم از مردم می زدند و سرخوشانه شعارهای صدتا یک غاز را از طریق سخنرانی و خطابه و پیش از دستور و پس از دستور، بیایند و از مردمی که همیشه از آنان مایه می گذاشتند سری بزنند و به پرستاران و پزشکان خط مقدم خدا قوتی بدهند ، این آقایان اینک کجایند ؟!!!
می گفت : دیگر چیزی نگفت، به نقطه ای خیره شد، به اسکن عکس های ریه ای که درگیر بیماری بودند ، به بیمارانی که به واسطه دستگاه تنفس و با رنج فراوان و در حالت خفگی در آب تنفس می کردند، اشک هایش تمام پهنه صورتش را خیس کردند و بغض اش ترکید…دیگر چیزی نگفت…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور