پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

دبیر ستاد مردمی غدیر در استان: فعالیت برنامه های غدیر به صورت خودجوش

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده hoseinzade@birjandtoday.ir / دبیر ستاد مردمی غدیر در استان گفت: هدف ما در ستاد مردمی غدیر سپردن کار به مردم است. ابوالقاسم آرزومندان در نشست خبری روز گذشته خود در دفتر روزنامه امروز خراسان جنوبی افزود: غدیر عید بسیار متفاوت است و هویت شیعه از این رو شکل می‌گیرد. وی اضافه کرد: برنامه‌های ستاد مردمی غدیر پیش از عید قربان آغاز می شود و این ستاد هم برای عید قربان و هم برای عید غدیر برنامه دارد.
به گفته وی عشق، محبت و صفای جوانان فعال در ستاد، برنامه‌ها را به پیش می‌برد و هیئت‌ها و جوانان به صورت خودجوش با ستاد مردمی غدیر همکاری می‌کنند و هدف ما در این ستاد هم سپردن کار به مردم است و از نظر ما همه مردم عضو ستاد هستند و هیچ کس نمی‌تواند بگوید که مسئولیتی در این قبال ندارد.
آرزومندان با ذکر اینکه ساعت‌ها برای بررسی برنامه‌ها وقت گذاشته شده، اظهار کرد: برنامه‌های ستاد مردمی غدیر در استان حاصل ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر ساعت کار است با این حال ما کاملاً انتقادپذیر هستیم و از نظرات، طرح ها و ایده های ارائه شده استفاده می کنیم.
اجرای ضرب زورخانه ای و دمام، امشب در میدان ابوذر
وی با بیان اینکه آذین بندی سطح شهر یکی از فعالیت‌های ستاد است، گفت: نصب هزاران متر ریسه پارچه ای، هزاران کتیبه از احادیث معتبر از رسول خدا(ص) در خصوص واقعه غدیر و حضرت علی(ع)، حدود ۱۰۰۰ متر بنر از احادیث مذکور، نوشتن احادیث رسول خدا(ص) بر روی اتوبوس‌ها و… از جمله برنامه‌های آذین‌بندی ستاد مردمی غدیر است. وی افزود: پرده خوانی در مساجد در چند شهر استان از جمله در بیرجند با استفاده از گروه ۱۲ نفره از روحانیون اعزامی از قم داریم ضمن اینکه روایتگری واقعه غدیر را نیز با گروه جهادی میثم تمار آغاز کرده‌ایم، برنامه های جشن و سخنرانی، اجرای برنامه ضرب زورخانه‌ای و دمام در میدان ابوذر و… از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده است.
مشارکت مردمی در غدیر باید به حد مشارکت
مردمی در محرم برسد
دبیر ستاد مردمی غدیر در استان با بیان اینکه از سال ۹۲ که فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد مردمی غدیر در استان جدی‌تر شده است تمامی هزینه کردها و حساب و کتاب‌ها به صورت شفاف مشخص می باشد، اضافه کرد: کمک های مردمی نیز هر ساله افزایش داشته که نشان از جلب اعتماد مردم است. وی با اشاره به اینکه انتظار مشارکت و همراهی بیشتر رسانه‌ها و مردم را داریم ادامه داد: همانطور که در ایام محرم و تاسوعا و عاشورا شاهد مشارکت و همراهی حداکثری مردم هستیم باید در غدیر هم مشارکت حداکثری محقق شود زیرا اگر واقعه غدیرخم نبود تاسوعا و عاشورا هم شکل نمی‌گرفت.
با دستگاه‌ها روابط صمیمانه و نزدیکی داریم
وی همچنین گفت: ستاد مردمی غدیر در استان بدون استثنا با تمامی دستگاه‌ها روابط صمیمانه و نزدیکی دارد و هیچ دستگاهی نیست که مراجعات ما را بی‌پاسخ گذاشته باشد و خیلی از دستگاه ها واقعاً پای کار هستند. وی تصریح کرد: در ستاد مردمی غدیر واقعاً به دنبال موازی‌کاری نیستیم و جلسات و پیگیری‌های ما در این ستاد در طول سال تعطیل و قطع نمی‌شود و با شعار “از حرف تا عمل در ستاد مردمی غدیر نباید فاصله‌ای باشد” پیگیر فعالیت ها و برنامه های مختلف هستیم.
جشن با کاروان غدیر به میزبانی مادران شهدای سادات
آرزومندان در خصوص برنامه های محوری و مهم ستاد مردمی غدیر در مرکز استان نیز گفت: برگزاری برنامه ضرب زورخانه‌ای و دمام امشب بعد از نماز مغرب و عشا در میدان ابوذر، برگزاری میز محبت علوی در مساجد حاشیه شهر، برپایی نمایشگاه برشی از واقعه غدیر در پارک توحید از ساعت ۱۸ تا اواخر شب، جشن بزرگ در شب عید غدیر در پارک دولت در بلوار شعبانیه، جشن دخترانه ویژه دختران از ساعت ۱۷ امروز در محل سالن شهید رحیمی دانشگاه علوم پزشکی، جشن و سخنرانی ویژه بانوان از ساعت 8:45 صبح روز عید در مکتب نرجس، جشن با کاروان غدیر به میزبانی مادران شهدای سادات از ساعت ۱۰ صبح روز عید در حسینیه ابن حسام خوسفی ها در طالقانی و راهپیمایی کاروان شادی از 8:30 صبح روز عید از سه راه اسدی از جمله برنامه‌های مهم و محوری در شب و روز عید غدیر در بیرجند است. ضمن اینکه جلسات متعدد سخنرانی در بیرجند و سایر شهرهای استان از جمله قاین و سربیشه برگزار می شود. دبیر ستاد مردمی غدیر در استان با ذکر اینکه جلسات منتهی به ظهر و شب با اطعام همراه خواهد بود، افزود: ستاد مردمی غدیر هم به صورت جداگانه و هم به صورت مشارکتی برنامه اطعام را در دستور کار دارد که در مجموع نزدیک به ۱۰ هزار نفر اطعام خواهند شد.
ستاد مردمی غدیر مصداق آتش به اختیار
مدنظر مقام معظم رهبری
سجاد رضایی رئیس سازمان بسیج رسانه استان نیز از ستاد مردمی غدیر به عنوان یک نهاد خودجوش فرهنگی و از مصادیق آتش به اختیار مدنظر مقام معظم رهبری نام برد و گفت: این ستاد واسطه‌ای مردمی برای گرامیداشت عید غدیر است که کم و بیش از ظرفیت دستگاه های اجرایی در این راستا استفاده می‌کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور