پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد: دقت گزینشگران زمینه ساز ارتقای کیفی امور می شود

دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: دقت نظر جامع گزینشگران در فعالیت‌های تخصصی گزینش و جذب منابع انسانی کارآمد در آموزش و پرورش، زمینه ساز ارتقای کیفی امور می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، حجت الاسلام مصطفی ناصری، صبح امروز در جمع گزینشگران آموزش و پرورش استان بر انجام شایسته تکالیف گزینش‌گران در بررسی‌ صلاحیت‌های اخلاقی، سیاسی و اعتقادی افراد تاکید کرد و  ابراز داشت: شناخت وظیفه،از عمل به آن سخت تر است.

وی؛ با بیان این که هیچ نیرویی بدون تایید گزینش نمی‌تواند وارد دستگاه تعلیم‌وتربیت شود، تصریح کرد: باید تکلیف خود درباره صلاحیت ‌های اخلاقی، سیاسی و اعتقادی را به نحو شایسته انجام دهیم، در انجام تحقیق، مصاحبه و ارزیابی پرونده‌ها باید بر تکلیف خود بر مبنای قانون عمل کنیم و با رعایت انصاف و عدالت به وظیفه خود عمل کنیم.

دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش  با بیان این که 37 سال است که هسته گزینش در خدمت نظام تعلیم و تربیت اسلامی ایرانی است، خطاب به گزینشگران خراسان جنوبی اظهار کرد: همسویی و همفکری بین گزینشگران خراسان جنوبی نعمتی است که باید به نیکی قدر آن را دانست چرا که یدا… مع الجماعه.

وی، با اشاره به عملکرد مثبت گزینش در جذب دانشجویان تربیت معلم، ماده 28 و نیروی انسانی مدارس غیر دولتی، ادامه داد: در اجرای گزینش قانون را به دقت اجرا کنید چرا که در انجام مراحل گزینش، قانون مقدم  بوده و حرف اول را می زند.

حجت الاسلام ناصری،  اتحاد را اولین قدم در مسیر پر فراز و نشیب گزینش دانست و افزود: بارها بیان شده از شما حرکت، از خدا برکت، لذا پویایی، تحرک و حرکت رو به جلو لازمه موفقیت و ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت های گزینش به شمار می رود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد:
پاسداشت حریم بصیرت رسالت اصلی هسته ی گزینش استان
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پاسداشت حریم بصیرت رسالت اصلی هسته ی گزینش در آموزش و پرورش خراسان جنوبی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز در جمع گزینشگران آموزش و پرورش استان اظهار کرد: نقش نیروی انسانی کارآمد و بصیر در آموزش و پرورش غیرقابل انکار است و کسانی که در سمت های کارگزاری نظام تعلیم و تربیت قرار می گیرند باید از شایستگی فکری و ایدئولوژیک برخوردار باشند.

وی، از هسته های گزینش به عنوان عمود و ستون تضمین سلامت اداری یاد کرد و ادامه داد: دست یابی به اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت  و دستاوردهای سند تحول بنیادین، در سایه توجه به شاخص های ارزشی نظام و به واسطه نیروی انسانی متعهد، متخصص و کاردان محقق می شود که این مهم با هسته ی گزینش گره خورده است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ایمان، خدمت بی منت، ولایت پذیری،پشتکار، قناعت و دلسوزی را شش ویژگی بارز فرهنگیان استان دانست و تصریح کرد: گزینش مولود مبارک انقلاب اسلامی ایران است که از بسیاری انحرافات و رخنه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی در بدنه آموزش و پرورش  جلوگیری کرده و امروز نیز باید ارتقای ساختار گزینش به عنوان اولویت مهم تعریف شود.

واقعی، با بیان این که آثار مثبت گزینش در نظام تعلیم و تربیت اسلامی ایرانی در راستای انتخاب نیروی انسانی متعهد و کار آمد به خوبی نمایان است، افزود: رعایت اصل بی طرفی در انجام مراحل گزینش، تقوا و  اجرای قانون توسط گزینشگران زمینه ساز ایجاد محیط سرشار از امید و نشاط برای پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت بر مبنای سند تحول بنیادین می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور